Борнмут вырывает победу в матче с Ливерпулем, уступая 1:3

«Ливерпуль» теряет очки в гостях у «Борнмута»

1645
3

«Борнмут» – «Ливерпуль» - 4:3
Голы:  0:1 – 20 Мане,  0:2 – 22 Ориги,  1:2 – 56, пенальти Уилсон,  1:3 – 64 Джан,  2:3 – 76 Фрэйзер,  3:3 – 78 Кук,  4:3 – 90 Аке.

«Борнмут» – Боруц, Фрэнсис, Аке, Смит, Кук, Артер, Гослинг (Афобе, 75), Уилшер, Станислас (Фрэйзер, 55), Кинг (Айб, 46), Уилсон.
«Ливерпуль» – Кариус, Милнер, Ловрен, Клайн, Вейналдум, Лейва, Мане (Лаллана, 69), Джан, Фирмино, Хендерсон, Ориги.

Предупреждения: Уилшер (48), Фрэнсис (50), Хендерсон (53), Джан (87).

(1)

SrnaDario
В першому таймі у Бормута не було взгалі реальних моментів, а в другому таймі вони забили 4 голи. От як таке може бути? Дивився матч до рахунку 1:3, думав, що там уже все ясно.
okeyius
олин в один повтроение матча Ливерпуль - Боруссия Д. Только теперь в качестве Боруссии выступил сам Ливер ))
SrnaDario
Може команди там в Англії на тоталізаторах грають? Де ще крім Премьєр-ліги такі метаморфози в матчах відбуваються?