Фанати: Швидше Львів перейменують на Рівне, ніж Верес стане львівським

Ультрас «Вереса» виступили проти переїзду своєї команди з Рівного

facebook.com/rivneultras
© facebook.com/rivneultras

Фанати рівненського «Вереса» звернулися до керівництва клубу з вимогою представити план дій. Ультрас не хочуть, щоб клуб грав не в рідному місті, зокрема, у Львові.

«Швидше Львів перейменують на Рівне, ніж «Верес» стане львівським! Пам‘ятайте, де б ми не грали, окрім рідного міста, то буде все для нас чужим. Минає час, але до цієї пори немає нічого конкретного в плані можливості повернення нашого «Вереса» додому. Ми вимагаємо від керівництва клубу не тільки пустих обіцянок, а конкретний план дій, у разі невиконання якого діяти почнемо ми. Рівненський клуб буде народним», — йдеться у заяві ультрас «Вереса».

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Facebook.com

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Реклама
Комментарии
    korsun_skif
    online
      korsun_skif, 29.01.2018 13:53
    +3
    Ну так в чем проблема! Если фанаты так хотят, пусть организовывают рабою группу, собираю деньги и проводят реконструкцию. У нас все чужими руками герои!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 29.01.2018 14:52
    +13
    не бачу проблем. Забирайте клуб у львівського бандита Копитка і приписуйте його де завгодно. Навіщо писати про якийсь народний клуб, якщо той такий самий народний як і всі інші пфк України. Хто платить гроші, той замовляє музику.
    unitedxxx
      unitedxxx, 29.01.2018 15:13
    +5
    А де ж ви були без ЛЬВІВСЬКОГО ЛІМО-КОПИТКА?))) В аматораххоч були? Чи де були ці десятиліття?
    kod.75
      kod.75, 29.01.2018 16:00
    +6
    dudigo78, 29.01.2018 14:52
    не бачу проблем. Забирайте клуб у львівського бандита Копитка і приписуйте його де завгодно. Навіщо писати про якийсь народний клуб, якщо той такий самий народний як і всі інші пфк України. Хто платить гроші, той замовляє музику.

    Який «народ» організовував цей «клуб», такий і клуб Народний цирк «Верес».
    FidanFCCO
    FidanFCCO, 29.01.2018 17:20
    +1
    Они ещё условия ставят))))будут действовать)))
    Игорь Шевченко
      Игорь Шевченко, 29.01.2018 17:29
    +2
    dudigo78, 29.01.2018 14:52
    не бачу проблем. Забирайте клуб у львівського бандита Копитка і приписуйте його де завгодно. Навіщо писати про якийсь народний клуб, якщо той такий самий народний як і всі інші пфк України. Хто платить гроші, той замовляє музику.
    Наверно пора перечитать УСТАВ Народного клуба.
    Может там что то интересное про управление ,не думаю что дорога Стали им заказана ,ну пошумят конечно в Ровно посильнее чем в Каменске.
    DangerPanda
      DangerPanda, 29.01.2018 18:56
    +3
    Досі не можу зрозуміти, яким чином вони вийшли в УПЛ замість Десни
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 29.01.2018 19:08
    +3
    DangerPanda, 29.01.2018 18:56
    Досі не можу зрозуміти, яким чином вони вийшли в УПЛ замість Десни
    Все решило "цена вопроса"...
    tarasbulba007
      tarasbulba007, 29.01.2018 19:08
    0
    Какие наивные фанаты...
    l_pogulianka
      l_pogulianka, 29.01.2018 20:26
    +2
    "Верес" на .і. у Львові нікому окрім Копита не потрібний,я вже 100раз пишу,відмиють бабоси і "Верес" в його сьогоднішньому стані закінчиться ,це разводняк ,такий самий як новий стадіон у Рівному (план будівництва хтось бачив? питаю мешканців Рівного ?)
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 30.01.2018 19:14
    +1
    Йой які грозні)))))) шо ви варті без бабла Боді Копита?))))))))))