Шовковский может возглавить Ниву

Экс-голкипера киевского «Динамо» ждут в Виннице

dynamo.kiev.ua. Александр Шовковский
© dynamo.kiev.ua. Александр Шовковский
Вже кілька місяців адміністрація «Ниви-В» шукає головного тренера, спроможного вивести команду до першої ліги та вести далі – до вершин українського футболу.  
 
Новим «коучем» має стати знаменитий воротар «Динамо» і національної збірної України Олександр Шовковський. Нещодавно він завершив кар’єру гравця, а тепер може спробувати свої сили на тренерський ниві саме у Вінниці. До речі, у Шовковського є тренерська ліцензія категорії «А», що цілком достатньо для клубів другої і першої ліг.
 
З ним досягнута попередня угода, і перемовини доходять завершальної стадії. 
 

Источник

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    epikaey
      epikaey, 17.02.2017 08:27
    +10
    вот еще один кандидат на пост тренера Динамо Киев в скором будующем)
    Nashwill
      Nashwill, 17.02.2017 08:36
    0
    epikaey, 17.02.2017 08:27
    вот еще один кандидат на пост тренера Динамо Киев в скором будующем)
    ну а ти якими досягненнями похвалитися можеш?
    Сергей Веклич
      Сергей Веклич, 17.02.2017 08:41
    0
    Як на мене,то хай спробує, гірше все рівно нема куди.Важко пригадати звісно хорошого тренера з воротаря,але для другої ліги піде
    Сергей Веклич
      Сергей Веклич, 17.02.2017 08:42
    +1
    Як на мене,то хай спробує, гірше все рівно нема куди.Важко пригадати звісно хорошого тренера з воротаря,але для другої ліги піде
    seregka1991
      seregka1991, 17.02.2017 08:44
    -4
    Ну Сашо хоть не мямлит) Посмотрим.
    Но тренером ДК не надо) Хватит воспитаников и кумов. Совок
    Darkness1984
      Darkness1984, 17.02.2017 11:28
    +1
    epikaey, 17.02.2017 08:27
    вот еще один кандидат на пост тренера Динамо Киев в скором будующем)
    И я думаю, у него не плохо получится) Саша очень развит интеллектуально, т вообще очень здраво смотрит на ситуации
    zhyr
      zhyr, 17.02.2017 18:36
    +1
    Вже кілька місяців адміністрація «Ниви-В» шукає головного тренера, спроможного вивести команду до першої ліги та вести далі – до вершин українського футболу
    ---------------------------------
    це якийсь прикол? я сам з Вінниці, але при всьому бажанні, яка перша ліга? ось недавно в місцевих новинах писали, що шукають спонсора, вболівальники марш проводили, щоб привернути увагу до клуба, а тут вже "вершини українського футболу"?