Гол вратаря в компенсированное время со своей половины!

В матче Второй лиги голкипер «Скалы» спас команду от поражения

8486
5

31 серпня 2014 року стрийська «Скала» у домашньому матчі 6-го туру національної першості приймала херсонський «Кристал».

Йшла друга хвилина з п`яти компенсованих до основного часу. «Скала» поступалася херсонцям – 0:1. На половині поля стрийської команди поблизу лівої бровки гравець «Кристала» Іван Гливий у грубому стрибку порушує правила проти Тараса Максимовича, за що отримує справедливе попередження. До м`яча підходить воротар «Скали»  Роман Данкович і сильно напів-подає, напів-пробиває у напрямку воріт гостей. І хоча відстань до воріт складала більше, ніж півполя, смугастий опиняється у сітці воріт спантеличеного Дениса Касперовича. Так рахунок у матчі стає – 1:1. До речі, у попередньому матчі 5-го туру в Білій Церкві воротар «Скали» виконував таке ж пробиття стандарту, яке зкінчилося голом Віталія Лазаренка, а цього разу мяч, не торкаючись нікого, влетів у ворота. І сталося це двічі на 90+2 хвилині. Так Роман з допомогою своїх партнерів і фортуни забезпечив своїй команді чотири очки.