Наварро уволен из Карпат, главным тренером клуба стал Зайцев

Испанскому специалисту не простили поражение 1:6 от «Вереса»

ФК Карпаты. Серхио Наварро
© ФК Карпаты. Серхио Наварро

37-летнего испанского тренера Серхио Наварро судьба больше не связывает с львовскими «Карпатами». Во вторник, 12 сентября, испанца официально освободили от должности главного тренера львовского клуба.

Последней каплей в чаше терпения руководства стало сокрушительное домашнее поражение в последнем туре украинской Премьер-лиги — 1:6 от «Вереса».

Наварро возглавил «Карпаты» 16 июня 2017 года. В новом сезоне УПЛ «Карпаты» только однажды одержали победу (над «Сталью»), четыре раза проиграли и трижды добывали ничью.

Новым наставником львовского клуба назначен Сергей Зайцев.

Источник — ТК Футбол

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Реклама
Комментарии
    slavant
      slavant, 12.09.2017 17:59
    0
    LosDynamos, 12.09.2017 16:32
    Верес за восемь туров сменил уже двух тренеров.
    Один из Черноморца, второй из Карпат )))
    Ну хоть в чём то мы начинаем быть похожи на Английскую Премьер Лигу ;)
    gogotynka
      gogotynka, 12.09.2017 19:11
    +1
    Браво Молодцы , поменяли шило на мыло )))
    l_pogulianka
    online
      l_pogulianka, 12.09.2017 19:23
    +10
    Про Наварро забудуть,а от 1:6 на все життя залишиться,за таке не тільки футболки забирають ,ще й зуби вибивають.Щодо зливу:якщо правда-то гнилью тхне,цей удар в спину не тільки Наварро,це удар по вболівальниках,це рубець на серці ,який загоїться,але залишиться...(одні "мати" в голові крутяться)В любому випадку цей склад "гравців" себе зганьбив (злив це був чи не злив) і навіть не в рахунку справа,у футболі бувають "чорні дні",справа в підході до самої гри (ігор попередніх).Великий "привіт"дружині Худоб"яка! Бач образили її чоловіка(команду),а вони б-лять такі білі та пухнасті ні в чому невинні...Дякую братва за увагу.
    Vladimir Didkovskiy
      Vladimir Didkovskiy, 12.09.2017 20:25
    +5
    Дим людину вбив, але звілняє тренера бо президент клубу, а фанати не звільняють президента, бо сцикуни. Команді бажаю не здаватися, боротися, все вийде, не зараз так завтра...
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 12.09.2017 20:48
    +5
    Если я правильно понял, игроки преднамеренно сдавали игру с определенным счётом, решая две задачи со сливом тренера и заодно делая ставки на тотализаторе. Или я ошибаюсь?
    serggula
      serggula, 12.09.2017 20:52
    +7
    А для чого було Дулуба звільняти?
    Rostik Karpa
    online
      Rostik Karpa, 12.09.2017 21:12
    -4
    Ми ще незнаємо чому Наварро злили...можливо він дійсно вимагав багато, як в Іспанії і говорив на непонятній нам мові, тому рано судити гравців Карпат, як не як привикли ми до Зайцевів, Ставицьких і до таких подібних тренерів, тому давайте випємо 50 грам і будемо дивитись , як Карпати "програвши" 1-6 Вересу будуть на рівних грати з Зорею а то і переможуть
    Rostik Karpa
    online
      Rostik Karpa, 12.09.2017 21:14
    0
    serggula, 12.09.2017 20:52
    А для чого було Дулуба звільняти?
    Бо мав вивести в Лігу Європи а не вивів ))
    Rostik Karpa
    online
      Rostik Karpa, 12.09.2017 21:20
    +8
    Коли тренер приходить в команду , йому звісно потрібен час і мені здається, що з такими гравцями, якщо не 3-тє місце то в 6-рці Карпати точно б були , але я так розумію що Наварро недогодив нашим основним гравцям і вони помаленьку почали його зливати, от згадую перемогу над Сталлю 3-1 ....видно, що гравці заграли...а такі матчі , як проти Вереса і Маріуполя це чистої води злив...фу...навіть бридко за карпати після такого вболівати....а після поста сучки худобяка вже 2-ва дні немає вибачень ні від неї ні від худобяка....це означає, що він поділяє її думку
    vint-on
      vint-on, 12.09.2017 21:22
    -3
    А я говорил, что это продрлжение хероев-тренеров Днепра, хорошо что быстро "схаменулись", а то еще имели б кучу долгов и welcom 2-а лига!
    dudigo78
    online
      dudigo78, 12.09.2017 21:39
    0
    Владимир Копяк, 12.09.2017 20:48
    Если я правильно понял, игроки преднамеренно сдавали игру с определенным счётом, решая две задачи со сливом тренера и заодно делая ставки на тотализаторе. Или я ошибаюсь?
    лише зливали тренера, по ставкам ніби все чисто, але з тим мабуть до Баранки
    kod.75
      kod.75, 12.09.2017 22:15
    +1
    Rostik Karpa, 12.09.2017 21:20
    Коли тренер приходить в команду , йому звісно потрібен час і мені здається, що з такими гравцями, якщо не 3-тє місце то в 6-рці Карпати точно б були , але я так розумію що Наварро недогодив нашим основним гравцям і вони помаленьку почали його зливати, от згадую перемогу над Сталлю 3-1 ....видно, що гравці заграли...а такі матчі , як проти Вереса і Маріуполя це чистої води злив...фу...навіть бридко за карпати після такого вболівати....а після поста сучки худобяка вже 2-ва дні немає вибачень ні від неї ні від худобяка....це означає, що він поділяє її думку
    Він не поділяє))) Він ротякою своєїсучки свої думки озвучував)))
    Alexandr Yago
    online
      Alexandr Yago, 12.09.2017 23:01
    +2
    Да Дым видимо сам выдал ЦУ игрокам пропустить максимум - очевидно, в контракте прописано "мелким шрифтом" - в случае неудовлетворительных результатов и очень крупного залета - повод для разрыва контракта на удобных клубу условиях - чтобы меньше отступных платить.
    Других мыслей не напрашивается
    mxsl99
      mxsl99, 13.09.2017 02:48
    +1
    Володимир Омельченко, 12.09.2017 17:10
    Цирк. Знущаються з карпат, як хочуть...
    Прийшов тренер, понакупував іспанських буратін, звільнили тренера, і шо з цими буратінами робити?
    Був нормальний тренер, йовічевіч. Під його керівництвом, були помітні перспективи. Нащо було його звільняти???? З такими успіхами й гвардіола їм не угодить.

    Я цей маньовр також не зрозумів. Начебто все більш-менш нормально з Йовічевічем було. І після його звільнення дурдом на тренерському містку. Я так думаю, що по баблу не домовилися з ним, або ще що, скоріше всього на 90% була його ініціатива. Не склалося враження що в керівництва якийсь план був.
    yurmal55
      yurmal55, 13.09.2017 05:24
    +3
    А футбол колись буде?