КДК ФФУ застосував санкції щодо футболістів Металіста

14-м гравцям заборонили здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом, строком від 6 місяців

ФФУ
© ФФУ

Контрольно-дисциплінарним комітетом ФФУ завершено розгляд справи за заявою Комітету з етики і чесної гри стосовно матеріалів перевірки щодо чотирнадцяти футболістів ФК «Металіст» Харків та застосовано наступні санкції:

Малику Є.В. – заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом, строком на 2 роки безумовно та довічно умовно;
Ковтку Р.А. - заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом, строком на 1 рік;
Малиновському Н.В. - заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом, строком на 1 рік та 1 рік умовно;
Скаржинському Д.Є. - заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом, строком на 3 роки та довічно умовно;
Авер’янову М.А. - заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом, строком на 1 рік безумовно та 2 роки умовно;
Бойчуку Б.С. - заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом, строком на 1 рік безумовно та 1 рік умовно;
Ткаченку Д.І. - заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом, строком на 1 рік безумовно та 2 роки умовно;
Мєдвєдєву О.О. - заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом, строком на 3 роки безумовно та довічно умовно;
Безклубюку М.Г. - заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом, строком на 1 рік безумовно та 2 роки умовно;
Рамазанову Р.М. - заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом, строком на 1 рік безумовно та 1 рік умовно;
Ключці Д.В. - заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом, строком на 1 рік безумовно та 2 роки умовно;
Соломасі Д.Д. - заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом, строком на 1 рік безумовно та 1 рік умовно;
Дьякову Д.В. - заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом, строком на шість місяців безумовно та 1 рік умовно;
Сизому С.О. - заборонено здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом, строком на шість місяців безумовно та 1 рік умовно.

Для усіх футболістів Контрольно-дисциплінарним комітетом ФФУ також встановлено випробувальний строк у 2 роки, протягом якого вони мусять довести особистою поведінкою своє виправлення.

Источник — Федерация футбола Украины

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    icebeer
      icebeer, 28.04.2017 14:48
    +5
    Дегенерал -- мстительное животное. Ну ничего,подохнешь,собака,Харьков гулять-плясать будет.
    icebeer
      icebeer, 28.04.2017 14:49
    +3
    Кстати ... тут 17 мая финал КУ,думаю,ультра МХ не обойдёт своим вниманием сие мероприятие. ))
    Elblanko
      Elblanko, 28.04.2017 16:35
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    Так, а з каратістом що..?
    За все кдк порішали, а про лікті забули, чи не помітили...
    tabinjoli999com.ua
      tabinjoli999com.ua, 29.04.2017 09:49
    0
    я офигеваю. с КДК ФФУ, вы что добиваете умирающий клуб?? Вы за счет кого собираетесь УПЛ пополнять?? или Вам владельци не отстегнули денег?? у одних забираете очки, а другим вы вообще игроков убираете!! Просто позор, на пишите тут за что?? Вы таким путем оставите в УПЛ 6 команди то если захотят они!!
    metallist_verder
    metallist_verder, 29.04.2017 09:56
    -1
    tabinjoli999com.ua, 29.04.2017 09:49
    я офигеваю. с КДК ФФУ, вы что добиваете умирающий клуб?? Вы за счет кого собираетесь УПЛ пополнять?? или Вам владельци не отстегнули денег?? у одних забираете очки, а другим вы вообще игроков убираете!! Просто позор, на пишите тут за что?? Вы таким путем оставите в УПЛ 6 команди то если захотят они!!
    Да не нервничай, футбол уже убит, просто надо подождать изменений, принципиальных, а сейчас смотреть уже не на что. Лучшим ответом на всю эту хрень, бойкот. Пусть бегают при пустых трибунах. Пусть управляют мёртвой отраслью. Правда думаю что это фантастика.
    oscarneon
      oscarneon, 29.04.2017 10:01
    0
    tabinjoli999com.ua, 29.04.2017 09:49
    я офигеваю. с КДК ФФУ, вы что добиваете умирающий клуб?? Вы за счет кого собираетесь УПЛ пополнять?? или Вам владельци не отстегнули денег?? у одних забираете очки, а другим вы вообще игроков убираете!! Просто позор, на пишите тут за что?? Вы таким путем оставите в УПЛ 6 команди то если захотят они!!

    ни за договоные матчи отстранены. и в Металлисте уже и половины игроков нет. в Англии за стaвки на свою команду отстраняют на 3 года + штрафы,санкции,выговоры ит.п.запреты. У нас еще по божески с ними , ведь по закону принятому в ВР - договopные матчи это криминальная ответственность. и Металлист от этого не сильно пострадает
    halt12
      halt12, 29.04.2017 10:05
    0
    "Браво пидерация!" Бьем самых беззащитных и обездоленных - Металлист, Днепр...
    valenok.21
      valenok.21, 29.04.2017 10:24
    0
    Наказали команду которая уже не существует.
    Как там звучит - дура лекст есть настоящая дура.
    Прошу прощения за плохой французский.
    metallist_verder
    metallist_verder, 29.04.2017 10:49
    0
    valenok.21, 29.04.2017 10:24
    Наказали команду которая уже не существует.
    Как там звучит - дура лекст есть настоящая дура.
    Прошу прощения за плохой французский.
    Они к Металлисту относятся как к Сталину. Его уже нет, но они его боятся, мёртвого умертвляют...