|
1754
4

Олег БОЙЧИШИН: «Пропустили голи через втрату концентрації»

«Карпати» – «Зоря» – 0:2. Посляматчева прес-конференція головного тренера львів’ян

Головний тренер «Карпат» Олег Бойчишин:

- Хотілося зіграти краще, адже це перша домашня гра. Ніхто не розраховував на такий прикрий результат. Маємо прийняти це і зрозуміти, в чому були помилки. Я їх бачу у втраті концентрації під час окремих епізодів.

У першому таймі були моменти в обох команд. А по перерві, як я говорив, через втрату концентрації, ми пропустили голи, а свої нагоди не використали. У результаті маємо поразку. Однак, можу запевнити, в кожному матчі ми гратимемо на перемогу. Байдуже – хто буде наш суперник.

Психологічний тиск? Ми для себе повинні визначитися: «вівці» ми чи «вовки». Якщо ми «вовки», то психологічно нічого на нас не має тиснути. З таким настроєм буде грати вся команда.
Источник ФК Заря Луганск
(1)

Владимир Пидвирный
Шкода що ці бідні-бідні Карпати вже 7 років без гри. І в майбутньому ніякого прориву. Чи це прокляття, ти це ППД, ти це майбутнє колись славної команди. Гру подивився перші 15 хвилин. Майже місяць в Турції, після зборів зрозумів - накінець ПЕРША ЛІГА. А тобі Федецький не соромно за боєвий дух команди. Тільки соплі розпускаєте. Не МУЩИНИ ви з Західної України. Йдіть ви з своїми курпатами на... Ноги не буде істинних львівян на цьому позорищі. Скільки було сьогодні болільників. Я говорив після славного пятого туру що буде болільників від сили 500-700. А далі це ВСЕ, кінець.