Мирон МАРКЕВИЧ: «Разве Шевченко мог пригласить более сильных игроков?»

Глава комитета сборных ФФУ - о футболистах, которые вызваны на матч с хорватами

ФК Днепр. Мирон Маркевич
© ФК Днепр. Мирон Маркевич

Голова комітету збірних ФФУ Мирон Маркевич проаналізував список футболістів, викликаних до лав національної збірної.

«А хіба Андрій Шевченко міг запросити сильніших гравців?. Ну нема кращих за тих хлопців, які в силу різних причин сидять на лаві запасних. Я вважаю, що брак ігрової практики може бути навіть плюсом для збірної України. Чому? Бо хлопці захочуть довести, що даремно їх ігнорують тренери іноземних клубів, в яких вони виступають.

Наші легіонери мають великий досвід. Тому цілком логічно, що Андрій Шевченко робить на них ставку. А вони мають показати найкращий футбол, значно якісніший, аніж у попередніх іграх», - сказав Маркевич.

Источник — ПлюсСпорт

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    Rustam OldBoy
      Rustam OldBoy, 19.03.2017 21:20
    -6
    дивно, що експерти знову не волють: а гдє же Девіч, а гдє же Гусєв.
    Oleg Silchenko
      Oleg Silchenko, 19.03.2017 21:22
    -6
    Костевич, Михалик
    Arius
      Arius, 19.03.2017 21:35
    +5
    Действительно набралось экспертов, почти все Укр. играющие заграницей, полируют банку, а с чемпа Укр ( того что от него осталось ), разве есть большой выбор? Накинулись мля на Шеву! Единственное в чем не согласен с ним, так это Зозуля и Бойко - хотя ему как тренеру явно виднее! Удачи нам, с Хорватами она пздц как понадобиться!!!
    Barlowold
      Barlowold, 19.03.2017 21:40
    +6
    Arius, 19.03.2017 21:35
    Действительно набралось экспертов, почти все Укр. играющие заграницей, полируют банку, а с чемпа Укр ( того что от него осталось ), разве есть большой выбор? Накинулись мля на Шеву! Единственное в чем не согласен с ним, так это Зозуля и Бойко - хотя ему как тренеру явно виднее! Удачи нам, с Хорватами она пздц как понадобиться!!!

    О, а то что Бойка вызвал тебе не нравится, а то что Шевченка вызвал который еще более засел в запасе то всё норм?)
    kharkovkada
      kharkovkada, 19.03.2017 21:44
    +6
    Ну зачем вызывать Зозулю? Хоть убейте, не пойму. Лучше Яремчука поставить и то больше пользы будет.
    Вячеслав Куценко
      Вячеслав Куценко, 19.03.2017 21:51
    -1
    "брак ігрової практики може бути навіть плюсом"
    leoifua1993
    leoifua1993, 19.03.2017 21:52
    +8
    Наводжу приклад!!Рахунок 1-1 йде75хв.І тоді Шева може випускати Зозулю щоб пресингувати,а він це вміє як ніхто..І на це не потрібно практику мати ..я є прихильником Яремчука і Беседіна але вони не зможуть зробити той пресинг,що Зозуля..Це моя думка.
    Vitalik Shevchenko
      Vitalik Shevchenko, 19.03.2017 21:57
    +11
    Oleg Silchenko, 19.03.2017 21:22
    Костевич, Михалик
    Михалик Краще вже Міху Горопевшика з Волині запросити
    Костевича команда зараз перебуває на 2 місці відстаючи від лідера всього на одинПункт,а у 7 матчах пропустила всього 1 мяч,забивши приЦьому 17,а він захисник відігравши у всіх 7 матчах 90хв. Хіба він не заслуговує на виклик в Збірну? Коли туди визивають Кривцова і Бутка,які грали ще в минуломуРоці. Чи може Лех слабший за Дермштатд Федецького (який там виходить по святах) так Лех їх вздрючить і не подивиться що то було. Не треба нам тут розказувати Мирон Богданович казки,бо один уже говорив що будуть грати тільки ті, які на даний момент грають у своїх командах і статус цих футболістів ролі грати не буде...ну-ну...
    Arius
      Arius, 19.03.2017 22:33
    -2
    Barlowold, 19.03.2017 21:40
    Arius, 19.03.2017 21:35
    Действительно набралось экспертов, почти все Укр. играющие заграницей, полируют банку, а с чемпа Укр ( того что от него осталось ), разве есть большой выбор? Накинулись мля на Шеву! Единственное в чем не согласен с ним, так это Зозуля и Бойко - хотя ему как тренеру явно виднее! Удачи нам, с Хорватами она пздц как понадобиться!!!

