6265
14

Молодая сила бьет ПСП!!!

«Журфикс» в тяжелейшем поединке обыгрывает «Фаворит», ФК «Плесо» разрывает на запчасти «OTPBank»

В пятницу в Футзальной Премьре-лиге состоялся поединок между ФК «Плесо» и «OTPBank».Все специалисты прекрасно понимали, что лидеру противостоять будет крайне сложно, а если учесть тот факт, что «банкиры» в последних играх не демонстрируют своих лучших кондиций, то расклады и вовсе были нерадостными. Впрочем начало игры показало совершенно обратное. «OTPBank» не только грамотно играл в обороне, но и довольно грозно огрызался. Потому в первые 9 минут счет на табло, как говаривал мэтр комментаторского искусства Сергей Дерепа, оставался «нууууль - нуууууль». Но дальше произошло и происходило нечто невообразимое. За 7 минут в ворота «OTPBankа» влетело точно такое же количество голов, и счет стал совершенно неприличным. Во втором тайме ФК «Плесо» удалось отличиться еще четырежды! Итоговый счет - 11:0, и это несмотря на отсутствие одного из лидеров команды - Андрея Борсука - дисквалифицированного на один матч за перебор желтых карточек.

«ФК Плесо» - «OTPBank» - 11:0
Александр Бутко, 9, Игорь Борсук, 10, Дмитрий Пилипенко, 11, Максим Войток, 11, Игорь Борсук, 14, Максим Войток, 16, Валерий Директоренко, 16, Игорь Борсук, 23, Сергей Мельник, 31, Игорь Хардиков, 35, Игорь Борсук, 38.

7 OTPBank 5 0 0 5 12 - 43 0

P.S. Напоминаем формат розыгрыша в первом дивизионе: по окончании кругового турнира пройдут матчи плей-офф, в которых будут учитываться результаты двух встреч - в регулярном чемпионате и в плей-офф. По результатам регулярного чемпионата первая команда с ходу попадает в полуфинал, а оставшиеся 6 команд в трех парах определят остальных трех полуфиналистов.

Евгений ВАГАНОВ

В субботу в ФПЛ состоялись очень напряженные и интересные матчи, которые собрали многочисленную армию болельщиков. В первом матче встречались лидеры чемпионата, шедшие до сих пор без потерь очков - «ПСП» и «Молодая сила», а во втором матче команде журналистов «Журфикс» противостояла молодежь из Коцюбинского - «Фаворит». Но об этих матчах расскажет, дебютирующий на нашем портале молодой журналист Дмитрий Собко. В этот раз материал выходит на украинском, но в следующий раз будет на русском. Дмитрию слово:

У першому матчі ігрового дня зустрілись два лідери другого дивізіону - команди «ПСП» та «Молода сила». Жодна з них ще не втрачала очок та розраховувала повною мірою на перемогу. Досить жваво розпочавши, хлопці з «ПСП» відкрили рахунок на першій хвилині зустрічі. Зробив це Олександр Зубенко, який зараз є кращим бомбардиром турніру. Не довго зволікаючи, Андрій Нехин зрівнює рахунок.

Непогані комбінації розігрувались командою «ПСП» на протязі усього першого тайму , в одній з яких був забитий другий гол. Це відбулося на дванадцятій хвилині після розіграшу штрафного удару. Впевнено переграли гравці «ПСП» своїх суперників у першому таймі, який закінчився з рахунком 3:1 на їх користь.

