1

Мар’ян ШВЕД: «Гра з Шахтарем залишила по собі позитивні враження»

Футболіст «Карпат» підбив підсумки поєдинку 22-го туру УПЛ

ФК Карпаты. Марьян Швед

Після матчу з «Шахтарем» (0:3) футболіст «Карпат» Мар’ян Швед в розповів про свої враження від гри.

«Гра залишила по собі і позитивні враження, і не зовсім. Шкода, що не виграли або навіть не здобули одне очко. Команда розчарована, адже хотілося здобути хороший результат у домашньому матчі. У першому таймі, як на мене, виглядали непогано. Йшли до своєї цілі – здобути очки.

В другому таймі ми помилилися в одному епізоді, пропустили гол і далі вже було важко. Ми домовлялися з хлопцями, що не будемо відсиджуватися в обороні, будемо пресингувати суперника, йти в атаку. Прагнули забити гол і завоювати очки», — зазначив Швед.