08.03.2017, FT   ТВ-трансляция: 

Барселона — Пари Сен-Жермен - 6:1. Видеообзор матча

Невероятная победа подопечных Луиса Энрике, которая наверняка войдет в историю

marca.com
© marca.com

Смотрите видео голов и лучшие моменты матча «Барселона» — ПСЖ (6:1). 

Источник — Футбол 1/Футбол 2

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Интересные факты
Комментарии
    Vitalik Shevchenko
      Vitalik Shevchenko, 09.03.2017 19:12
    +5
    Vadim-vvn, 09.03.2017 15:09

    А Шахтер уже лет 10 круче чем ДК. Скоро догонит и по чемпионствам. Про еврокубки ваши из прошлого тысячелетия уж лучше молчите, уже не смешно, скоро людей не останется видивших победы в европе ваши 75 и 86г. и последнее - на данную минуту ДК намного инвалиднее Шахтера, ну ты в курсе
    А чого вони такі круті (ну 10 останнніхРоків) не виграли 2 минулихЧемпіонати? Чи ти тоже мені будеш розказувати про очніПоєдинки? І якщо ти когось з рідних втратив на війні, ти також про нього з плиномЧасу забудеш? І якщо ви вже так не любите історію, то чому згадуєте вигранийТурнір 10 років тому, якого навіть не існує? По матчах з Сельтою,Ворсклою і Волинью,не скажеш що Шахтар на дануХвилину сильніші. В першому колі можливо і були...
    tpain27
      tpain27, 09.03.2017 20:16
    +2
    Емері клоун, кажіть що хочете, але це реальний цирк програти таку перевагу.
    Vadim-vvn
      Vadim-vvn, 09.03.2017 22:47
    -4
    Vitalik Shevchenko
    ----------------------------
    а где я вспоминал турнир, выигранный 10 лет назад? Хотя имею полное право, это хоть в этом тысячелетии. Это Вы о каком-то величии непонятном вашего клуба говорите, это величие только деды 60-летние и видели, угомонитесь, я киевскому долбику ответил на то что он сравнил попытки барселоны догнать реал, типа с попыткой шахтер догнать дк. Про Волынь повеселил ты, по твоей логике Александрия топ клуб Европы. ДК только может выиграть у Шахтера по пенальти, судя по последним играм, а так шансов нет, хотя без Шовковского и пенальти уже не светят. Искренне желаю вам завоевать бронзу. Удачи.
    Vitalik Shevchenko
      Vitalik Shevchenko, 10.03.2017 00:27
    +6
    Vadim-vvn, 09.03.2017 22:47

    а где я вспоминал турнир, выигранный 10 лет назад? Хотя имею полное право, это хоть в этом тысячелетии. Это Вы о каком-то величии непонятном вашего клуба говорите, это величие только деды 60-летние и видели, угомонитесь, я киевскому долбику ответил на то что он сравнил попытки барселоны догнать реал, типа с попыткой шахтер догнать дк. Про Волынь повеселил ты, по твоей логике Александрия топ клуб Европы. ДК только может выиграть у Шахтера по пенальти, судя по последним играм, а так шансов нет, хотя без Шовковского и пенальти уже не светят. Искренне желаю вам завоевать бронзу. Удачи.
    В ЦЬОМУ ТИСЯЧОЛІТТІ треба було ще виділити, щоб зразу в очі кидалось.А ти знаєш яка часова різниця між тими тисячоліттями? Заснув в одному, а проснувся в другому так що не блей.
    Україна молода Держава, якій не 100 років, в якій Динамо ставало Чемпіоном 15 разів. Шахтар всього 9 разів, в Европі також у Динамо трофеїв більше і коли вони були здобуті, не так важливо,бо команда без історії не команда. А для того щоб вболівальники не забували історію, клуби і створюють музеї, а чим більше в музеї трофеїв, тим більшe титулованішаКоманда і кубок виграний в 2014 році, нічим не цінніший за той який вигравався у 1996 році.
    А коли вийдете в перед за чемпіонствами в Україні, буду вас називати Клуб №1 в Україні, але зараз тільки №2, вибачай.
    P.S. А бронзу можеш запхати собі в кружевніТрусіля.
    berlinec
      berlinec, 10.03.2017 09:56
    0
    diogendog
      diogendog, 10.03.2017 11:35
    +1
    Такі пенальті ставити, ну ви мене вибачте, але це обслуга однієї команди, а не суддівство.