Виктор ВАЦКО: «По сравнению с Кучуком, Гаал – гастарбайтер-шарлатан»

Украинский журналист по достоинству оценил результаты команды из Каменского во второй части сезона

footballua.tv. Виктор Вацко
© footballua.tv. Виктор Вацко

Известный комментатор Виктор Вацко высказался о новом тренере «Стали» - Леониде Кучуке.

«Футбол «Сталі» під керівництвом Кучука показує, що Гаал як тренер - заробітчанин-шарлатан. Разюча різниця!», - написал Вацко в своем Twitter.

Напомним, под руководством Кучука «Сталь» провела 4 матча в УПЛ, в которых набрала 10 очков при разнице мячей - 8:1.

Источник

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Интересные факты
Комментарии
    Юрий Гордиенко
      Юрий Гордиенко, 19.03.2017 17:03
    +17
    У порівнянні з Дмитром Джулаєм та Денисом Босянком, Віктор Вацко - хитрожопий флюгер, який дуже любить гроші.
    dadruslan
      dadruslan, 19.03.2017 17:31
    -4
    Юрий Гордиенко, 19.03.2017 17:03
    У порівнянні з Дмитром Джулаєм та Денисом Босянком, Віктор Вацко - хитрожопий флюгер, який дуже любить гроші.
    А Ви тіпа дуже любите "ВЄРШКІ" замість "корішків" І " ПОЛОВУ" замість пшениці - шановний АСКЕТ !!!
    Юрий Гордиенко
      Юрий Гордиенко, 19.03.2017 17:39
    +4
    dadruslan, 19.03.2017 17:31
    Юрий Гордиенко, 19.03.2017 17:03
    У порівнянні з Дмитром Джулаєм та Денисом Босянком, Віктор Вацко - хитрожопий флюгер, який дуже любить гроші.

    А Ви тіпа дуже любите "ВЄРШКІ" замість "корішків" І " ПОЛОВУ" замість пшениці - шановний АСКЕТ !!!

    Вікторе, це Ви ? Гаал критикувати можна, а вас значить ні ?
    Rustam OldBoy
      Rustam OldBoy, 19.03.2017 17:42
    -3
    це один із рідкісних випадків, коли Вацко абсолютно правий.
    Аликантер
      Аликантер, 19.03.2017 19:05
    +1
    Очень некультурно высказался. Минусую
    pylyporlyk
      pylyporlyk, 19.03.2017 19:23
    0
    Юрий Гордиенко, 19.03.2017 17:03
    У порівнянні з Дмитром Джулаєм та Денисом Босянком, Віктор Вацко - хитрожопий флюгер, який дуже любить гроші.
    dadruslan
      dadruslan, 19.03.2017 19:25
    0
    Юрий Гордиенко, 19.03.2017 17:39
    dadruslan, 19.03.2017 17:31
    Юрий Гордиенко, 19.03.2017 17:03 У порівнянні з Дмитром Джулаєм та Денисом Босянком, Віктор Вацко - хитрожопий флюгер, який дуже любить гроші. А Ви тіпа дуже любите "ВЄРШКІ" замість "корішків" І " ПОЛОВУ" замість пшениці - шановний АСКЕТ !!!

    Вікторе, це Ви ? Гаал критикувати можна, а вас значить ні ?

    Критикуйте, критикуйте ))) Смоутверджуєтеся за рахунок знаменитих людей ????
    Юрий Гордиенко
      Юрий Гордиенко, 19.03.2017 19:42
    +2
    dadruslan, 19.03.2017 19:25
    Критикуйте, критикуйте ))) Смоутверджуєтеся за рахунок знаменитих людей ????

    Ні, сумуємо за Джулаєм та Босянком. Найкращі коментатори в Україні.
    dovbush31
      dovbush31, 19.03.2017 20:19
    -1
    це правда коментатор Вацко-поцко нікудишній противно слухати коли він коментує приходиться вимикати звук
    dovbush31
      dovbush31, 19.03.2017 20:24
    -2
    а ще він рахує себе експертом в футболі хоча сам в футбол напевно ніразу не грав хоча якщо зрівнювати з чудо експертом ЛеВоненко то він хочаб адекватний а ЛеВоненко то взагалі неадекват. Отже в нас в експертах купа дибілів і сраколизів як Вацко-поцко
    dadruslan
      dadruslan, 19.03.2017 20:27
    -1
    Юрий Гордиенко, 19.03.2017 19:42
    dadruslan, 19.03.2017 19:25
    Критикуйте, критикуйте ))) Смоутверджуєтеся за рахунок знаменитих людей ????

    Ні, сумуємо за Джулаєм та Босянком. Найкращі коментатори в Україні.

    )))))))))) Були би Вони найкращі, працювали би там, де працює Вацко ))))) А так, це лише Ваша особиста думка, та певного відсотку шанувальників, Джулая т Босянка ))))
    Петр Пронин
      Петр Пронин, 19.03.2017 21:19
    +1
    ДЖУЛАЙ І БОСЯНОК НАЙКРАЩІ КОМЕНТАТОРИ УКРАІНИ
    А НЕ ЖОПОЛИЗИ
    maxaonin6
      maxaonin6, 20.03.2017 01:05
    0
    Петр Пронин, 19.03.2017 21:19
    ДЖУЛАЙ І БОСЯНОК НАЙКРАЩІ КОМЕНТАТОРИ УКРАІНИ
    А НЕ ЖОПОЛИЗИ
    Какой Джулай в ж..пу комментатор Украины, а тем более лучший?! Он вообще в Ирландию сфакал за лучшей жизнью. Ты о чем, патриот?
    dovbush31
      dovbush31, 20.03.2017 12:14
    0
    я незнаю хто кращий коментатор але це точно не Вацко-поцко-сраколиз бо його слухати противно він не коментує футбол а розказує свой захват чемпіонатом німеччини і як він від того чемпа в захваті хоча люди хочуть чути коментарі самої гри