Сборная Украины U-16 стала третьей на Кубке Эгейского моря

В последнем поединке турнира украинцы всухую разгромили Словакию

1147
0
ФФУ

Юнацька збірна України U-16 перемогою завершила виступи на міжнародному товариському турнірі у Туреччині «Кубку Егейського моря». 21 січня українці здолали однолітків із Словаччини з рахунком 3:0.

Доля третього місця на «Кубку Егейського моря» вирішувалися у матчі між командами, які посіли другі місця у своїх групах. До цього матчу «синьо-жовті» здобули одну перемогу над Чорногорією та програли Греції.

Гравцям збірної України вдалося відкрити рахунок на 18-й хвилині: гол з пенальті забив Михайло Мудрик. Мінімальна перевага над Словаччиною зберігалася до останніх хвилин матчу, аж поки Мудрик на 79-й хвилині зробив дубль. А на 80-й хвилині гравець словацької збірної Іван Мєсік остаточно перекреслив шанси своєї команди, відзначившись автоголом.