    О, а то что Бойка вызвал тебе не нравится, а то что Шевченка вызвал который еще более засел в запасе то всё норм?)
    Пятов будет играть, что не ясно?
    solova63
      solova63, 19.03.2017 23:42
    +2
    ну МБМ тут походу трошки перегнул палку! Когда это отсутствие игрового опыта было "даже плюсом"??? Ерунду тоже не нужно говорить, даже с благой целью!
    Zaykazavr13
      Zaykazavr13, 20.03.2017 01:23
    -2
    Чого дурачок Шева не взяв деяких потрібних збірній гравців: Хачеріді, Гармаша, Дєвіча, Гусєва, Шевченка, Будковського і тд.?????????????????????
    КУМОВСТВО, ДУРІСТЬ, можл. ГРОШІ?????????????¿
    dr.bykoff1
      dr.bykoff1, 20.03.2017 04:58
    -7
    Шева прав. Динамовскому шлаку не место в сборной.
    Sasha3110
      Sasha3110, 20.03.2017 08:43
    +1
    Barlowold, 19.03.2017 21:40
    Arius, 19.03.2017 21:35
    Действительно набралось экспертов, почти все Укр. играющие заграницей, полируют банку, а с чемпа Укр ( того что от него осталось ), разве есть большой выбор? Накинулись мля на Шеву! Единственное в чем не согласен с ним, так это Зозуля и Бойко - хотя ему как тренеру явно виднее! Удачи нам, с Хорватами она пздц как понадобиться!!!

    О, а то что Бойка вызвал тебе не нравится, а то что Шевченка вызвал который еще более засел в запасе то всё норм?)
    Barlowold, 19.03.2017 21:40
    Arius, 19.03.2017 21:35
    Действительно набралось экспертов, почти все Укр. играющие заграницей, полируют банку, а с чемпа Укр ( того что от него осталось ), разве есть большой выбор? Накинулись мля на Шеву! Единственное в чем не согласен с ним, так это Зозуля и Бойко - хотя ему как тренеру явно виднее! Удачи нам, с Хорватами она пздц как понадобиться!!!

    О, а то что Бойка вызвал тебе не нравится, а то что Шевченка вызвал который еще более засел в запасе то всё норм?)
    Вячеслав Куценко, 19.03.2017 21:51
    "брак ігрової практики може бути навіть плюсом"
    -Я этого тоже не пойму,есть же Алексей Шевченко который постоянно играет в Заре???Так нужно было вместо Пятова вызывать Каниболоцкого который тоже полирует лавку,раз Шева такой принципиальный и вызывает всех лавочников!!!!
    pike1
      pike1, 20.03.2017 12:41
    -3
    Ворота - Шевченко
    Захист (зліва-направо) - Кучер - Ракицький - Ордець
    Півзахист - Петряк, Малиновський, Степаненко, Малишев, Бутко
    Напад - Коноплянка, Бєсєдін

    хотів би побачити схему 3-5-2 з таким набором гравців
    pike1
      pike1, 20.03.2017 12:43
    -1
    ну добре на місце Коноплянки придумайте самі когось, може Ярмолу чи Сєлєзня, просто потрібно різнопланових гравців
    Sasha3110
      Sasha3110, 20.03.2017 15:30
    -2
    pike1, 20.03.2017 12:43
    ну добре на місце Коноплянки придумайте самі когось, може Ярмолу чи Сєлєзня, просто потрібно різнопланових гравців
    -Малиновского вместо Коноплянки на фланг а в центр-Ротаня!
    Vitalik Shevchenko
      Vitalik Shevchenko, 20.03.2017 22:20
    0