Где смотреть финал Лиги чемпионов Ювентус – Реал

Расписание трансляций решающего матча Лиги чемпионов

ФК Реал Мадрид
© ФК Реал Мадрид

Итальянский «Ювентус» и испанский «Реал» сыграют в финале Лиги чемпионов в субботу 3-го июня. Финальный матч состоится в Кардиффе на стадионе «Миллениум».

Sport.ua проведет онлайн-трансляцию встречи «Ювентус» – «Реал». Начало матча в 21:45 по киевскому времени. Арбитр финального поединка – немец Феликс Брых.

Украинские болельщики смогут посмотреть финальную игру сезона в Лиге чемпионов в прямом эфире. Трансляцию из Уэльса организуют телеканалы «Футбол 1» и «НЛО» . Кроме того, матч можно будет посмотреть на российском канале «Матч ТВ», а также на YouTube.

Источник — Sport.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    уух
    online
      уух, 31.05.2017 09:52
    -1
    Mikmir, 31.05.2017 01:38 0
    Житомир не подобається? Тоді дивись цей матч в Нікарагуа, а не в Хмельницькому.
    ----------------------------------------

    спеціально для обмеженних: не подобається коментатор.
    до міста претензій жодних. лише співчуття, що таке "чудо" "ощасливило" його своїм народженням
    yanatr
      yanatr, 31.05.2017 13:29
    -1
    НЛО
    yuravk
      yuravk, 31.05.2017 13:54
    -6
    Дожилися - подивитися фінал Ліги чемпіонів можна лише на "донбас-ахмет-ТВ", в ютюб і в пивних алкашниках(барах)... Потрохи звикаю дізнаватися про результати в інеті замість дивитися матчі по ТВ або на стадіоні... Здається навіть у 90-х такого не було... Хоча, пишуть тут, НЛО-ТВ показуватиме... Ну хоч щось. Якщо коментатори набриднуть - можна і без звука дивитися. Все одно краще, аніж коментатори на Україна-Ахмет-ТВ!
    А скільки сепарів серед десятка коментарів...... мдя, лугандон нічому не вчить....
    Денис Соколовский
    +5
    yuravk, 31.05.2017 13:54
    Дожилися - подивитися фінал Ліги чемпіонів можна лише на "донбас-ахмет-ТВ", в ютюб і в пивних алкашниках(барах)... Потрохи звикаю дізнаватися про результати в інеті замість дивитися матчі по ТВ або на стадіоні... Здається навіть у 90-х такого не було... Хоча, пишуть тут, НЛО-ТВ показуватиме... Ну хоч щось. Якщо коментатори набриднуть - можна і без звука дивитися. Все одно краще, аніж коментатори на Україна-Ахмет-ТВ!
    А скільки сепарів серед десятка коментарів...... мдя, лугандон нічому не вчить....

    Якщо я скажу тобі, що НЛО-ТБ відноситься до медіа-групи телеканалів яка належить Ахметову, то ти взагалі підеш повішаєшся?
    "Лугандон" не вчить лише таких як ти, які постійно звинувачують у всіх своїх бідах інших і шукають всесвітню змову проти себе в звичайних речах.
    А чого у 90-х не було? Інтернету?
    Людина має здатність еволюціонувати, хочеш дивись по тб, хочеш - в мережі, а можеш взагалі купити права на показ матчу і транслювати десь у себе на сайті без "набридливих" коментарів.
    З приводу коментаторів до посту yyx-, не подобається - не слухайте, чи вас примушують? 2017 рік на дворі, а тут люди скаржаться на коментаторів, ну піди слухати польських, або поклич сусіда - нехай тобі коментує
    yuravk
      yuravk, 01.06.2017 23:18
    -4
    Денис Соколовский, 01.06.2017 22:47
    yuravk, 31.05.2017 13:54
    Дожилися - подивитися фінал Ліги чемпіонів можна лише на "донбас-ахмет-ТВ", в ютюб і в пивних алкашниках(барах)... Потрохи звикаю дізнаватися про результати в інеті замість дивитися матчі по ТВ або на стадіоні... Здається навіть у 90-х такого не було... Хоча, пишуть тут, НЛО-ТВ показуватиме... Ну хоч щось. Якщо коментатори набриднуть - можна і без звука дивитися. Все одно краще, аніж коментатори на Україна-Ахмет-ТВ!А скільки сепарів серед десятка коментарів...... мдя, лугандон нічому не вчить....

