ГЕЛЬЗИН: «Карпаты отказались доиграть матч 6-7 декабря в Киеве»

Президент «Олимпика» – о ситуации с доигровкой матча против львовян

ФК Олимпик. Владислав Гельзин
© ФК Олимпик. Владислав Гельзин

Президент «Олимпика» Владислав Гельзин рассказал, что «Карпаты» отказались доиграть матч 18-го тура УПЛ в Киеве.

«Мы вынуждены обратиться в КДК ФФУ – другого выхода в сложившейся ситуации у нас просто нет. «Карпаты» не смогли обеспечить условия для доигровки матча. Мы предложили им сыграть или в среду, или в четверг в Киеве на стадионе имени Лобановского. Но львовяне ответили отказом.

Когда нам теперь играть этот матч? Весной следующего года? За зимнюю паузу у нас может измениться состав, а задействовать в доигровке других футболистов по Регламенту не сможем ни мы, ни «Карпаты». Кем мы будем матч доигрывать? Получается, что мы сейчас уперлись в стену. Мы не хотим обращаться в КДК, хотим решить судьбу матча на футбольном поле. Но «Карпаты» того же не хотят.

Как сказал мне Владимир Генинсон, если бы «Карпаты» согласились с нашим предложением о доигровке матча в Киеве, то их матч следующего тура был бы смещен. На воскресенье, а то и на понедельник, чтобы львовянам было комфортно вернуться во Львов и иметь время на восстановление и подготовку к следующему матчу. Получается, «Карпатам» пошли навстречу все. Мы же решили бы вопросы с арендой стадиона им. Лобановского, а УПЛ — скорректировала календарь. Однако «Карпаты» идти никому навстречу не захотели», – сказал Гельзин.

Напомним,  первый тайм поединка «Карпаты» – «Олимпик» завершился со счетом 1:1, однако из-за снегопада на вторую половину встречи команды не вышли.

Источник — Sportarena

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    Dragon9
    online
      Dragon9, 05.12.2017 18:50
    -1
    Чуєш ти сєпарська морда хитра... а з якого х"я Карпати мають в Київ їхати грати домашній матч?
    Ліпше з своїми канторщиками розберися в команді, ніж ваняти в сторону інших
    knmua
    online
      knmua, 05.12.2017 20:15
    0
    для того, щоб грати вдома домашній матч треба поле готувати як слід, підігрів включати! а якщо Димінський гроші на підігрів зажав, то це цілком проблема Карпат, а не Олімпіка! Чому Олімпік повинен витрачатися на додаткові переїзди-перельоти, в той час як Карпати заощаджують на підігріві поля?
    Patriot  UA
    online
      Patriot UA, 05.12.2017 20:24
    0
    ГЕЛЬЗИН: «Карпаты отказались доиграть матч 6-7 декабря в Киеве»
    а з якого переляку вони повинні грати у Києві, чому не у Жмеринці наприклад.....
    Patriot  UA
    online
      Patriot UA, 05.12.2017 20:28
    +2
    knmua, 05.12.2017 20:15
    для того, щоб грати вдома домашній матч треба поле готувати як слід, підігрів включати! а якщо Димінський гроші на підігрів зажав, то це цілком проблема Карпат, а не Олімпіка! Чому Олімпік повинен витрачатися на додаткові переїзди-перельоти, в той час як Карпати заощаджують на підігріві поля?
    1. до чого тут підігрів, який забезпечує мягкість грунту - до 30см снігу.
    2. а минулого року у Сумах що було ....
    knmua
    online
      knmua, 05.12.2017 21:03
    0
    PatriotUA, 05.12.2017 20:28
    knmua, 05.12.2017 20:15
    для того, щоб грати вдома домашній матч треба поле готувати як слід, підігрів включати! а якщо Димінський гроші на підігрів зажав, то це цілком проблема Карпат, а не Олімпіка! Чому Олімпік повинен витрачатися на додаткові переїзди-перельоти, в той час як Карпати заощаджують на підігріві поля?

    1. до чого тут підігрів, який забезпечує мягкість грунту - до 30см снігу.2. а минулого року у Сумах що було ....
    =====
    підігрів забезпечує танення снігу, а дренаж , відведення талої води! яким боком Суми, до матчу між Карпатами і Олімпіком?
    Patriot  UA
    online
      Patriot UA, 05.12.2017 21:14
    +1
    knmua, 05.12.2017 21:03
    PatriotUA, 05.12.2017 20:28
    knmua, 05.12.2017 20:15 для того, щоб грати вдома домашній матч треба поле готувати як слід, підігрів включати! а якщо Димінський гроші на підігрів зажав, то це цілком проблема Карпат, а не Олімпіка! Чому Олімпік повинен витрачатися на додаткові переїзди-перельоти, в той час як Карпати заощаджують на підігріві поля? 1. до чого тут підігрів, який забезпечує мягкість грунту - до 30см снігу.2. а минулого року у Сумах що було ....
    підігрів забезпечує танення снігу, а дренаж , відведення талої води! яким боком Суми, до матчу між Карпатами і Олімпіком?
    минулого сезону Олімпік. який грав домашні ігри у Сумах не забезпечив підігрів стадіону. у результі Карпати приїхали до Сум та поїхали у Львів не зігравши гру, яку ПЕРЕНЕСЛИ.
    Vitalik Shevchenko
    online
    Vitalik Shevchenko, 06.12.2017 09:39
    0
    А дійсно, Гельзін напевно забув як вони в Сумах гостювали
    Гельзін: Якби ви знали скільки коштує підігрівПоля сиділи би мовчки.Тоді він рахував що це був форс-мажор, а ситуація у Львові жадібність Карпат?!
    Андрей Хуткий
      Андрей Хуткий, 07.12.2017 18:15
    0
    Друзі, саме в підігріві поля і зарита собака.
    Розумні менеджери Карпат ще в травні - червні 2017 року намагались нагнути керівництво Арени Львів і через тиск на владу області та керівництво Мінмолодьспорту видушували потрібний їм ціновий варіант за послуги Арени.
    Як в тому анекдоті: мадам, я не могу как хотят русские! а это как? - Бесплатно!
    Арена не піддалась ні шантажу, ні явному вульгаризму. Йдучи з Арени, функціонери Карпат волали, що їх поле та менеджмент - найкращі в ПФЛ.
    Нарешті, їх маска змивається разом з снігом на стадіоні, який також доведеться на початку 2018 року залишити. Або стати нормальними, як і всі решта - платити за музику, або - вішати свої краватки на гачок та йти городи копати (як пропонувава госпідар).