Как сборная Украины к «двум финалам» готовится

Команда Андрея Шевченко провела тренировку на харьковском стадионе «Солнечный»

Алексей Полубояров. Марлос и Коноплянка
© Алексей Полубояров. Марлос и Коноплянка

В понедельник, 2 октября, сборная Украины по футболу начала подготовку к двум последним матчам группового этапа отбора на ЧМ-2018 против Косова и Хорватии.

Команда Андрея Шевченко на этот раз собралась не в Киеве, а в Харькове, в уже привычном «Superior Golf & Spa Resort». «Здесь хорошие условия. Поле рядом, закрытое место. Харьков всегда нас хорошо встречает», — объяснил выбор места сбора Шевченко.

После пресс-конференции главного тренера команда отправилась на тренировку, 15 минут которой были открыты для прессы, на расположенный неподалеку стадион «Солнечный». Несмотря на скромные размеры, арена оставляет о себе приятное впечатление – хорошее освещение, уютные трибуны и великолепный газон, которому позавидуют многие стадионы команд украинской высшей лиги.

На тренировку украинская команда собралась не в полном составе. Из-за личных проблем не успел присоединиться к коллективу защитник «Кайсериспора» Александр Кучер. Впрочем, он прибудет в расположение сборной уже в понедельник вечером.

Ждут в команде результатов МРТ улетевшего с «Шахтером» в Киев защитника Ярослава Ракицкого, который получил травму в концовке матча с «Карпатами» в минувшее воскресенье. Краем уха удалось услышать, как один из игроков сборной говорил коллеге, что Ракицкий все же прибудет в расположение национальной команды уже во вторник. Еще один травмировавшийся в матче с «Карпатами» защитник Богдан Бутко на тренировке присутствовал в качестве зрителя, Андрей Шевченко решил поберечь игрока. «Сделал неудачный рывок», — сказал Бутко о своей травме.

Неплохо вписался в команду натурализованный бразилец Марлос. Видно, что Марлос еще несколько стесняется своих новых партнеров и старается держаться поближе к игрокам «Шахтера», к тому же Коваленко. Тем не менее, в команде приняли Марлоса радушно, а стеснение футболиста скоро должно пройти.

Осваивается в национальной команде и еще один новичок — 21-летний защитник «Олимпика» Павел Лукьянчук, спешно вызванный в связи с травмами Ракицкого и Бутко.

«Вызов стал для меня сюрпризом, я узнал о нем только вчера вечером. Даже не понял, что происходит, когда мне позвонил администратор сборной. С Шевченко пока не разговаривал. В процессе, я думаю, будут какие-то подсказки», — поделился впечатлением о своем вызове в сборную Украины юный футболист.

Андрей Шевченко, кстати, принимал весьма активное участие в тренировке. Наставник сборной Украины на равных с футболистами играл в «квадрат», раз за разом демонстрируя, что его техника и умение обращаться с мячом никуда не исчезли. Подумалось, что, учитывая скудость выбора в линии атаки украинской команды, Андрей Николаевич и сейчас на поле каши бы не испортил, а, того и гляди, помог бы…

В целом, атмосфера в команде понравилась. Чувствовалось, что игроки приехали в сборную в хорошем расположении духа. Им осталось только хорошо отдохнуть после напряженных матчей чемпионатов и еврокубков. А дальше – битвы с Косовом и Хорватией, которые Шевченко на пресс-конференции окрестил «двумя финалами». Чтобы пробиться на ЧМ-2018, их нужно обязательно выиграть. И есть ощущение, что «сине-желтым» это по силам. Команда выглядит именно командой. Единой. Собранной. Волевой. И результат к ней обязательно придет. Не может не прийти.

