Украина досрочно вышла в четвертьфинал Кубка Содружества

После победы над Молдовой сборная Украины U-21 оформила путевку в следующий раунд

6742
8

20 січня у другому матчі групового турніру Кубку Співдружності молодіжна збірна України U-21 здобула перемогу. Підопічні Сергія Ковальця переграли команду Молдови з рахунком 2:0.

Українська команда підтвердила статус фавориту матчу і з перших хвилин мала ігрову та територіальну перевагу над суперником. Щоправда, чекати на забитий м’яч вболівальникам довелося півгодини. На 32-й хвилині нападаючий ФК «Севастополь» Володимир Коваль переграв голкіпера молдавської команди.

У другому таймі українці продовжили наступ на ворота суперника, і їм вдалося забити другий гол. На 71-й хвилині відзначився захисник київського «Динамо» Дмитро Рижук. Часу і можливостей для того, щоб відігратися, у збірної Молдови вже не залишалося, тим паче, що на 82-й хвилині наш суперник залишився у меншості після вилучення півзахисника Кетеліна Карпа («Динамо», Київ).

Таким чином, молодіжна збірна України, набравши шість очок після двох матчів, стала одноосібним лідером групи «С» і достроково забезпечила собі місце у чвертьфіналі турніру. Також 20-го січня відбудеться другий матч у цій групі - збірна Литви зустрінеться з командою Туркменістану.

Свою наступну гру наша «молодіжка» проведе вже 22-го січня − з Туркменістаном.