|
1279
0

Колос мінімально здолав Олімпік

Ковалівський «Колос» провів спаринг-матч з донецьким «Олімпіком» – представником Прем’єр-ліги

ФК Олимпик. «Колос» — «Олимпик»
У цьому матчі тренерський штаб «Колоса» задіяв низку потенційних новачків.

У ході гри команди час від часу обмінювались моментами. Більш активнішими в перші хвилини поєдинку виглядали ковалівці. Їм же вдалось першими вийти вперед. На 38-й хвилині гри точним ударом атаку завершив гравець, прибувший у розташування команди на перегляд – 1:0. Під акомпанемент дощу команди проводили зустріч.

У другому таймі обидва колективи змінили свої склади. Гості прагнули зрівняти рахунок, проте справжніх нагод для цього не виникало. Ковалівці часто вибігали у контратаки, однак результативно завершити хоча б одну з них не вдалось. У підсумку «Колос» зумів втримати мінімальну перевагу та здобув перемогу у першому контрольному поєдинку літнього міжсезоння.

«Колос» Ковалівка – «Олімпік» Донецьк – 1:0 (1:0)