Динамо готове зіграти в Маріуполі після нормалізації обстановки

Столичний клуб просить керівництво ФФУ перенести матч на іншу дату

ФК Динамо Киев. Андрей Мадзяновский
© ФК Динамо Киев. Андрей Мадзяновский

Київське «Динамо» опублікувала офіційного листа президенту Федерації футболу України Андрію Павелку, в якому назвало умови, при яких столична команда зіграє в Маріуполі.

«У своїх офіційних зверненнях київське «Динамо» неодноразово декларувало своє бажання грати в Маріуполі, але за умови стабілізації там оперативної обстановки та припинення вогню на прилеглих територіях. Ми усвідомлюємо важливу соціальну місію футболу для підняття бойового духу українських військ та морально-психологічної підтримки мирних жителів Маріуполя. Тому нас не треба агітувати за патріотизм.

ФК «Динамо» Київ вкотре офіційно заявляє про готовність зіграти календарний матч 7-го туру УПЛ з ФК «Маріуполь» саме у місті Маріуполі. Це відбудеться відразу після  нормалізації оперативної обстановки на Маріупольському (Приморському) напрямку та надання поточних оперативних листів від органів СБУ та ГУНП про вжиття ними усіх можливих заходів для забезпечення безпеки перебування та пересування гравців та персоналу  ФК «Динамо» (Київ), забезпечення безпечного прибуття та перебування уболівальників клубу у місті Маріуполь.

Зважаючи на активні миротворчі ініціативи Президента України Петра Порошенка з метою припинення вогню у зоні АТО, а також підтримку цих політичних кроків з боку представників «Нормандської четвірки», ми сподіваємося, що ці ініціативи увінчаються успіхом, і ми з великим задоволенням завітаємо до гостинного українського Приазов’я.

За умови виконання вищевказаних вимог, просимо врахувати нашу позицію з цього питання та призначити нову дату календарного матчу у місті Маріуполь», - сказано у повідомленні віце-президента «Динамо» Андрія Мадзяновського.

Нагадаємо, представники «Динамо» не прибули на передматчеву нараду в Маріуполі.

Источник — ФК Динамо Киев

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    AlexDSan
    online
      AlexDSan, 27.08.2017 16:54
    -11
    VAD, 27.08.2017 16:18
    zenit.donbass, 27.08.2017 16:1
    Склеротик? Вспомни Волынь, Полтаву....
    Не намагайтесь в 1000000-й раз достучатися до свідомості крота. Перенос матчу в 2004-му з Луцька, 2014-ому з Києва через "небезпеку" (а кияни та волиняни і жили в той період часу, і працювали); 2017-ому Полтава (ну так травму ж могли отримати!!! Життя втратити можна під час можливого обстрілу в Маріку?? Та це пусте!! от травму!! Ото жах!!) сприймається кротами ЯК ПРИРОДНІЙ процесс (ну так же сам ахметка та пенісов сказав!!). А тут? Як же так?? Як так можна???!!! Тому, шановний VAD, не напрягайтесь.
    alex8-48
    online
    alex8-48, 27.08.2017 16:58
    +8
    VAD, 27.08.2017 16:39
    Этот ответ подготовка к последующим разбирательствам, Динамо все время на шаг впереди, кротофарм и ффу слишком увлеклись интервью и пустыми разговорами и своими манипуляциями
    О каких разбирательствах может идти речь?
    Законов ни кто не нарушал,а то что, гипотетически, кто-то,чем-то может навредить динамовцам,так в Украине война уже 3 года из-за того,что,гипотетически бандеровцы могли бы захватить Донбасс и расстреливать тех,кто говорит на русском языке. Ни кто на Донбассе не видел ни одного бандеровца,но из-за только гипотетической угрозы погибли более 10тыс. человек и было разрушено половина региона.
    AlexDSan
    online
      AlexDSan, 27.08.2017 17:18
    -3
    alex8-48, 27.08.2017 16:58
    VAD, 27.08.2017 16:39
    Этот ответ подготовка к последующим разбирательствам, Динамо все время на шаг впереди, кротофарм и ффу слишком увлеклись интервью и пустыми разговорами и своими манипуляциями

    О каких разбирательствах может идти речь?Законов ни кто не нарушал,а то что, гипотетически, кто-то,чем-то может навредить динамовцам,так в Украине война уже 3 года из-за того,что,гипотетически бандеровцы могли бы захватить Донбасс и расстреливать тех,кто говорит на русском языке. Ни кто на Донбассе не видел ни одного бандеровца,но из-за только гипотетической угрозы погибли более 10тыс. человек и было разрушено половина региона.
    Sasha112006
      Sasha112006, 27.08.2017 17:59
    +5
    3-0 и норм .Месяц ноют
    yasher
    online
      yasher, 27.08.2017 18:05
    0
    Sasha112006, 27.08.2017 17:59
    3-0 и норм .Месяц ноют
    Фигвам!
    Igor Ivanin
      Igor Ivanin, 27.08.2017 18:09
    +3
    Школота динамовская хватит минусовать а включайте телик и учитесь у ветеранов как нужно играть в Мариуполе)))
    solova63
    online
      solova63, 27.08.2017 18:15
    0
    Им все сходит с рук... И сейчас поговорят, новый срок назначат и все...
    Vit18
      Vit18, 27.08.2017 18:27
    +3
    Відмазка не катить, поразка 3:0
    stiv64
      stiv64, 27.08.2017 18:41
    -2
    Динамо - чемпион. О чем еще говорить......
    orl405
    online
      orl405, 27.08.2017 18:43
    -1
    Тьфу на них! Нема бильше такои команди. Вонюче ментовське кодло нехай про них базикае!
    odiniznashih
      odiniznashih, 27.08.2017 19:12
    -1
    Матч состоится в 6 часов вечера после войны
    genil
    online