Лига чемпионов. Янг Бойз сразится с ЦСКА, Ливерпуль – с Хоффенхаймом

Состоялась жеребьевка раунда плей-офф

УЕФА
© УЕФА

Состоялась жеребьевка раунда плей-офф Лиги чемпионов. С легкой руки директора организации соревнований УЕФА Джорджио Маркетти стали известны все пары участников.

Путь чемпионов

«Карабах» – «Копенгаген»
АПОЭЛ – «Славия» Прага
«Олимпиакос» – «Риека»
«Селтик» – «Астана»
«Хапоэль» Беер-Шева – «Марибор»

Путь представителей лиг

«Истанбул» – «Севилья»
«Янг Бойз» – ЦСКА
«Наполи» – «Ницца»
«Хоффенхайм» – «Ливерпуль»
«Спортинг» – «Стяуа»

Первые матчи раунда состоятся 15 и 16 августа. Ответные – 22 и 23 августа.

Источник — Sport.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    Tyigena
      Tyigena, 04.08.2017 16:01
    -11
    zac76, 04.08.2017 15:43"Фефочки из шахтера" не сидели весь матч в обороне, как настоящие бойцовые бойцы из великого клуба (кто не понял, это ДК великий клуб (ну, раньше был, по-крайней мере)-ну не сидели,а результат каков?прошли они дальше ?помнится нет! так результат один и тот же!как говорится от перемены мест слагаемых-сумма не меняется!
    Germesus
      Germesus, 04.08.2017 16:15
    -10
    supergrass, 04.08.2017 15:25
    airwolf77, 04.08.2017 15:06
    supergrass, 04.08.2017 14:51 airwolf77, 04.08.2017 14:41 supergrass, 04.08.2017 14:35 Буду вболівати за цска.І бажано за те щоб вони друкнули "хлопчиків" з крупним рахунком 2 рази.Аби наші "дівчатка" з ДК зрозуміли своє місце, і завязали з футболом.Це не їхнє. вболівати за ворога,піди це хлопцям на передову,і скажи...думаю зрозуміють Піди скажи це Порошенко з його мануфактурами в країні агресора.Це ж він подадатками в РФ спонсорує російську армію.А так для мене цска це просто клуб. Все безаконіє іде від правителів государства російського.Тим більше з цска ніхто ж на Донбас не їздив постріляти і гумонітарку військову не возив. авца ти лапотная,Українці захищають,не президента,а Українську землю,усьок бот ольгінській???? спалився ти ще давно,Антимайдан захищає,я пам'ятаю

