17.08.2017, FT   ТВ-трансляция: 

Олександр ХАЦКЕВИЧ: «Очікували більш активного початку від суперників»

Тренер «Динамо» прокоментував гру проти «Марітіму»

ФК Динамо
© ФК Динамо

Прес-конференція головного тренера київського «Динамо» після виїзного матчу раунду плей-офф Ліги Європи проти «Марітіму» (0:0).

- Здалося, що гравці «Динамо» не готові до жорсткої гри з боку «Марітіму», тому багато нервували. Чому так сталося?
- Мені так не здалося. Ми не хотіли поступатися, ми теж боролися і в певних моментах арбітр приймав помилкові рішення не на нашу користь. Треба буде передивитися ці моменти, але мені так здалося. А те, що матч буде емоціональним, було зрозуміло. Ніхто не хотів поступатися.

- Що вдалося вашій команді у цій грі, а що не вдалося?
- Перш за все, не вдалося забити гол. Ми мали перевагу, як у володінні м’ячем, так і територіальну перевагу. На чужій половині поля достатньо непогано пресингували і активно вступали у відбір.

Також не вистачало завершального пасу. Крім того, у перерві ми вказали хлопцям на те, що треба частіше завершувати атаки ударами по воротах. Тому що вони хотіли все красиво зробити і мали хороші моменти для ударів, але все ж шукали ще одну непотрібну передачу в тих моментах, коли треба було бити по воротах.

- Як команда готуватиметься до наступного матчу, проти «Сталі»?
- Після повернення до Києва команда одразу заїздить на базу, буде відновлення. А в суботу на базі готуватимемося до гри проти «Сталі», яка відбудеться в неділю.

- Чи були сьогодні якісь несподіванки з боку суперника?
- Ми очікували більш активного початку від суперників, але вони з перших хвилин віддали ініціативу. Хоча можливо в цьому і заслуга нашої команди, оскільки ми домовилися, що маємо активно грати від самого початку. В своїх перших двох домашніх матчах сезону «Марітіму» більше грав на атаку, так не закривався. Але в цьому заслуга наших хлопців, які більше володіли м’ячем і за першої можливості накривали суперника.

- Склалося враження, що вашим підопічним було важко підібрати взуття під таке важке поле. Це дійсно так?
- Хлопці і вчора під час тренування, і сьогодні на розминці підбирали шипи. Поле було достатньо важким. Але я бачив і протилежне, коли гравці «Марітіму» теж невпевнено почували себе у деяких епізодах через стан поля. 

 

Источник — ФК Динамо Киев

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    stas0809
      stas0809, 18.08.2017 09:11
    +3
    При всем уважении к Хацкевичу и динамовцам - вы все конкретно облажались, звезды У меня нет слов после такой игры бей - беги
    knopkodav
      knopkodav, 18.08.2017 09:17
    -6
    Гармаш, Морозюк уйдите с Динамо. Нулевой баласт .
    chues
      chues, 18.08.2017 09:19
    +11
    А что вы хотели от такого тренера? Вы посмотрите результаты его тренерской деятельности...... Я даже не удивлюсь если мы не пройдем это дно дальше
    Юрий Карпенко
      Юрий Карпенко, 18.08.2017 09:32
    +17
    Мы тоже очікували кращої гри від Динамо
    Stas0809
    Stas0809, 18.08.2017 10:01
    +1
    Если минусуете, так хотя бы аргументируйте, господа, а то подленько как то и не по-мужски...
    kevin2
      kevin2, 18.08.2017 10:07
    +8
    Нужно понять: 1. Кадровый состав Динамо низкого уровня. 2. Нет конкуренции по позициям. 3. Добиваться результата эта команда может только за счёт высокой физ готовности и хорошей агрессии (не нервозности). 4. Рассчитывать на что-то в евро кубках нереально
    zac76
    zac76, 18.08.2017 10:11
    +3
    Ну че по игре? Видно, что ДК сильнее, как команда (капитан очевидность, да?) Пока свежее, даже на песке не давали шансов. но потом... Как пляжники экстра-класса, на месте "моряки" обыгрывали, отсюда и карточек вагон.
    Короче, думаю пройдут, но нас еще помучают.
    Elblanko
      Elblanko, 18.08.2017 10:29
    -1
    СпортЮЯ, нахрена перекладати в'юху білоруса на укр мову????

    І шо то є за таке "емоціональним"?????
    masterimmortal1
      masterimmortal1, 18.08.2017 11:01
    +4
    Чем больше игр хацкевича смотрю тем больше понимаю, что он 0 как тренер, а стартовые победы, были лишь эмоциональным сплеском который часто происходит при смене тренера
    FKTNMNTN
      FKTNMNTN, 18.08.2017 11:05
    +2
    Лол. А на счет того, чтоб самим более активно начинать?
    Сергей Кенев
      Сергей Кенев, 18.08.2017 11:52
    +3
    Это не игра...........это не о чём!!!!!!!!!
    Brian10
      Brian10, 18.08.2017 12:59
    +1
    knopkodav, 18.08.2017 09:17
    Гармаш, Морозюк уйдите с Динамо. Нулевой баласт .
    Этот список ещё можно дополнять Сидорчуком, Кравцом и Буяльским. А вообще это Динамо будут иметь в группе все кому не лень. Так что от прохода Маритиму радости не слишком много.
    sanchos78
      sanchos78, 18.08.2017 13:00
    +3
    Не надо ничего очикуваты от соперника-САМИ ИГРАЙТЕ!!!
    Germesus
      Germesus, 18.08.2017 13:52
    -1
    Elblanko, 18.08.2017 10:29
    СпортЮЯ, нахрена перекладати в'юху білоруса на укр мову???? І шо то є за таке "емоціональним"?????
    А ,,нахрена,, перекладати англійську, німецьку, словенської й т.д. адже такі хо.хли як ти всі мови розуміють, а от в всіх цивілізованих країнах з власною національною мовою іноземні мови перекладаються.
    polesse2016
    polesse2016, 18.08.2017 19:27
    +1
    Да я даже рад, что Янг Бойз не пустили их в ЛЧ. Куда бля с такой игрой выходить дальше? 3-4 удара в створ ворот? Почему тренер не сообщил на конференции какая была тактика у ДК на эту игру? Поле они залили! А вы хотели что-бы они сами легли и ноги раздвинули. Каждая команда идет к своему нужному результату своим путем. Какой путь у ДК?
    Честно, вчера хотел блевать от такого футбола. ПОЗОРИЩЕ !