Батько Тимощука: «Анатолій – патріот, він хотів працювати в Україні»

Олександр Тимощук пояснив, чому його син вирішив обрати «Зеніт»

ФК Зенит. Анатолий Тимощук
© ФК Зенит. Анатолий Тимощук

Батько відомого українського футболіста Анатолія Тимощука, Олександр Тимощук розповів про своє власне ставлення до вкрай неоднозначного вибору сину – працевлаштування в тренерському штабі пітерського «Зеніта».

«Мені, звичайно, важко бути об’єктивним, оскільки йдеться про мого сина. Ясно, що сприйняв новину болісно. Вважаю, що Анатолій дуже багато зробив для українського футболу і для Луцька, і це не можна перекреслити одним розчерком пера. Уже хоча б те, що він заснував у нашому обласному центрі й повністю фінансував дитячий футбольний турнір, який проводився щорічно — за «Кубок Анатолія Тимощука» змагалися не лише волинські, а й київські, білоруські, польські футболісти. Всі пам’ятають, як радісно, «на ура» зустрічали, коли привіз до міста, де народився, Кубок УЄФА (власне, тоді Анатолію було присвоєно звання «Почесний громадянин Луцька»).

Анатолій хотів працевлаштуватися в Україні на тренерську роботу. Але кожен клуб хоче тренера з ім’ям. А він був, як ми знаємо, гравцем. На рахунку Анатолія 144 зустрічі за збірну України і він за цією кількістю увійшов у десятку світових гравців, які найбільше захищали честь своєї країни. Так склалися обставини: у Санкт-Петербурзі в нього нова сім’я, житло, робота — тому він там. Знаю, що син був шокований, дізнавшись про акцію в Луцьку. Каже, якщо сесія прийме рішення і скасує почесне звання, то він змириться. Але переконаний, що нічого поганого для свого міста, для Волині не зробив. І хто знає, як буде завтра — може, за якийсь час він повернеться в Україну, патріотом якої був і є.

А відносно того, як ми маємо ставитися до непублічних українців, які працюють в Росії, то скажу одне: люди їдуть за кордон не від доброго життя. Якби вони в рідній державі мали достойний заробіток, щоб прогодувати сім’ю, то цього не було б».

Источник

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Интересные факты
Комментарии
  Ммм Ммм
    Ммм Ммм, 08.04.2017 19:24
  -5
  Комментарий свернут. Показать
  Анатолий, пора ехать в Луцк работать учителем физкультуры...
  Nick Savran
  Nick Savran, 09.04.2017 03:17
  -3
  Я сам с Луцка, живу во Флориде. Толик молодец, один из немногих с Волынского края кого знает весь мир! Уважать нужно таких ребят за эго достижения!
  Одинокий волк
    Одинокий волк, 10.04.2017 11:57
  +1
  Еще один страдалец от безденежья. Всему можно найти оправдание, даже предательству, понятно в кого тимошка пошел, папаня научил его всегда выбирать где лучше и трава не расти. А то, что тимошка капитанил и рекорды бил по набору матчей, - так от этого и спрос с него десятикратный, как с человека, который еще не так давно был одним из символов сборной Украины и который так задешево ее предал. Бог ему судья, для Украины он почил позорно в небытие.
  уух
    уух, 10.04.2017 12:52
  +3
  Nick Savran, 09.04.2017 03:17 -2
  Я сам с Луцка, живу во Флориде. Толик молодец, один из немногих с Волынского края кого знает весь мир! Уважать нужно таких ребят за эго достижения!
  ----------------------------------------

  весь мир знает Иуду. теперь уважать его за его "достижения"?
  Владимир Ципинё
    Владимир Ципинё, 13.04.2017 22:42
  -1
  Работа она и в Африке работа. На Украине приятнее восприяли новость чо Тимощук стал законченым наркоманом. Работай Анатолиевич!!! Успехов тебе!
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.