    Слухай любий друже я ніколи ні майдан ні атимайдан не підримував бо завжди вважав і вважаю що Україна повина йти своїм шляхом і сама вирішувати свою долю, а не бігати то РечПосполита то у татар допомогу просити які тисячами нашого люду як собак в рабство продавали, то Московщина, то Бандера но німців на поклон пішов тепер забери нас добрий дядя європеєць в ЄС.Блювати хочиться особисто мені від всих евроазійських чи європейських інтеграцій.Слухай якщо ти такий патріот то принаймі хочаб в неті міг би українською писати.А то ви борці боретесь за Україну, а своєю навіть мовою не користуєтесь.Для кого ви цю Україну виборюєте, якщо навіть цього себе змусити не можете.Чи ви боротьбу ведете за комфортне місце для власного заду і пожрать аби було побільше?Европа вам поможе. Правда перед цим зад попросить намилити як у них там заведено во імя європейських цінностей.
    Тобі теж не завадило б почитати підручник з української мови, таких слів як ,,позорити,, ,,совість,, в українській мові не існує, а є ,,ганьбити,, та ,, сумління,,. Кажеш ЄС така ж дурня як Євразія, ну почнімо з того що ЄС - торгівельний союз й вступаючи в нього ми не стаємо штатом чи провінцією Європи. Щодо того що потрібно бути позаблоковими гордими одинаками, - були, й чим це закінчилося? Твоя риторика майже один в один схожа як в ополонку та ка.цапів. Щодо Динамо: знаєш обійдемося якось без таких упізднів як ти.
    Ossa8860
    online
      Ossa8860, 04.08.2017 16:25
    -7
    Блин... Никогда не думал что придётся за швейцарцев болеть, да ещё после этого...
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 04.08.2017 16:25
    -5
    Вроде бы жребий лиги чемпионов. И нет здесь ни Динамо, ни тем более Черноморца, а Туйгена снова прет...не может жыть без Шахтера.
    yuriy_kent
    online
      yuriy_kent, 04.08.2017 16:31
    -11
    Теперь болеем за Утрехт, Црвену Звезду. Придется болеть и за Янг Бойз.
    Tyigena
      Tyigena, 04.08.2017 16:32
    -5
    yuriy_kent, 04.08.2017 16:25
    Вроде бы жребий лиги чемпионов. И нет здесь ни Динамо, ни тем более Черноморца, а Туйгена снова прет...не может жыть без Шахтера.
    орел многоликий,здесь нет шахтера,-какого ты тут приперлось?
    Oleg.Groningen
      Oleg.Groningen, 04.08.2017 16:37
    -4
    Roman Wyrzykowski, 04.08.2017 14:33
    Ne hochetsja mne s Toboj diskutirovat' - ja dostatochno chasto byvaju v Rossii i svoimi glazami mogu ubeditsja chto eto normalnaja, ochen' krasivaja strana s gostepriimnymi ljudmi. Kotoraja nravitsja inostrancam.Uzhe cherez mesjac opjat' sobirajus' v pojezdku v Rossiju - i polezno i prijatno.
    https://m.youtube.com/watch?v=QtClmp3zQBc
    supergrass
      supergrass, 04.08.2017 16:52
    0
    Germesus, 04.08.2017 16:15
    supergrass, 04.08.2017 15:25
    airwolf77, 04.08.2017 15:06 supergrass, 04.08.2017 14:51 airwolf77, 04.08.2017 14:41 supergrass, 04.08.2017 14:35 Буду вболівати за цска.І бажано за те щоб вони друкнули "хлопчиків" з крупним рахунком 2 рази.Аби наші "дівчатка" з ДК зрозуміли своє місце, і завязали з футболом.Це не їхнє. вболівати за ворога,піди це хлопцям на передову,і скажи...думаю зрозуміють Піди скажи це Порошенко з його мануфактурами в країні агресора.Це ж він подадатками в РФ спонсорує російську армію.А так для мене цска це просто клуб. Все безаконіє іде від правителів государства російського.Тим більше з цска ніхто ж на Донбас не їздив постріляти і гумонітарку військову не возив. авца ти лапотная,Українці захищають,не президента,а Українську землю,усьок бот ольгінській???? спалився ти ще давно,Антимайдан захищає,я пам'ятаю Слухай любий друже я ніколи ні майдан ні атимайдан не підримував бо завжди вважав і вважаю що Україна повина йти своїм шляхом і сама вирішувати свою долю, а не бігати то РечПосполита то у татар допомогу просити які тисячами нашого люду як собак в рабство продавали, то Московщина, то Бандера но німців на поклон пішов тепер забери нас добрий дядя європеєць в ЄС.Блювати хочиться особисто мені від всих евроазійських чи європейських інтеграцій.Слухай якщо ти такий патріот то принаймі хочаб в неті міг би українською писати.А то ви борці боретесь за Україну, а своєю навіть мовою не користуєтесь.Для кого ви цю Україну виборюєте, якщо навіть цього себе змусити не можете.Чи ви боротьбу ведете за комфортне місце для власного заду і пожрать аби було побільше?Европа вам поможе. Правда перед цим зад попросить намилити як у них там заведено во імя європейських цінностей.

    Тобі теж не завадило б почитати підручник з української мови, таких слів як ,,позорити,, ,,совість,, в українській мові не існує, а є ,,ганьбити,, та ,, сумління,,. Кажеш ЄС така ж дурня як Євразія, ну почнімо з того що ЄС - торгівельний союз й вступаючи в нього ми не стаємо штатом чи провінцією Європи. Щодо того що потрібно бути позаблоковими гордими одинаками, - були, й чим це закінчилося? Твоя риторика майже один в один схожа як в ополонку та ка.цапів. Щодо Динамо: знаєш обійдемося якось без таких упізднів як ти.
    Стосовно української мови.
    Так інколи коли пишу швидко в деяких словах помиляюсь.
    Але я в цьому напрямку працюю і все одно мова залишиється українська хоч і доскона.
    Але хто в цьому безгрішний якщо ти тільки не філолог чи науковець і мова не являється твоєю роботою.
    Мені здається в цьому питанні треба помягче буди бо в нас так склалося що багато хто із за того що не може дотримуватися в мовленні українського високого стилю вважає за потрібне взагалі її не вживати.

