ОФИЦИАЛЬНО: Карпаты подписали Хорхе Карраскаля

Львовский клуб усилил полузащиту молодым колумбийцем

twitter.com/FCKarpatyLviv
© twitter.com/FCKarpatyLviv

Львовские «Карпаты» объявили о подписании полузащитника «Севильи» Хорхе Карраскаля.

19-летний полузащитник выступал за молодежную команду «Севильи», а сам является воспитанником колумбийского «Мильонариоса».

О деталях трансфера не сообщается.

Источник — Sport.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    Андрей Семеняка
      Андрей Семеняка, 12.07.2017 21:07
    +16
    Друди походу на али експресс всех их заказывает))
    pavelod
    pavelod, 12.07.2017 21:07
    +2
    Вот жгут))) дыминский психонул)))
    Интересно посмотреть на этот суперклуб)
    dudigo78
      dudigo78, 12.07.2017 21:10
    +1
    тут оренда. гравець до 2021 року на контракті в Севільї
    Patriot  UA
    online
      Patriot UA, 12.07.2017 21:15
    +3
    оце карт бланш для Наваро....
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 12.07.2017 21:21
    +1
    Оце класний гравець!
    Igor Gumeniuk
      Igor Gumeniuk, 12.07.2017 21:21
    +5
    Мав проблеми з меніском. Надіюсь відновлюється швидко. Для Карпат хороше підсилення - https://www.transfermarkt.com/jorge-carrascal/profil/spieler/354145
    Владимир Пидвирный
    +17
    Перш за все у неділю буде мінімум 5-8 тисяч вболівальників. Сам йду і беру двох колег. По-перше стадіон фартовий і для болільників більш улюблений і комфортний ніж новий, по-друге, по складу -це буде міні збірна майбутніх світових зірок, це цікаво, і по третє - львів'яни вже давно чекають красивого і результативного футболу. Буде результат, буде команда гратити -буде мінімум на стадіоні 15-20 тисяч. Удачі у новому сезоні.
    myroslavmail
      myroslavmail, 12.07.2017 22:54
    -9
    насильницька латинізація))
    Rostik Karpa
    online
    Rostik Karpa, 12.07.2017 22:56
    -9
    Жаль, що його не буде на наступний рік, коли Карпати в ЛЄ будуть грати....
    Rostik Karpa
    online
    Rostik Karpa, 12.07.2017 22:56
    +8
    Дим згадав про месі за 3 міліони і тепер псіхує...)) чекаємо на нових молодих аргентинців, бразильців і колумбійців ))
    Andy Van
      Andy Van, 12.07.2017 23:07
    +4
    рано радіти, хз, що з цієї "солянки" вийде...
    Rostik Karpa
    online
    Rostik Karpa, 13.07.2017 01:33
    -3
    Rostik Karpa, 12.07.2017 22:56
    Жаль, що його не буде на наступний рік, коли Карпати в ЛЄ будуть грати....
    хто мінусує...подивимось на олімпік який вилетить в суху від першої зустрічної команди в ЛЄ.....
    Rostik Karpa
    online
    Rostik Karpa, 13.07.2017 01:35
    0
    чи на фарм клуб кротів..зорю...яка 100% з групи не вийде !!
    Игорь Шевченко
      Игорь Шевченко, 13.07.2017 09:57
    -2
    pavelod, 12.07.2017 21:07
    Вот жгут))) дыминский психонул)))
    Интересно посмотреть на этот суперклуб)
    Главное что б он рученки свои подальше от команды убрал и рыло в работу тренера не сунул,может на старости лет что то поймёт ,как командой по уму руководить .