Наварро уволен из Карпат, главным тренером клуба стал Зайцев

Испанскому специалисту не простили поражение 1:6 от «Вереса»

ФК Карпаты. Серхио Наварро
© ФК Карпаты. Серхио Наварро

37-летнего испанского тренера Серхио Наварро судьба больше не связывает с львовскими «Карпатами». Во вторник, 12 сентября, испанца официально освободили от должности главного тренера львовского клуба.

Последней каплей в чаше терпения руководства стало сокрушительное домашнее поражение в последнем туре украинской Премьер-лиги — 1:6 от «Вереса».

Наварро возглавил «Карпаты» 16 июня 2017 года. В новом сезоне УПЛ «Карпаты» только однажды одержали победу (над «Сталью»), четыре раза проиграли и трижды добывали ничью.

Новым наставником львовского клуба назначен Сергей Зайцев.

Источник — ТК Футбол

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    slavant
      slavant, 12.09.2017 17:59
    0
    LosDynamos, 12.09.2017 16:32
    Верес за восемь туров сменил уже двух тренеров.
    Один из Черноморца, второй из Карпат )))
    Ну хоть в чём то мы начинаем быть похожи на Английскую Премьер Лигу ;)
    gogotynka
      gogotynka, 12.09.2017 19:11
    +1
    Браво Молодцы , поменяли шило на мыло )))
    l_pogulianka
      l_pogulianka, 12.09.2017 19:23
    +10
    Про Наварро забудуть,а от 1:6 на все життя залишиться,за таке не тільки футболки забирають ,ще й зуби вибивають.Щодо зливу:якщо правда-то гнилью тхне,цей удар в спину не тільки Наварро,це удар по вболівальниках,це рубець на серці ,який загоїться,але залишиться...(одні "мати" в голові крутяться)В любому випадку цей склад "гравців" себе зганьбив (злив це був чи не злив) і навіть не в рахунку справа,у футболі бувають "чорні дні",справа в підході до самої гри (ігор попередніх).Великий "привіт"дружині Худоб"яка! Бач образили її чоловіка(команду),а вони б-лять такі білі та пухнасті ні в чому невинні...Дякую братва за увагу.
    Vladimir Didkovskiy
      Vladimir Didkovskiy, 12.09.2017 20:25
    +5
    Дим людину вбив, але звілняє тренера бо президент клубу, а фанати не звільняють президента, бо сцикуни. Команді бажаю не здаватися, боротися, все вийде, не зараз так завтра...
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 12.09.2017 20:48
    +5
    Если я правильно понял, игроки преднамеренно сдавали игру с определенным счётом, решая две задачи со сливом тренера и заодно делая ставки на тотализаторе. Или я ошибаюсь?
    serggula
      serggula, 12.09.2017 20:52
    +7
    А для чого було Дулуба звільняти?
    Rostik Karpa
    online
      Rostik Karpa, 12.09.2017 21:12
    -4
    Ми ще незнаємо чому Наварро злили...можливо він дійсно вимагав багато, як в Іспанії і говорив на непонятній нам мові, тому рано судити гравців Карпат, як не як привикли ми до Зайцевів, Ставицьких і до таких подібних тренерів, тому давайте випємо 50 грам і будемо дивитись , як Карпати "програвши" 1-6 Вересу будуть на рівних грати з Зорею а то і переможуть
    Rostik Karpa
    online
      Rostik Karpa, 12.09.2017 21:14
    0
    serggula, 12.09.2017 20:52
    А для чого було Дулуба звільняти?
    Бо мав вивести в Лігу Європи а не вивів ))
    Rostik Karpa
    online
      Rostik Karpa, 12.09.2017 21:20
    +8
    Коли тренер приходить в команду , йому звісно потрібен час і мені здається, що з такими гравцями, якщо не 3-тє місце то в 6-рці Карпати точно б були , але я так розумію що Наварро недогодив нашим основним гравцям і вони помаленьку почали його зливати, от згадую перемогу над Сталлю 3-1 ....видно, що гравці заграли...а такі матчі , як проти Вереса і Маріуполя це чистої води злив...фу...навіть бридко за карпати після такого вболівати....а після поста сучки худобяка вже 2-ва дні немає вибачень ні від неї ні від худобяка....це означає, що він поділяє її думку
    vint-on
      vint-on, 12.09.2017 21:22
    -3
    А я говорил, что это продрлжение хероев-тренеров Днепра, хорошо что быстро "схаменулись", а то еще имели б кучу долгов и welcom 2-а лига!
    dudigo78
      dudigo78, 12.09.2017 21:39
    0
    Владимир Копяк, 12.09.2017 20:48
    Если я правильно понял, игроки преднамеренно сдавали игру с определенным счётом, решая две задачи со сливом тренера и заодно делая ставки на тотализаторе. Или я ошибаюсь?
    лише зливали тренера, по ставкам ніби все чисто, але з тим мабуть до Баранки
    kod.75
      kod.75, 12.09.2017 22:15
    +1
    Rostik Karpa, 12.09.2017 21:20
    Коли тренер приходить в команду , йому звісно потрібен час і мені здається, що з такими гравцями, якщо не 3-тє місце то в 6-рці Карпати точно б були , але я так розумію що Наварро недогодив нашим основним гравцям і вони помаленьку почали його зливати, от згадую перемогу над Сталлю 3-1 ....видно, що гравці заграли...а такі матчі , як проти Вереса і Маріуполя це чистої води злив...фу...навіть бридко за карпати після такого вболівати....а після поста сучки худобяка вже 2-ва дні немає вибачень ні від неї ні від худобяка....це означає, що він поділяє її думку
    Він не поділяє))) Він ротякою своєїсучки свої думки озвучував)))
    Alexandr Yago
      Alexandr Yago, 12.09.2017 23:01
    +2
    Да Дым видимо сам выдал ЦУ игрокам пропустить максимум - очевидно, в контракте прописано "мелким шрифтом" - в случае неудовлетворительных результатов и очень крупного залета - повод для разрыва контракта на удобных клубу условиях - чтобы меньше отступных платить.
    Других мыслей не напрашивается
    mxsl99
      mxsl99, 13.09.2017 02:48
    +1
    Володимир Омельченко, 12.09.2017 17:10
    Цирк. Знущаються з карпат, як хочуть...
    Прийшов тренер, понакупував іспанських буратін, звільнили тренера, і шо з цими буратінами робити?
    Був нормальний тренер, йовічевіч. Під його керівництвом, були помітні перспективи. Нащо було його звільняти???? З такими успіхами й гвардіола їм не угодить.

    Я цей маньовр також не зрозумів. Начебто все більш-менш нормально з Йовічевічем було. І після його звільнення дурдом на тренерському містку. Я так думаю, що по баблу не домовилися з ним, або ще що, скоріше всього на 90% була його ініціатива. Не склалося враження що в керівництва якийсь план був.
    yurmal55
      yurmal55, 13.09.2017 05:24
    +3
    А футбол колись буде?