МАРЛОС: «Хочу попросить прощения у болельщиков»

Игрок «Шахтера» - о поединке с «Сельтой»

ФК Шальке. Марлос
© ФК Шальке. Марлос
Марлос, полузащитник «Шахтера», рассказал о матче с испанцами:
 
– Грустно что-то говорить. Мы очень хотели добиться хорошего результата и были так близки к нему, но сегодня у нас это не получилось. Хочу попросить прощения у болельщиков за то, что не оправдали ожиданий. Мы создавали моменты, но не удавалось их завершить. Я очень расстроен, что не смог сегодня забить и помочь «Шахтеру». Когда результат уже практически был у нас в руках, назначили пенальти. Не знаю, правильно или нет, поскольку еще не смотрел повтор. Но всегда очень обидно, когда на последних минутах решаются такие важные вопросы.

Источник — ФК Шахтер

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    lg
    online
      lg, 24.02.2017 10:52
    -11
    Ммарлос и Пятов наверное единственные к кому нет вопросов за вчерашнюю игру.
    Vitalik Shevchenko
      Vitalik Shevchenko, 24.02.2017 11:05
    +9
    Думаю посередТурніру, коли тебе на груповій стадії добреПідтримували, переїжджати з одної Арени на іншу не доречно, потрібно було дограти там де розпочинали, а вже наступнийСезон з групової стадії, а не матчами на виліт, можна було щось міняти, якщо вже так не подобалось у Львові...Для команди у якої скільки бразильців, станГазона грає великуРоль.
    Hackerpro
      Hackerpro, 24.02.2017 11:42
    +3
    lg, 24.02.2017 10:52
    Ммарлос и Пятов наверное единственные к кому нет вопросов за вчерашнюю игру.
    Тайсон какпо мне лучший , ну и Пятов конечно!
    M-E-S-S-E-R
    online
      M-E-S-S-E-R, 24.02.2017 12:31
    +1
    Сельта завжди грає до кінця... вам треба було б у них цьому повчитися!
    Юрий Алпатов
      Юрий Алпатов, 24.02.2017 12:43
    +2
    Дарагой скажи за что тебя национализировать??, за отбор??, за остроту??, за борььу??. Или может ты качественный пешеход???
    lg
    online
      lg, 24.02.2017 13:08
    +1
    Hackerpro, 24.02.2017 11:42
    lg, 24.02.2017 10:52
    Ммарлос и Пятов наверное единственные к кому нет вопросов за вчерашнюю игру.

    Тайсон какпо мне лучший , ну и Пятов конечно!

    Тайсон? Да он пешком всю игру ходил. Кроме как момента с ударом под перекладину и вспомнить неоченм
    uasportiv
      uasportiv, 24.02.2017 14:38
    0
    Прощаю...
    vovadocent
      vovadocent, 24.02.2017 15:36
    0
    Не знаю шо робив Фонcека в міжсезоння, і як готував свою команду, але бразіли вчора всі поголовно зникли ще в другому таймі. А Бернард який вийшов на заміну, хто його бачив?
    Реально на полі помітними було кілька чуваків: Ісмаілі, по тайму Тайсон і Фред, півтори тайми Лещук і Коваленко, Ордець і П'ятов. Останній як завжди за всіх вигрібав.
    Що з командою? Де удари, не було жодного удару з середньої чи дальньої дистанції? Коли поле важке, а в пасах так багато браку, то нащо той дир-дир? Нащо взагалі було 2-м номером грати і так глибоко сідати, коли котнри через важке поле не вдавались?
    Фонсека ні суперника не вивчив, ні своєї команди добре не знає, ні до реалій української зими не придивився.. Не тренер він для Шахти!