Заря будет играть матчи Лиги Европы на Арене Львов

На матчах луганчан в Лиге Европы установят электронную систему фиксации голов

stadion.lviv.ua
© stadion.lviv.ua
Луганская «Заря» и «Арена Львов»  согласовали условия использования стадиона для домашних матчей луганчан в Лиге Европы. Об этом сообщил директор государственного предприятия «Арена Львов» Евгений Болкун. 
 
«В ситуации с «Зарей» все согласовано, условия выгодны и для клуба, и для стадиона. На следующей неделе приедут руководители «Зари» и представители УЕФА, чтобы окончательно все утвердить и поставить печать под соглашением.
 
С «Зарей» у нас нет никаких разногласий. Кроме того, могу отметить, что на матчах Лиги Европы во Львове будет новшество – мы установим электронную систему фиксации голов», – рассказал Болкун.

Источник — Sportarena

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    Владимир Пидвирный
    +16
    Ласкаво просимо до Львова. Молодці. Підтримка гарантована, позитивне відношення до команди теж гарантоване. А саме головне що Зорю у Львові будуть гнати тільки вперед. І при такому прекрасному тренерові буде гарантовоно 1-2 місце у групі. Львівяни люблять футбол і захочуть продовження свята. Любили і Шахтар у Львові. На еврокубки їхали на Шахтар і з Польщі, і з Венгрії, і з Словаччини, полюбили цю команду, однак як не шкода, все в наш час вирішує політика. Почались провокації, вигуки непотрібні, проплачені масовки проти донецької команди, і палкі львівські уболівальники через провокаторів залишились без Великого футболу. Ще раз щиро запрошуємо
    до Львова.
    ryk74
      ryk74, 30.06.2017 23:56
    -2
    Пане. У вас до палець на кнопці застряг?
    nordik1980
      nordik1980, 01.07.2017 05:48
    +2
    і на відміну від недокоманди димінського, зоря платииме за оренду стадіону
    wildva
      wildva, 01.07.2017 10:15
    +5
    Кто не знает луганские и львовские фаны всегда дружили.
    Точно знаю, некоторые из ультрас Зари погибли за Украину.
    Думаю, Заря достойна поддержки львовян и всех кто болеет за украинские клубы!
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 01.07.2017 10:36
    +1
    Зорі взагалі б рекомендував переїхати і ЧУ грати до Львова! Класна команда сформована, уважуха Вернидубу!

    А всяка шваль - провокатори, то справа правоохоронців взяти за задницю і навчити поважати закон!
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 01.07.2017 10:43
    +2
    У Львові завдяки нормальним командам таким як Заря Луганськ, Рух Винники, Верес Рівне хоч футбол буде!

