Надійна гра нашого голкіпера подарувала команді перемогу у серії пенальті

1852
0
ФФУ
Національна жіноча збірна України провела свій заключний поєдинок на турнірі Turkish Women’s Cup 2018. У матчі за третє місце синьо-жовті у серії післяматчевих пенальті здолали команду Польщі.

Обидві команди продемонстрували безкомпромісну боротьбу на кожній ділянці поля, м’яч майже не затримувався у центральній зоні. У першій половині гри у складі українок активністю відзначалася Ольга Овдійчук, яка мала кілька напівмоментів, проте українкам так і не вдалося відкрити рахунок.

У другому таймі глядачі також не дочекалися забитих м’ячів, хоча моменти були: не щастило цього дня Овдійчук, схибила Хіміч. Натомість після удару головою нападника збірної Польщі майже «мертвий» м’яч витягнула Самсон. Не обійшлось у такому напруженому поєдинку і без вилучення суперниці за дві хвилини до закінчення основного часу. Але для того, аби матеріалізувати чисельну перевагу, українкам не вистачило часу. Тому володаря третього місця змагань довелося визначати у серії післяматчевих пенальті.

Надійна гра нашого голкіпера Катерини Самсон, яка парирувала два удари, подарувала команді перемогу у лотереї з рахунком 3:1. Таким чином, збірна України здобула бронзові нагороди і взяла реванш у полячок за домашню поразку у товариському матчі у 2017 році.

Turkish Women’s Cup 2018. Матч за 3-є місце

Україна — Польща — 0:0 (по пен. — 3:1)

Україна (стартовий склад): Самсон, Кравець, Василюк, Іванишин, Шматко, Хаванська, Апанащенко, Хіміч, Андрухів, Овдійчук, Козиренко.