В решающем матче команда Петракова обыграла Турцию

14011
12
ffu.org.ua

Юнацька збірна України, складена з футболістів 1999 року народження,  виборола другу перемогу, а разом з нею і путівку на Чемпіонат Європи! На цей раз перед підопічними Олександра Петракова не встояли турки, які так само, як і збірна Фінляндії в минулому матчі, отримали три м’ячі без відповіді.

З перших хвилин матчу, українці заволоділи ініціативою – гра переважно відбувалась на половині поля збірної Туреччини, особливу загрозу несли стандартні положення, яких в українців було чимало в першому таймі. Та повести в рахунку «синьо-жовті» зуміли лише на 35-ій хвилині. Булеца, який був найактивнішим у складі українців, відкрив рахунок у матчі.

По перерві, малюнок гри не змінився, і справедливим підсумком цього стало чергове взяття воріт на 49-ій хвилині – знову відзначився Булеца. Проте 2 пропущених м’ячі турків не знітили, а, навпаки, змусили активно йти вперед та створювати небезпечні моменти. Проте дивідендів це їм не принесло, а навпаки, на 79 хвилині, українці поставили крапку в цьому матчі – гол Козиренко та чергові 3:0, а разом з ним і путівка на Євро-2016 в Азербайджані.