    Якщо я скажу тобі, що НЛО-ТБ відноситься до медіа-групи телеканалів яка належить Ахметову, то ти взагалі підеш повішаєшся?"Лугандон" не вчить лише таких як ти, які постійно звинувачують у всіх своїх бідах інших і шукають всесвітню змову проти себе в звичайних речах. А чого у 90-х не було? Інтернету?Людина має здатність еволюціонувати, хочеш дивись по тб, хочеш - в мережі, а можеш взагалі купити права на показ матчу і транслювати десь у себе на сайті без "набридливих" коментарів.З приводу коментаторів до посту yyx-, не подобається - не слухайте, чи вас примушують? 2017 рік на дворі, а тут люди скаржаться на коментаторів, ну піди слухати польських, або поклич сусіда - нехай тобі коментує
    Ого скільки непотрібу вивалив... Полегшало? А вішатися - сам скористайся своєю ж порадою! На Україні дихати легше буде...
    Денис Соколовский
    +4
    yuravk, 01.06.2017 23:18
    Денис Соколовский, 01.06.2017 22:47
    yuravk, 31.05.2017 13:54 Дожилися - подивитися фінал Ліги чемпіонів можна лише на "донбас-ахмет-ТВ", в ютюб і в пивних алкашниках(барах)... Потрохи звикаю дізнаватися про результати в інеті замість дивитися матчі по ТВ або на стадіоні... Здається навіть у 90-х такого не було... Хоча, пишуть тут, НЛО-ТВ показуватиме... Ну хоч щось. Якщо коментатори набриднуть - можна і без звука дивитися. Все одно краще, аніж коментатори на Україна-Ахмет-ТВ!А скільки сепарів серед десятка коментарів...... мдя, лугандон нічому не вчить.... Якщо я скажу тобі, що НЛО-ТБ відноситься до медіа-групи телеканалів яка належить Ахметову, то ти взагалі підеш повішаєшся?"Лугандон" не вчить лише таких як ти, які постійно звинувачують у всіх своїх бідах інших і шукають всесвітню змову проти себе в звичайних речах. А чого у 90-х не було? Інтернету?Людина має здатність еволюціонувати, хочеш дивись по тб, хочеш - в мережі, а можеш взагалі купити права на показ матчу і транслювати десь у себе на сайті без "набридливих" коментарів.З приводу коментаторів до посту yyx-, не подобається - не слухайте, чи вас примушують? 2017 рік на дворі, а тут люди скаржаться на коментаторів, ну піди слухати польських, або поклич сусіда - нехай тобі коментує

    Ого скільки непотрібу вивалив... Полегшало? А вішатися - сам скористайся своєю ж порадою! На Україні дихати легше буде...

    В(!) Україні буде легше дихати коли з'являться перші сміттєпереробні заводи, люди припинять смітити і запрацюють очисні споруди.
    Хіба я радив тобі вішатись?
    Я не "вивалив" непотріб, я висловив думку, чи, можливо, занадто багато слів написано і тобі важко все "переварити"? Якщо все ж ототожюєш мій коментар з непотрібом, то, що тоді "вивалив" ти?
    Чому так важко в нинішньому суспільстві тверезо мислити та не піддаватись соціально-груповим твердженням?!
    ShunyaKh
      ShunyaKh, 03.06.2017 12:58
    +2
    Краще б Україна показувала, ніж нло
    nagoHak