Луцька команда врятувалася від поразки на останніх хвилинах матчу

1659
1
ФК Волынь

Поступаючись по ходу товариської зустрічі із «Нестведом», луцька «Волинь» зуміла проявити характер та відігратися на останніх хвилинах гри.

У першому таймі обидві команди створили по одному стовідсотковому моменту, однак кожного разу виконавцям вирішальних ударів не вистачало якихось сантиметрів для влучного завершення своїх атак. Ситуація у грі змінилася на початку другого тайму, коли суперники скористалися випадковим непорозумінням голкіпера «Волині» та захисників та відкрили рахунок у матчі. Заміни від Віктора Богатиря дещо підсилили гру «Волині», і останню частину поєдинку «червоно-білі» провели ударно. Іранський легіонер «Волині» Ханазарі Сіаваш міг і сам зрівнювати рахунок – після його удару голкіпер з неймовірною важкістю перевів «кулястого» на кутовий. На 85-й хвилині його ж прорив не за правилами зупинили данські суперники – однак свисток арбітра замість логічного пенальті промовчав. Утім, справедливість відновилася за якусь хвилину: Сіаваш, отримавши пас від Назарія Мухи, зряче покотив на набігаючого Вадима Страшкевича, який «поклав» м'яч у дальню дев’ятку. 1:1 – «Волинь» демонструє характер та готується до наступних товариських поєдинків у Туреччині.

«Волинь» — «Нествед» (Данія) — 1:1
Голи: (Страшкевич, 86 — ?, 57)

Склад «Волині»: Когут (Воробей, 71) – гравець на перегляді, Болденков, Мелінишин, Світличний – Страшкевич, Клак, Курко (Герасимюк, 80), Муха – Сіаваш, Івашко (Тетеренко, 62).