| Обновлено 02 марта 2018, 00:51
4180
0

Ковалівський Колос на зборі в Туреччині розтрощив Актобе

Підопічні Руслана Костишина завдали розгромної поразки п'ятиразовому чемпіону Казахстану

4180
0
fc-aktobe.kz
Актюбинці спромоглися на гідний опір ковалівцям лише тоді, коли долю матчу було вже фактично вирішено — в другому таймі. До перерви ж «Колос» грав у стилі збірної Бразилії 60-х років, очолюваної іменитим наставником Вісенте Феолою, який свого часу сказав легендарну фразу: «Ви заб'єте нам скільки зможете, а ми вам — скільки захочемо»... Схоже, саме цей вислів взяли за основу футболісти «Колоса» у матчі з «Актобе», декласувавши повпреда казахського чемпіонату ще в першому таймі.

Відкрили рахунок ковалівці вже на десятій хвилині зустрічі. Це В'ячеслав Рябов, вдало зігравши на добиванні після удару Юрія Соломки, увігнав м'яча до сітки воріт «Актобе». 1:0. Незабаром перевагу  «Колоса» подвоїв центральний захисник Андрій Семенко, який підключився до розіграшу стандарту і ударом з другої спроби взяв ворота казахської команди. 2:0. Другий пропущений гол, як виявилося, на суперника вплинув по-особливому. Тепер «Актобе» заграло активніше, і навіть зуміло забити одразу два м'ячі у відповідь... Проте, на переможний запал ковалівців ці голи не вплинули. Адже футболісти «Колоса» зуміли зробити стільки результативних ударів, скільки їм захотілося.

Спершу другим голом відзначився Андрій Семенко, зробивши рахунок 3:2. Згодом ініціативу свого партнера підтримав Олександр Бондаренко, який обернув у гол прострільну передачу з флангу (4:2). І, нарешті, добив бідолашного суперника Владислав Нехтій, поставивши жирну крапку на останніх хвилинах зустрічі.

5:2 — фантастична звитяга «Колоса» над одним з грандів казахського футболу.

«Колос» — «Актобе» — 5:2 (4:2)
«Колос» (стартовий склад): Волинець, Сахневич, Гавриш, Семенко, Масалов, Поздеєв, Зуєвич, Рябов, Нехтій, Соломка, Бондаренко.
Голи: Рябов, Семенко-2, Бондаренко, Нехтій — Моріс, Піззеллі (пен)