    Стосовно торгівелнього союзу ЄС.
    Це не лише торгівельний союз, це над державне утворення, яке окрім вимог щодо преведення у відповідність законів у сфері торгівлі, ставить вимоги до країн членів ЄС у сфері "світоглядних цінностей".

    Про світоглядні цінності ЄС я пояснювати не буду.
    Я вважаю їх шкідливими для людини.
    Але якщо людині треба тільки пожерти смачно і смисл її життя до гробової дошки робити все во імя власного комфорту.
    То тут буде важко пояснити що з цінностями ЄС не так.
    Vytas Mesk
      Vytas Mesk, 04.08.2017 17:30
    +2
    Я думаю цска пройдет по простой причине что тренер у цска как тактик лучше чем у ДК и просто не будут прижиматся к воротам на выезде. Хотя ДК как команда конечно лучше чем цска, агресивная тактика в футболе это 80% победы что ДК не сделали на выезде.
    TimurKhAI
    online
      TimurKhAI, 04.08.2017 17:31
    +3
    Буду болеть за ЦСКА. Во-первых, Янг Бойз за эти два года уже успел возненавидеть, во-вторых Игорёк должен продолжать свою мегасерию
    Istm
      Istm, 04.08.2017 18:02
    -5
    похоже, буду болеть за янгбойз!
    olgorl
      olgorl, 04.08.2017 20:03
    0
    За кого Янгов чи за воякив? Думаю треба у Щкиряка спитати. Вин знае!
    Vetal
    Vetal, 04.08.2017 20:05
    0
    Young Boys, Young Boys
    Whatcha gonna do,
    Whatcha gonna do when
    They come for you?

    x 4 times
    brutal2015
    brutal2015, 04.08.2017 21:07
    +1
    Да, матчи ЦСКА - Янг Бойз будут интересны многим нашим болельщикам. Хоть по Першиму показывай ))))
    Виталик Неважно
      Виталик Неважно, 05.08.2017 06:58
    0
    насамом деле интересно глянуть на фоне цска если и их пройдут тогда нет претензий
    Vitalik Shevchenko
    Vitalik Shevchenko, 05.08.2017 07:13
    -1
    Виталик Неважно, 05.08.2017 06:58
    насамом деле интересно глянуть на фоне цска если и их пройдут тогда нет претензий
    Так можна навіть не дивитись,тому що це добротна команда яка в останньому товариському матчі обіграли основу Бенфіки 5-1,потім Базель 2-0,Грасхоперс 4-0,просто так грати як в Берні не можна,ну як 1 удар по воротам ЯБ за цілий матч?!
    Shiman2020
      Shiman2020, 05.08.2017 08:47
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    Vytas Mesk, 04.08.2017 17:30
    Я думаю цска пройдет по простой причине что тренер у цска как тактик лучше чем у ДК и просто не будут прижиматся к воротам на выезде. Хотя ДК как команда конечно лучше чем цска, агресивная тактика в футболе это 80% победы что ДК не сделали на выезде.
    Это с какого перепуга нынешнее ДК лучше??? Какую траву курим??? Кроме фанов ДК так еще кто-нибудь думает.???
    Хотя если верить в мантры про бронежилет Европы, сдерживание полчищ аххрессора, весь мыр с нами, тоди да, можешь и в это верить.
    Кони хоть дальше прошли, да и в клубном рейтинге наш футбол в попу российскому смотрит.
    z559100z
      z559100z, 05.08.2017 14:09
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Янг Бойз против конявых Олд Бойз. Шансов у швейцарцев не много, но хочу, чтобы как и в "12 стульях" победила молодость
    Миша Власкин
      Миша Власкин, 05.08.2017 23:22
    +2
    цска легко пройдут янг бойз.оба матча выиграют,причём один из них с разгромом.