Карпати орендували захисника Динамо

Наступний сезон Олександр Осман буде захищати кольори «зелено-білих»

ФК Карпаты. Александр Осман
© ФК Карпаты. Александр Осман

«Карпати» оформили річну оренду із лівофланговим захисником київського «Динамо» Олександром Османом. Новачок «зелено-білих» є гравцем молодіжної збірної України. Гратиме Сашко під 3-ім номером.

Захисник народився 18 квітня 1996 року у селі Серпневому Валківського району Харківської області, є вихованцем харківського УФК та Академії «Металіста». У серпні 2014-го дебютував у складі харків’ян у Прем’єр-лізі, а зовсім скоро вперше вийшов на поле і у матчі Ліги Європи.

Виступав за збірні України різного віку, зараз є гравцем молодіжної збірної України. У червні 2015-го став гравцем київського «Динамо». З того часу був стабільним гравцем основи молодіжної команди київського клубу.

Источник — ФК Карпаты

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 11.07.2017 19:53
    -12
    Посипались трансферні бомби
    Patriot  UA
      Patriot UA, 11.07.2017 20:25
    +5
    LembergWestUkraine, 11.07.2017 19:53
    Посипались трансферні бомби
    ти ще не блюєш від своїх В.И.С.Е.Р.І.В
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 11.07.2017 20:28
    -13
    Рагуль, йди вздро... Чни!
    flatron82
      flatron82, 11.07.2017 21:52
    +10
    Поговорили? А тепер по суті. Карпати таки дійсно підписують новачків. Хтось очікував зірок??? Хіба глоріки... Гравець молодіжної збірної, чим не зірка? Карпати роблять ставку на молодих та перспективних. Це взаємовигідно. Так це не контракт і від того, що гравець розкриється, Карпати нічого не отримають. Хоча не факт, бо не відомо умови оренди, може там обовязковий викуп при бажанні. Повірте, зі всіх клубів України, в теперішніх умовах, Карпати мають самий адекватний менеджмент. Шахтар і Динамо не беремо до уваги, там шалені гроші. А карпатам треба жити по можливостям, тому така політика. Берем дешево, даємо ігрову практику, продаємо. Амбіції максимум Ліга Європи. Зато стабільно команда на плаву, база не гірша топів ПЛУ, ще би зі стадіоном порішали... Вангую, цього чемпу КАРПАТИ будуть за топ 6 боротися однозначно.
    and878787
      and878787, 11.07.2017 22:05
    +4
    Таке враження що в кваліфікації лч мають стартувати Карпати а не Динамо
    Rostik Karpa
    Rostik Karpa, 11.07.2017 22:31
    +1
    and878787, 11.07.2017 22:05
    Таке враження що в кваліфікації лч мають стартувати Карпати а не Динамо
    це трішки занадто сказано, але замінити Олімпік на Карпати в ЛЄ було б тільки на користь нашому футболу
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 12.07.2017 09:14
    +3
    Rostik Karpa, 11.07.2017 22:31
    and878787, 11.07.2017 22:05
    Таке враження що в кваліфікації лч мають стартувати Карпати а не Динамо

    це трішки занадто сказано, але замінити Олімпік на Карпати в ЛЄ було б тільки на користь нашому футболу
    хай краще сезон зіграються, навіщо таку "сиру" команду в єврокубки?