Фото Алексея ПОЛУБОЯРОВА

Автор — Михаил Шаповалов, Sport.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    ivanmestnii
    ivanmestnii, 02.10.2017 21:50
    +10
    Всё хорошо: сборы,форма,тренировки,фотосессии,настроение,приколы и т.д.... а игры,основная тема зачем там собираются,как не было,так и нет
    RoNIkyo
    RoNIkyo, 02.10.2017 22:44
    -26
    Дарма Марлосенко треться біля Коваленка. Всі сподіваються не бачити його на полі.
    Oleh Dub
      Oleh Dub, 02.10.2017 22:46
    -3
    як на мене форма джома набагато красивішу форму виробляє за адидас, який був до цього)
    Vitaliy_yatsenko
    online
      Vitaliy_yatsenko, 02.10.2017 23:25
    -12
    Читаю.... Марлос, Бутко, Ракицький, Коваленко... А чому не має жодного слова про найкращого гравця вересня німецької Бундесліги? Стільки пафоса від Марлоса... а де був Марлос у матчі із МанСіті? Тоді як і з Тотенхемом, і з Реалом Ярмоленко визнаний кращим гравцем Дортмунда. Які він голи забиває, які передачі віддає. Вся Німеччина у шоці від того, якого гравця лише за 25 млн.євро підписав Дортмунд. Найкращий гравець Бундесліги на сьогодні. Та тут жодного слова... Ну, давайте і далі про Марлоса і Ракицького, це ж вони у 70 матчах за збірну України забили більше 30 голів...
    Yuri Sahaydak
    Yuri Sahaydak, 03.10.2017 00:44
    +33
    Vitaliy_yatsenko, 02.10.2017 23:25
    Читаю.... Марлос, Бутко, Ракицький, Коваленко... А чому не має жодного слова про найкращого гравця вересня німецької Бундесліги? Стільки пафоса від Марлоса... а де був Марлос у матчі із МанСіті? Тоді як і з Тотенхемом, і з Реалом Ярмоленко визнаний кращим гравцем Дортмунда. Які він голи забиває, які передачі віддає. Вся Німеччина у шоці від того, якого гравця лише за 25 млн.євро підписав Дортмунд. Найкращий гравець Бундесліги на сьогодні. Та тут жодного слова... Ну, давайте і далі про Марлоса і Ракицького, це ж вони у 70 матчах за збірну України забили більше 30 голів...
    До чого тут це?!
    В статті описано актуальні новини зі стану збірної: травми гравців та їх відновлення, новачок в збірній, атмосфера в команді.
    А що в цій новині про Ярмоленко писати? Я не розумію. Можливо досить вже мусолити цю тему, грає на рівні, то і добре, освітлюють його гру, і те добре. Але можливо досить мусолити цю тему на кожному кроці?
    monomoto11
      monomoto11, 03.10.2017 05:14
    +2
    ivanmestnii, 02.10.2017 21:50
    Всё хорошо: сборы,форма,тренировки,фотосессии,настроение,приколы и т.д.... а игры,основная тема зачем там собираются,как не было,так и нет