    Бо з цими алкоголіками Дячуками - Ставицькими на Карпати ходять одні накурені провокатори із "завжди невірних"! Розвалили Карпати і зробили з команди посміховисько.......... Вся Україна сміється з того рагульського менеджменту!
    Dragon9
      Dragon9, 01.07.2017 10:49
    +2
    Зоря не Шахрай. Зорю поважаю і підтримую. Думаю багато людей приходитиме на єврокубки, бо Зорю у Львові люблять. А Шахрай це зовсім інша справа. Нехай іграют в Харкаве патамучта здесь за ніх нє балєют бєндєравци.
    LembergWestUkraine
      LembergWestUkraine, 01.07.2017 11:04
    -4
    Та в Харкові теж на ШД болт клали... Шось не дуже і там ходять на ШД...
    Кот Василий
    Кот Василий, 01.07.2017 11:31
    +2
    Не ожидал... Лучше бы Днепр был. Во Львов далеко ехать...
    александр ковтун
      александр ковтун, 01.07.2017 12:44
    +2
    Владимир Пидвирный, 30.06.2017 22:21
    Ласкаво просимо до Львова. Молодці. Підтримка гарантована, позитивне відношення до команди теж гарантоване. А саме головне що Зорю у Львові будуть гнати тільки вперед. І при такому прекрасному тренерові буде гарантовоно 1-2 місце у групі. Львівяни люблять футбол і захочуть продовження свята. Любили і Шахтар у Львові. На еврокубки їхали на Шахтар і з Польщі, і з Венгрії, і з Словаччини, полюбили цю команду, однак як не шкода, все в наш час вирішує політика. Почались провокації, вигуки непотрібні, проплачені масовки проти донецької команди, і палкі львівські уболівальники через провокаторів залишились без Великого футболу. Ще раз щиро запрошуємо
    до Львова.
    провокации устраивал палкин пишешь и не знаешь..
    александр ковтун
      александр ковтун, 01.07.2017 12:45
    +4
    ахах представителеи шахты чет злорадствовали!)) а вышло вон как лювову и деньги и зрелища.. и уверен зоря будет себя вести достойно во львове в отличае от шахты... и поддерживать будут больше!
    LAZIO
    LAZIO, 01.07.2017 14:16
    +1
    Владимир Пидвирный, 30.06.2017 22:21
    Ласкаво просимо до Львова. Молодці. Підтримка гарантована, позитивне відношення до команди теж гарантоване. А саме головне що Зорю у Львові будуть гнати тільки вперед. І при такому прекрасному тренерові буде гарантовоно 1-2 місце у групі. Львівяни люблять футбол і захочуть продовження свята. Любили і Шахтар у Львові. На еврокубки їхали на Шахтар і з Польщі, і з Венгрії, і з Словаччини, полюбили цю команду, однак як не шкода, все в наш час вирішує політика. Почались провокації, вигуки непотрібні, проплачені масовки проти донецької команди, і палкі львівські уболівальники через провокаторів залишились без Великого футболу. Ще раз щиро запрошуємо
    до Львова.
    Молодчага....грамотно написав..додати нічого...
    ...хіба що - Луганськ це Україна!!!
    LAZIO
    LAZIO, 01.07.2017 14:41
    -1
    Не зрозумів..а чого мене мінусують??? .а я забув..я ж тут не сввй...недарма кажуть що тут тільки " своїх"....та мені пох....ваш мінус не змінить моєї людяності...а ось бидлячості вам тільки додасть....адміни можете мене заблокувати гащавжди...я вже давно зрозумів що ви такі ж патріоти як я космонавт....хамити не буду..ви навіть хамства не варті...
    Valetin Gjokaj
      Valetin Gjokaj, 01.07.2017 16:05
    0
    LAZIO, 01.07.2017 14:41
    Не зрозумів..а чого мене мінусують??? .а я забув..я ж тут не сввй...недарма кажуть що тут тільки " своїх"....та мені пох....ваш мінус не змінить моєї людяності...а ось бидлячості вам тільки додасть....адміни можете мене заблокувати гащавжди...я вже давно зрозумів що ви такі ж патріоти як я космонавт....хамити не буду..ви навіть хамства не варті...
    Forza Roma, пітушок)
    Тарас Гришин
      Тарас Гришин, 26.07.2017 23:22
    0
    Владимир Пидвирный, 30.06.2017 22:21
    Ласкаво просимо до Львова. Молодці. Підтримка гарантована, позитивне відношення до команди теж гарантоване. А саме головне що Зорю у Львові будуть гнати тільки вперед. І при такому прекрасному тренерові буде гарантовоно 1-2 місце у групі. Львівяни люблять футбол і захочуть продовження свята. Любили і Шахтар у Львові. На еврокубки їхали на Шахтар і з Польщі, і з Венгрії, і з Словаччини, полюбили цю команду, однак як не шкода, все в наш час вирішує політика. Почались провокації, вигуки непотрібні, проплачені масовки проти донецької команди, і палкі львівські уболівальники через провокаторів залишились без Великого футболу. Ще раз щиро запрошуємо
    до Львова.
    Проблема в шахтарі і його футболістах.Після того, як стадіон підтримував шахтар в ЛЧ крім Кучера ніхто з шахтарів не подякував вболівальникам.Якщо такі невдячні футболісти то хто цю команду у Львові полюбить.