Збірна України WU-17 програла у першому матчі кваліфікації ЧЄ-2018

Українська команда поступилася Польщі

1368
1
ФФУ

У вівторок, 10 жовтня, дівоча збірна команда України, сформована з гравців 2001 та 2002 років народження, розпочала виступи у кваліфікаційному раунді відбору на чемпіонат Європи 2018 року.

Вже на першій хвилині матчу форвард «червоно-білих» Козак вийшла на рандеву з нашим кіпером і майстерно переграла Крищишин. Такий перебіг подій не засмутив наших дівчат і вони зрівняли рахунок вже через три хвилини: гол в активі Оксани Білокур - 1:1.

На 15-й хвилині польки мали змогу вийти вперед, заробивши пенальті. Утім, 11-метровий від Ахцинської відбила голкіпер «синьо-жовтих». Та все ж збірна Польщі спромоглася забити вдруге, і допоміг їм у цьому автогол Лукач.

Друга половина зустрічі повністю пройшла під диктовку господарів поля, які ще одного разу зуміли засмутити нашу збірну - відзначилася Олексяк. У підсумку – поразка українок 1:3.

Наступний матч підопічні Сергія Сапронова зіграють 13 жовтня з лідерами групи – збірною Швейцарії, яка в першому турі переграла Фарерські острови 4:0.