Жіноча збірна України вирвала перемогу в Угорщини

Перемога у компенсований час вивела українську збірну на третю сходинку групи

2110
1
ffu.org.ua. женская сборная Украины по футболу
Національна жіноча збірна команда України провела свій другий поєдинок у відборі КС-2019. В місті Балмазуйварош підопічні Володимира Реви протистояли угоркам, які до звітного матчу мали стільки ж залікових пунктів, як і українки. Важкий поєдинок завершився мінімальною перемогою збірної України – 1:0. Єдиний м’яч українки забили вже у доданий арбітром час.

Стартові хвилини гри пройшли за переваги «синьо-жовтих». І вже на 4-й хвилині капітан української збірної Дарія Апанащенко чудовим розрізним пасом вивела Ольгу Овдійчук на побачення з голкіпером, але в останню мить та відпустила «круглого» і не змогла завдати удару. Майже одразу гарний шанс відкрити рахунок у матчі мали по черзі Бойченко та Калініна – підвела влучність.

На таку активність гостей угорки відповіли небезпечним ударом головою від лідера збірної Якобфі. Ближче до середини тайму господарки зуміли трішки вирівняти гру, але небезпечніше атакували гості. На 35-й хвилині зустрічі лише реакція Сеч врятувала угорок від голу після удару Ольги Бойченко, яка з 5 метрів розстрілювала ворота. Наприкінці першої половини гри темп заспокоївся – обидві команди стали більше фолити.

Другий тайм команди розпочали в активному темпі, м’яч майже не затримувався в середині поля. Українки намагалися в основному через фланги загострювати ситуацію біля воріт суперника, проте до по-справжньому гольових моментів не доходило. Як виявиться згодом, все найцікавіше команди притримали завершення зустрічі.

На останню п’ятихвилинку наставнику українок довелось робити вимушену заміну – Катерина Самсон, вибиваючи м’яч, потягнула м’яз, і в «рамці» воріт довелося займати місце Ірині Зварич.

У додатковий час після нервових хвилин біля наших воріт українки просто на останньому диханні змогли провести швидку контратаку, яку ударом головою в падінні результативно завершила Дарія Апанащенко.

У підсумку така бажана перемога наших дівчат, яка виводить українську збірну на третю сходинку групи 4.