Украинская команда потерпела второе поражение на Кубке развития в Минске

696
1
ФФУ

У вівторок, 17 січня юнацька збірна України U-17 провела свій другий матч на турнірі «Кубок розвитку-2017» у Мінську. Цього разу суперниками українців були однолітки з Ізраїлю. На жаль, наші хлопці знову залишили поле переможеними.

Стартові хвилини команди розпочали з розвідки, по черзі контролюючи м’яч. Але вже на 18-й хвилині наші суперники зуміли вийти вперед після голу Леві.

Перший тайм завершився за мінімальної переваги ізраїльтян, незважаючи на всі намагання «синьо-жовтих» зрівняти рахунок.

У другому таймі на полі точилася запекла боротьба, але відзначитись знову вдалося команді Ізраїлю: на 73-й хвилині вдало зіграв Дахан. Після такого розвитку подій на футбольному полі українці геть знітились і в останні хвилини гри змогли створити лише напівмоменти для взяття воріт Кеоуфа.

В іншому матчі нашого квартету Литва перемогла Грузію з рахунком 4:1 і одноосібно очолила турнірну таблицю групи. Саме з грузинами підопічні Сергія Попова проведуть останній поєдинок у груповому раунді, який відбудеться у четвер, 19 січня, о 15:40 за київським часом.

Україна – Ізраїль – 0:2