15 з 26 федерацій підтримають Павелка на виборах президента ФФУ

Чинний керівник ФФУ заручився підтримкою більшості регіональних організацій

ФФУ. Андрей Павелко
© ФФУ. Андрей Павелко

Низка регіональних футбольних федерацій висловили підтримку Андрію Павелку на майбутніх виборах президента ФФУ.

Чинного керівника підтримали в донецькій, запорізькій, луганській, херсонській, закарпатські та кримській організаціях.

Нагадаємо, раніше кандидатуру Андрія Павелка на майбутніх виборах президента ФФУ вже підтримали представники Рівненської, Тернопільської, Харківської, Дніпропетровської, Київської, Львівської, Закарпатської, Чернівецької та Житомирської областей.

Перевибори президента ФФУ пройдуть 16 червня.

Источник — Федерация футбола Украины

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    mavast
      mavast, 20.04.2017 16:16
    -1
    Пропоную Тимощука або Палкіна.
    Володимир Ляшенко
      Володимир Ляшенко, 20.04.2017 17:22
    -1
    Павелко - блюдолиз жидівський, під дудочку Суркісів, Коломойші і їхнього подільника Порошенка "пляшет". На голову ФФУ треба людину незалежну, котра б повела боротьбу з корупцією у футболі. Моя пропозиція (якби таке було можливим) - Маркевич.
    jekavayp
      jekavayp, 20.04.2017 17:33
    +1
    Володимир Ляшенко, 20.04.2017 17:22
    Павелко - блюдолиз жидівський, під дудочку Суркісів, Коломойші і їхнього подільника Порошенка "пляшет". На голову ФФУ треба людину незалежну, котра б повела боротьбу з корупцією у футболі. Моя пропозиція (якби таке було можливим) -
    Маркевич.

    Ты таблетки выпить сегодня забыл
    King King
      King King, 20.04.2017 17:53
    0
    Taraniv, 20.04.2017 17:47
    О, дыркомановский тролляка jekavayp нарисовался... Ну, давай, шавка, защищай вашу власть воровскую жидовскую, в. ч. в футболе! Тебе, кыянину, повылазило, куда катится наша страна и наш футбол при ваших ура-патриотах???
    Taraniv21,а какая твоя страна-" куда катится наша страна",
    а , напиши ка нам-"путин xуйло"
    zhevaua
      zhevaua, 20.04.2017 18:01
    0
    jekavayp, 20.04.2017 17:33
    Володимир Ляшенко, 20.04.2017 17:22
    Павелко - блюдолиз жидівський, під дудочку Суркісів, Коломойші і їхнього подільника Порошенка "пляшет". На голову ФФУ треба людину незалежну, котра б повела боротьбу з корупцією у футболі. Моя пропозиція (якби таке було можливим) - Маркевич.

    Ты таблетки выпить сегодня забыл

    Это такая форма стеба. Все-равно хуже уже не будет))))
    Володимир Ляшенко
      Володимир Ляшенко, 20.04.2017 18:01
    0
    jekavayp, 20.04.2017 17:33
    Володимир Ляшенко, 20.04.2017 17:22
    Павелко - блюдолиз жидівський, під дудочку Суркісів, Коломойші і їхнього подільника Порошенка "пляшет". На голову ФФУ треба людину незалежну, котра б повела боротьбу з корупцією у футболі. Моя пропозиція (якби таке було можливим) - Маркевич.

    Ты таблетки выпить сегодня забыл
    Я на "кольосах" не сижу, на відміну від тебе
    King King
      King King, 20.04.2017 18:04
    -1
    Володимир Ляшенко, 20.04.2017 18:01
    jekavayp, 20.04.2017 17:33
    Володимир Ляшенко, 20.04.2017 17:22 Павелко - блюдолиз жидівський, під дудочку Суркісів, Коломойші і їхнього подільника Порошенка "пляшет". На голову ФФУ треба людину незалежну, котра б повела боротьбу з корупцією у футболі. Моя пропозиція (якби таке було можливим) - Маркевич. Ты таблетки выпить сегодня забыл

    Я на "кольосах" не сижу, на відміну від тебе
    "ватан" если ты на "кольосах" не сижу,то на чем ты седишь,расскажи!
    jekavayp
      jekavayp, 20.04.2017 18:33
    0
    Taraniv, 20.04.2017 17:47
    О, дыркомановский тролляка jekavayp нарисовался... Ну, давай, шавка, защищай вашу власть воровскую жидовскую, в. ч. в футболе! Тебе, кыянину, повылазило, куда катится наша страна и наш футбол при ваших ура-патриотах???

    А тебе уже таблетки поздно пить
    jekavayp
      jekavayp, 20.04.2017 18:46
    -1
    Володимир Ляшенко, 20.04.2017 18:01
    jekavayp, 20.04.2017 17:33
    Володимир Ляшенко, 20.04.2017 17:22 Павелко - блюдолиз жидівський, під дудочку Суркісів, Коломойші і їхнього подільника Порошенка "пляшет". На голову ФФУ треба людину незалежну, котра б повела боротьбу з корупцією у футболі. Моя пропозиція (якби таке було можливим) - Маркевич. Ты таблетки выпить сегодня забыл

    Я на "кольосах" не сижу, на відміну від тебе

    Не хорошо назначения психиатра игнорировать
    jekavayp
      jekavayp, 20.04.2017 18:51
    -1
    zhevaua, 20.04.2017 18:01
    jekavayp, 20.04.2017 17:33
    Володимир Ляшенко, 20.04.2017 17:22 Павелко - блюдолиз жидівський, під дудочку Суркісів, Коломойші і їхнього подільника Порошенка "пляшет". На голову ФФУ треба людину незалежну, котра б повела боротьбу з корупцією у футболі. Моя пропозиція (якби таке було можливим) - Маркевич. Ты таблетки выпить сегодня забыл

    Это такая форма стеба. Все-равно хуже уже не будет))))

    Та, всегда есть куда (
    Виталик Неважно
      Виталик Неважно, 20.04.2017 21:47
    0
    ну как можно его поддерживать он же все просрал все абсолютно