U-17: на Кубку Розвитку збірна України не залишила шансів Казахстану

Українці перемогли і в другому поєдинку

1972
0
ФФУ
І в другому поєдинку на міжнародному турнірі, який проходить у Білорусі, підопічні Олега Кузнецова здобули впевнену перемогу.

Після першого ігрового дня лідерство в групі С захопили збірні України та Грузії, які обіграли однолітків з Молдови та Казахстану відповідно.

Саме з казахстанцями зустрічалися синьо-жовті у другий ігровий день. І в цій грі підопічним Олега Кузнецова вдалося забити швидкий гол (на 17-й хвилині спритнішим біля воріт суперника виявився Біловар). А під завісу тайму Сікан забив другий гол у матчі і свій другий на турнірі.

На 41-й хвилині (в цьому віці команди грають два тайми по 40 хвилин) Волошин прямим ударом зі штрафного збільшив перевагу українців. І навіть пропущений м'яч на 62-й хвилині не зіпсував настрою команді Олега Кузнецова. 3:1.