    Ключевые слова......игры как не было, так и нет......
    Obuhivsch1
      Obuhivsch1, 03.10.2017 06:16
    +7
    Марлос, як і мріяв, буде грати в жовтій футболці збірної
    willian87
    online
      willian87, 03.10.2017 07:20
    -20
    Vitaliy_yatsenko, 02.10.2017 23:25
    Читаю.... Марлос, Бутко, Ракицький, Коваленко... А чому не має жодного слова про найкращого гравця вересня німецької Бундесліги? Стільки пафоса від Марлоса... а де був Марлос у матчі із МанСіті? Тоді як і з Тотенхемом, і з Реалом Ярмоленко визнаний кращим гравцем Дортмунда. Які він голи забиває, які передачі віддає. Вся Німеччина у шоці від того, якого гравця лише за 25 млн.євро підписав Дортмунд. Найкращий гравець Бундесліги на сьогодні. Та тут жодного слова... Ну, давайте і далі про Марлоса і Ракицького, це ж вони у 70 матчах за збірну України забили більше 30 голів...
    де був ярмола в финали кубка украины?
    willian87
    online
      willian87, 03.10.2017 07:23
    -24
    Vitaliy_yatsenko, 02.10.2017 23:25
    Читаю.... Марлос, Бутко, Ракицький, Коваленко... А чому не має жодного слова про найкращого гравця вересня німецької Бундесліги? Стільки пафоса від Марлоса... а де був Марлос у матчі із МанСіті? Тоді як і з Тотенхемом, і з Реалом Ярмоленко визнаний кращим гравцем Дортмунда. Які він голи забиває, які передачі віддає. Вся Німеччина у шоці від того, якого гравця лише за 25 млн.євро підписав Дортмунд. Найкращий гравець Бундесліги на сьогодні. Та тут жодного слова... Ну, давайте і далі про Марлоса і Ракицького, це ж вони у 70 матчах за збірну України забили більше 30 голів...
    де був ярмола в финали кубка украины?
    Vitaliy_yatsenko, 02.10.2017 23:25
    Читаю.... Марлос, Бутко, Ракицький, Коваленко... А чому не має жодного слова про найкращого гравця вересня німецької Бундесліги? Стільки пафоса від Марлоса... а де був Марлос у матчі із МанСіті? Тоді як і з Тотенхемом, і з Реалом Ярмоленко визнаний кращим гравцем Дортмунда. Які він голи забиває, які передачі віддає. Вся Німеччина у шоці від того, якого гравця лише за 25 млн.євро підписав Дортмунд. Найкращий гравець Бундесліги на сьогодні. Та тут жодного слова... Ну, давайте і далі про Марлоса і Ракицького, це ж вони у 70 матчах за збірну України забили більше 30 голів...
    и чтоб ты понимал, в дортмунде вся игра идет не через ярмолу, там есть футболисты поярче, но ты ж диванный экперт еще ни одного матча борусии не посмотрел
    kostyasumy
    online
      kostyasumy, 03.10.2017 07:57
    +1
    =и старается держаться поближе к игрокам «Шахтера», к тому же Коваленко.= - интересная формулировка предложения. Типа аура Коваленко может передаться Марлосу? Млять, выдернули фото из общего плана и втулили именно ее. Зачем, спрашивается?
    Darkness1984
    online
      Darkness1984, 03.10.2017 08:29
    +1
    willian87, 03.10.2017 07:23
    Vitaliy_yatsenko, 02.10.2017 23:25
    Читаю.... Марлос, Бутко, Ракицький, Коваленко... А чому не має жодного слова про найкращого гравця вересня німецької Бундесліги? Стільки пафоса від Марлоса... а де був Марлос у матчі із МанСіті? Тоді як і з Тотенхемом, і з Реалом Ярмоленко визнаний кращим гравцем Дортмунда. Які він голи забиває, які передачі віддає. Вся Німеччина у шоці від того, якого гравця лише за 25 млн.євро підписав Дортмунд. Найкращий гравець Бундесліги на сьогодні. Та тут жодного слова... Ну, давайте і далі про Марлоса і Ракицького, це ж вони у 70 матчах за збірну України забили більше 30 голів...

    де був ярмола в финали кубка украины?





    Vitaliy_yatsenko, 02.10.2017 23:25
    Читаю.... Марлос, Бутко, Ракицький, Коваленко... А чому не має жодного слова про найкращого гравця вересня німецької Бундесліги? Стільки пафоса від Марлоса... а де був Марлос у матчі із МанСіті? Тоді як і з Тотенхемом, і з Реалом Ярмоленко визнаний кращим гравцем Дортмунда. Які він голи забиває, які передачі віддає. Вся Німеччина у шоці від того, якого гравця лише за 25 млн.євро підписав Дортмунд. Найкращий гравець Бундесліги на сьогодні. Та тут жодного слова... Ну, давайте і далі про Марлоса і Ракицького, це ж вони у 70 матчах за збірну України забили більше 30 голів...

