ГЕЛЬЗІН: «Олімпік може провести домашні єврокубкові матчі за кордоном»

Президент донецького клубу – про складну ситуацію із вибором домашнього поля на матчі Ліги Європи

Sport.ua. Владислав Гельзин
© Sport.ua. Владислав Гельзин

Президент «Олімпіка» Владислав Гельзін розповів про стан речей із вибором домашнього поля на матчі Ліги Європи.

«Нелегко нам зараз знайти поле для проведення домашніх матчів Ліги Європи. Ми хотіли приймати суперників на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського, але не зможемо цього зробити через реконструкцію. Залишаються два варіанти: «Оболонь-Арена» та НСК «Олімпійський». Найімовірніше, що першу домашню гру проведемо на арені «пивоварів». Чи є ризик, що домашній поєдинок зіграємо в гостях? Так, ризик є. Якщо не домовимося, то проведемо два матчі за кордоном. Надіюсь, що до цього справа не дійде».

Нагадаємо, що донецький «Олімпік» уперше в історії завоював право виступати в Лізі Європи. Утім, команду ще можуть дискваліфікувати через підозру її молодих футболістів в участі в договірних матчах.

Источник — ПлюсСпорт

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    zhyr
      zhyr, 30.05.2017 22:56
    +3
    можна в Дніпрі
    ss87
      ss87, 30.05.2017 23:05
    -11
    Гельзин постоянно ноет по поводу стадиона. Ему видите ли комфортно в Киеве и он не хочет играть в других украинских городах. Мол, пусть все под него подстраиваются. А не пошел бы он..... лесом!!??
    and878787
      and878787, 30.05.2017 23:29
    -4
    Хай на Фарерах грають
    Patriot  UA
    online
      Patriot UA, 31.05.2017 00:11
    -11
    ага можна навіть у донецьку ростовської обл, якщо інфракструктура дозволяє
    rokkino
    rokkino, 31.05.2017 00:13
    +14
    ss87, 30.05.2017 23:05
    Гельзин постоянно ноет по поводу стадиона. Ему видите ли комфортно в Киеве и он не хочет играть в других украинских городах. Мол, пусть все под него подстраиваются. А не пошел бы он..... лесом!!??
    Ты баран,все стадионы хотят денег и это нормально,а Гельзин не такой уж и богатый человек,чтобы не искать где по дешевле.Но тебе тупице,этого не понять,ты же с айфоном и на тачке кредитной,зато в холодильнике мышь повесилась
    Maradona
      Maradona, 31.05.2017 00:35
    -6
    Джек Шеппард?
    ass36
      ass36, 31.05.2017 02:05
    -5
    Очередной патриот своей страны, и зачем такой футбол нужен,
    ctrag-o9
      ctrag-o9, 31.05.2017 06:21
    +2
    Госпидя та вы в ЛЕ и так в его 2 матча сыграете,какая нахрен разница где влитать.
    slavon2121
      slavon2121, 31.05.2017 06:31
    -2
    Поплакать и сделать прецедент-напрашивается вывод.Выходите в группу ЛЕ-будет вам счастье
    Олег Сергеич
      Олег Сергеич, 31.05.2017 10:46
    -3
    в ростове?
    Игорь Шевченко
      Игорь Шевченко, 31.05.2017 11:45
    +1
    Какие проблемы , радоваться надо в Е.К. попали,на крыльях летать надо от счастья.
    Если серьёзно ,у вас два пути .
    Или вас добьют и вас не будет или нужно уже где то бросать якорь и вкладывать в инфраструктуру,ведь вы в Донецке даже и до и после войны никому не нужны ,как пятая нога у собаки.Желаю пробиться в групповой этап .А что не знали что Динамо на реконструкцию закроют или только вчера предупредили.
    peter-sh
      peter-sh, 31.05.2017 11:46
    0
    rokkino, 31.05.2017 00:13
    ss87, 30.05.2017 23:05
    Гельзин постоянно ноет по поводу стадиона. Ему видите ли комфортно в Киеве и он не хочет играть в других украинских городах. Мол, пусть все под него подстраиваются. А не пошел бы он..... лесом!!??

    Ты баран,все стадионы хотят денег и это нормально,а Гельзин не такой уж и богатый человек,чтобы не искать где по дешевле.Но тебе тупице,этого не понять,ты же с айфоном и на тачке кредитной,зато в холодильнике мышь повесилась

    А ти не баран? Чи стадіони за кордоном грошей не попросять? На українські стадіони на ЛЄ підтримати Олімпік хоч якісь вболівальники прийдуть у будь-якому місті (можливо і досить багато. а відповідно і частину витрат по оренді стадіону можна буде компенсувати), а за кордоном хто піде на Олімпік? ну хіба що він має на увазі Росію...
    pike1
      pike1, 31.05.2017 11:52
    0
    ass36, 31.05.2017 02:05
    Очередной патриот своей страны, и зачем такой футбол нужен,
    тошнит уже от ВАС, те кто воюет против наших ребят это враги (я с этим согласен), те кто приехал жить к нам тоже враги, нет, но я понимаю что есть моменты, но не всех же под одну гребенку
    rokkino
    rokkino, 31.05.2017 12:00
    -4
    peter-sh, 31.05.2017 11:46
    rokkino, 31.05.2017 00:13
    ss87, 30.05.2017 23:05 Гельзин постоянно ноет по поводу стадиона. Ему видите ли комфортно в Киеве и он не хочет играть в других украинских городах. Мол, пусть все под него подстраиваются. А не пошел бы он..... лесом!!?? Ты баран,все стадионы хотят денег и это нормально,а Гельзин не такой уж и богатый человек,чтобы не искать где по дешевле.Но тебе тупице,этого не понять,ты же с айфоном и на тачке кредитной,зато в холодильнике мышь повесилась
    А ти не баран? Чи стадіони за кордоном грошей не попросять? На українські стадіони на ЛЄ підтримати Олімпік хоч якісь вболівальники прийдуть у будь-якому місті (можливо і досить багато. а відповідно і частину витрат по оренді стадіону можна буде компенсувати), а за кордоном хто піде на Олімпік? ну хіба що він має на увазі Росію...
    до тебя не доходит?Раз так говорит,значит за границей дешевле.
    Metallist
      Metallist, 31.05.2017 12:05
    +1