0

Володимир ШАРАН: «У другому таймі ми повністю переграли Ворсклу»

Керманич «Олександрії» – про поразку в матчі 7-го тупу УПЛ

ФК Александрия. Владимир Шаран

Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран прокоментував поразку своєї команди у матчі 7-го тупу УПЛ против «Ворскли» (0:1).

«Сьогодні ми побачили два різні тайми у виконанні нашої команди. Перший тайм провальний тому, що дійсно було важко розбігатись хоча вранці ми робили коротке ранкове заняття, щоб підняти тонус. А вже в другому таймі ми побачили зовсім інший футбол. З виходом Запорожана у другому таймі в наших діях все змінилося. Андрій дійсно лідер, який завжди готовий взяти гру на себе незважаючи чи є в нього мікро-травми чи повністю він готовий фізично. Він завжди на полі виказує свої кращі якості. Цей фактор зіграв вагому роль  тому, що в другому таймі гра була зовсім іншою.

Ми створили безліч моментів біля воріт суперника і такі моменти, безумовно, треба реалізовувати. М’яко кажучи, в цій грі ми не повинні були програвати, тому що в другому таймі ми повністю переграли «Ворсклу». – сказав Шаран.