Не встиг розпочатись другий тайм, як до воріт «Молодої сили» влітає ще один м’яч. Рахунок стає 4:1 на користь «ПСП», і здається гру зроблено. Однак іншої думки була «Молода сила». Не кожна команда після такого удару може зібратись та піти до бою. Та хлопці не тільки зібрались. Вони були впевнені що зможуть ще переграти своїх суперників. Все почалось з голу Артема Тетерука на 30-й хвилині. Цей гол став переломним для всієї гри. Гарна підтримка залу була відчутна та зіграла свою чималу роль у грі команди «Молода сила». 34-та хвилина зустрічі, до воріт ПСП влітає другий гол. Це на добиванні вчасно з’явився Дмитро Коломоєць. На 35-й хвилині Андрій Середа зрівнює рахунок у зустрічі. Не змусили уболівальників довго очікувати на ще один гол. На цей раз це був Сергій Семенюк, який після передачі воротаря проводить м’яч через усе поле та забиває ще п’ятий м’яч для своєї команди, виводячи її у одноособні лідери. Хто б міг подумати після першого тайму, що все так складеться, і «Молода сила» вирве на «зубах» цю перемогу у гідного суперника. Здається гравці «ПСП» занадто рано повірили у перемогу й розслабилися. Й напор та молодість сказали своє досить вагоме слово. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 5:4 на користь «Молодої сили».

«Молодая сила» - «ПСП» - 5:4
Андрей Нехин, 7, Артем Тетерук, 30, Дмитрий Коломиец, 34, Андрей Середа, 35, Сергей Семенюк, 36 - Александр Зубенко, 1, Андрей Голенков, 12, Андрей Марченко, 20, Александр Зубенко, 29.

P.S. Напоминаем, что в команде «ПСП» Демиденко имеет 2 желтые карточки в своем пассиве. После третьей последует дисквалификация на одну игру.

Другою була гра між командами «Журфікс» та «Фаворит». Як завжди розпочаток у ще досить юних хлопців з Коцюбинського був жвавим та динамічним. Захопивши ініціативу, хлопці почали атакувати, та вже на третій хвилині був забитий гол, автором якого став Богдан Саченко. Також пройшло декілька небезпечних ударів від Галицького Олександра, котрий зараз знаходиться у верху таблиці бомбардирів цього турніру, і хоч вийшов на майданчик після травми, намагався бути корисним для команди.

Отямившись від пропущеного голу, команда «Журфікс» робить декілька спроб відновити паритет. Під час однієї з них співробітник телекомпанії «НТН» Олександр Слобідський з передачі кореспондента прес-служби Міністерства з надзвичайних ситуацій Євгена Малієнка зрівнює рахунок. Впродовж всієї гри обидві команди намагалися розігрувати непогані комбінації та створювати гольові моменти. Але більша частина з них не зевершувалась влучанням у ворота. Непогано комбінаційно були підготовлені хлопцями з «Фавориту», які намагались грати різноманітно. Однак голів у їх виконанні уболівальники більше не побачили. То м’яч з ноги злітав, іноді просто влучності гравцям не вистачало, а іноді досить впевнено на останньому рубежі команди журналістів грав Євген Зінченко – редактор відділу спорт новостного порталу www.podrobnosti.ua. Такою боєвою нічиєю і кінчається перший тайм.

Другий тайм розпочався досить жваво. Обидві команди ринули в атаку за таким потрібним голом. І вже на 22-й хвилині Андрій Нікітін виводить команду «Журфікс» в лідери. Цей гол, напевно, став переломним у ході гри.

Після нього у гравців «Фаворита» вже не так гарно йшла гра, а м’яч зовсім не летів до воріт суперника. Так продовжувалось майже до кінця гри, на останній хвилину Дмитро Копій покращує результат своєї команди, і доводить перевагу своєї команди над опонентами.

Так і закінчилась гра з рахунком 3:1 на користь «Журфіксу». Що ж, правильно обрана тактика, внутрішня зібраність та дисципліна, яку провили «Журфіксівці», дозволила їм здобути важливу перемогу. Молодість поступилася досвіду.

«Журфикс» - «Фаворит» - 3:1
Александр Слободской, 11, Андрей Никитин, 22, Дмитрий Копий, 39 - Богдан Саченко, 3
Дмитрий Копий, 6. Александр Зайчук, 6. Андрей Никитин, 22. - Юрий Колибаба, 9. Эдуард Налбандян, 29.

P.S. Напоминаем, что Юрий Колибаба из «Фаворита» пропускает следующую игру (дисквалификация за 3 желтые карточки), а Андрей Никитин из «Журфикса» имеет в своем пассиве 2 предупреждение. После третьего предупреждения последует дисквалификация на один матч.