    и чтоб ты понимал, в дортмунде вся игра идет не через ярмолу, там есть футболисты поярче, но ты ж диванный экперт еще ни одного матча борусии не посмотрел
    а должна только через него идти? ты то как раз и являешься тем самым диванным экспертом
    Vitaliy_yatsenko
    online
    Vitaliy_yatsenko, 03.10.2017 09:35
    -1
    Yuri Sahaydak, 03.10.2017 00:44
    Vitaliy_yatsenko, 02.10.2017 23:25
    Читаю.... Марлос, Бутко, Ракицький, Коваленко... А чому не має жодного слова про найкращого гравця вересня німецької Бундесліги? Стільки пафоса від Марлоса... а де був Марлос у матчі із МанСіті? Тоді як і з Тотенхемом, і з Реалом Ярмоленко визнаний кращим гравцем Дортмунда. Які він голи забиває, які передачі віддає. Вся Німеччина у шоці від того, якого гравця лише за 25 млн.євро підписав Дортмунд. Найкращий гравець Бундесліги на сьогодні. Та тут жодного слова... Ну, давайте і далі про Марлоса і Ракицького, це ж вони у 70 матчах за збірну України забили більше 30 голів...
    Розумієте, це така політика. Навмисно створюється культ однієї команди. І всі новини крутяться навколо них. От і по цій статті у збірній пишуть виключно про гравців однієї команди. Загальне захоплення Марлосом, який ні де і ні чого не довів на рівні збірної. Таке враження, що світ зійшовся на одному гравці. Пишуть про травми, ну так травми не тільки у Ракицького і Бутко, а і у Хачеріді, Циганкова. На тренуванні відсутній Коноплянка, та пишуть лише про Кучера. Йде подача інформації виключно крізь призму однієї команди. Мені такий підхід не подобається. Треба писати про всіх гравців.
    До чого тут це?! В статті описано актуальні новини зі стану збірної: травми гравців та їх відновлення, новачок в збірній, атмосфера в команді. А що в цій новині про Ярмоленко писати? Я не розумію. Можливо досить вже мусолити цю тему, грає на рівні, то і добре, освітлюють його гру, і те добре. Але можливо досить мусолити цю тему на кожному кроці?
    Vitaliy_yatsenko
    online
    Vitaliy_yatsenko, 03.10.2017 09:36
    -1
    Vitaliy_yatsenko, 03.10.2017 09:35
    Yuri Sahaydak, 03.10.2017 00:44
    Vitaliy_yatsenko, 02.10.2017 23:25 Читаю.... Марлос, Бутко, Ракицький, Коваленко... А чому не має жодного слова про найкращого гравця вересня німецької Бундесліги? Стільки пафоса від Марлоса... а де був Марлос у матчі із МанСіті? Тоді як і з Тотенхемом, і з Реалом Ярмоленко визнаний кращим гравцем Дортмунда. Які він голи забиває, які передачі віддає. Вся Німеччина у шоці від того, якого гравця лише за 25 млн.євро підписав Дортмунд. Найкращий гравець Бундесліги на сьогодні. Та тут жодного слова... Ну, давайте і далі про Марлоса і Ракицького, це ж вони у 70 матчах за збірну України забили більше 30 голів... Розумієте, це така політика. Навмисно створюється культ однієї команди. І всі новини крутяться навколо них. От і по цій статті у збірній пишуть виключно про гравців однієї команди. Загальне захоплення Марлосом, який ні де і ні чого не довів на рівні збірної. Таке враження, що світ зійшовся на одному гравці. Пишуть про травми, ну так травми не тільки у Ракицького і Бутко, а і у Хачеріді, Циганкова. На тренуванні відсутній Коноплянка, та пишуть лише про Кучера. Йде подача інформації виключно крізь призму однієї команди. Мені такий підхід не подобається. Треба писати про всіх гравців.До чого тут це?! В статті описано актуальні новини зі стану збірної: травми гравців та їх відновлення, новачок в збірній, атмосфера в команді. А що в цій новині про Ярмоленко писати? Я не розумію. Можливо досить вже мусолити цю тему, грає на рівні, то і добре, освітлюють його гру, і те добре. Але можливо досить мусолити цю тему на кожному кроці?
    Лукоморье Футбол
      Лукоморье Футбол, 03.10.2017 10:20
    +1
    Сами на свою ж-опу, а нам на нервы два эти финала и выдумали.
    SaneK_Kremenchug
      SaneK_Kremenchug, 03.10.2017 10:25
    +6
    Ярмола зарплату платит что ли этим чудикам, которые в любой новости в комметах его восхваляют?
    Omega78
    online
    Omega78, 03.10.2017 10:50
    0
    две победы, и только!
    Chonkin-30
    Chonkin-30, 03.10.2017 11:03
    -8
    насочинял афтар. На фотот все кучкуются по клубам. Нет единного коллектива. Да его не может быть в принципе. Долбанецкие футболеры - не украинцы.
    Ashot Hakobyan
    Ashot Hakobyan, 03.10.2017 13:31
    +3
    Будьте дружнее и уважительнее к любому клубу Украины и любого игрока сборной Украины !все игроки и клубы бодрятся рейтинг Украины!