Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны

Чемпионат Украины
| Обновлено 26 сентября 2016, 11:10
11301
55

В чемпионате Украины впервые сыграл игрок 2000 года рождения

Владислав Дмитренко вошел в историю чемпионатов Украины

| Обновлено 26 сентября 2016, 11:10
11301
55
В чемпионате Украины впервые сыграл игрок 2000 года рождения
ФК Волынь

В чемпионате Украины впервые сыграл игрок 2000 года рождения. В матче «Шахтер» - «Волынь» на 75-й минуте встречи в составе луцкого клуба на поле вышел 16-летний Владислав Дмитренко.

«Шахтер» обыграл «Волынь» со счетом 3:0

Источник Sport.ua
Оцените материал
(1)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Стал известен 6-й клуб, который квалифицировался в Лигу чемпионов 2024/25
Футбол | 26 апреля 2024, 04:16 0
Стал известен 6-й клуб, который квалифицировался в Лигу чемпионов 2024/25

«Фейеноорд» гарантировал себе участие в главном еврокубком турнире в следующем сезоне

Ракицкий может покинуть Шахтер и перейти в клуб-аутсайдер УПЛ
Футбол | 25 апреля 2024, 12:41 9
Ракицкий может покинуть Шахтер и перейти в клуб-аутсайдер УПЛ

Опытным центральным защитником интересуется «Металлист 1925»

Комментарии 52
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
naboo
Когда читаю такие новости, внезапно осознаю, что я не так молод, как мне кажется
Владимир_Скидан( Ст.Оскол)
Вообще-то новое тысячелетие началось 1 января 2001 года.
myroslavmail
2001 означає що пройшов вже цілий рік нового третього тисячоліття.
Ти молодець, що відкрив хоча би вікіпедію, а ти почитаю ще англійську версію і ти побачиш, що ти не зовсім правий, бо є люди які тисячоліття рахують, назвем це так як я.тобто 31 грудня 1999 року о 23:59:59 закінчилось 2 тисячоліття а з першим днем 2000 і аж то 31 грудня о 23:59:59 2000 триває перший рік нового тисячоліття
movkli
блин, я выспаться уже успел, а вы все спорите
Тысячелетие (также миллениум) — единица измерения времени, равная 1000 годам или 10 векам.
Согласно принятой ныне в большинстве стран мира системе летосчисления (григорианский календарь), первым тысячелетием нашей эры считается период с 1 января 1 года н. э. по 31 декабря 1000 года н. э. включительно, вторым — с 1 января 1001 года по 31 декабря 2000 года включительно, третьим — с 1 января 2001 года по 31 декабря 3000 года включительно и т. д. (ГОСТ ИСО 8601-2001 СИБИД)
ГОСТ есть, а Вы спорите... Итого: игрок Волыни родился еще во втором тысячелетии, но в 2000-м году, про числительные порядковые тут уже было... А вот первый игрок 2001 года - будет первым из третьего тысячелетия...
уух (праскурафф)
myroslavmail, 25.09.2016 20:14
перший рік почався 0:00 в 0-му році
-------------------------------------------------------
не було 0-го року!!!!! НЕ БУ-ЛО!!! був 1 рік до н.е, а після нього зразу 1-й н.е
уух (праскурафф)
myroslavmail, 25.09.2016 18:01 +1
ти не правий. 2001 року вже ЦІЛИЙ рік нового тисячоліття пройшов а 1-го січня почався 2-ий рік 21 століття
------------------------------------------
10-й - це перший десяток, 20 -й - другий, 21-й - третій
100-й - це перша сотня, 200-й - друга, 201 - третя
1000-й - це перша тисяча, 2000-й - друга, 2001 - третя
movkli
в 2000 оно (тысячелетие) закончилось...
myroslavmail
якщо йдуть образи замість аргументів, то можна робити висновки
myroslavmail
і до речі, якщо ти все ж таки розумієш англійську то дочитаєш, що так вважає більшість у світі, тому ця стаття все каже правильно
уух (праскурафф)
movkli, 26.09.2016 00:41 0
предлагаю обратный спор, проигрыш Мирослава могу забрать в Харькове, в Оскол передам пол ящика)))
Владимир_Скидан( Ст.Оскол), 26.09.2016 09:02 0
Можем в Харькове ящик и начать))))))
=========================
ну-ну...держите карман шире
...оппонент, судя по всему, на этапе, так сказать, материализации спора стал менее упрям и настойчив
movkli
уже даже заголовок поменяли на спорт юа)))
уух (праскурафф)
movkli, 25.09.2016 21:24
ГОСТ есть, а Вы спорите...
------------------------------------------
это не мы. это - Мирослав. а мы ему на трех страницах пытаемся то же самое донести. правда, без ГОСТа
уух (праскурафф)
myroslavmail, 25.09.2016 20:33 0
так почався рік, але дата не була 1.01.1 дата була просто 1.01.0000 не було року, що тобі не зрозуміло?
---------------------------------------------------
був 1-й.
перший - адже говоримо "перший", а не "один" - означає, що йде перший. не є в наяності, а тільки йде. так само як перша гривня починається з першої копійки і закінчується сотою.
22 травня 0001-го року - значить що від Різдва пройшло 22 дні, 4 місяця та 0 років
уух (праскурафф)
myroslavmail, 25.09.2016 20:23 0
чувак, так щоб тобі простіше було перша хвилина від коли починається від 00:01 чи від 01:01 ?
----------------------------------------------------
о!
і перша хвилина....і перший день...і перший рік...і перше тисячоліття
уух (праскурафф)
myroslavmail, 25.09.2016 20:10 0
ти тут капітально не правий....
-----------------------------------------------
я тут капітально правий
тисячоліття = 1000 років
отже якщо перше почалося 1.01.0001, то друге почнеться: ця дата +1000 років, тобто 1.01.1001, а третє +2000, тобто 1.01.2001-го...і ні днем раніше
myroslavmail
00:00 0 днів, нуль років, це початок літочислення відповідно перша секунда і буде початком і першого року і першого тисячоліття і першого століття
Владимир_Скидан( Ст.Оскол)
Мирослав цитирую с первой страницы." .тобто 31 грудня 1999 року о 23:59:59 закінчилось 2 тисячоліття а з першим днем 2000 і аж то 31 грудня о 23:59:59 2000 триває перший рік нового тисячоліття." Насколько я знаю первый день 2000 года это 1.1.2000. точная дата начала нового тысячелетия( третьего от РХ). вот и прошу назови дату точную начала ПЕРВОГО Тысячелетия.
уух (праскурафф)
myroslavmail, 25.09.2016 20:03 0
ти щось переплутав, я казав про 1 січня 2001 року, процитуй мені текст якщо я не правий, а люди тут говорять що тисячоліття з 2001 року рахується, прочитай ще раз
-------------------------------------------------------
перше тисячоліття почалося в 0.00 1 січня 1-го року
друге - рівно через 1000 років, тобто в 0.00т 1 січня 1001-го року
третє - ще через 1000 роківю тобто в 0.00 1 січня 2001-го року
уух (праскурафф)
і ще
2000-й рік - це порядковий числівник, а не кількісний. він означає, що пройшло не 2 тисячі років, а лише повних 1999, а 2000-й тільки йде.
6 квітня 2000 року - від різдва пройшло 1999 років, 3 місяці та 6 днів
уух (праскурафф)
myroslavmail, 25.09.2016 19:52
так в тому то і річ що літочислення з нуля починається! НУЛЬ!!!! лінійка ще до твого відома з нуля починається!
----------------------------
починається з нуля. але нульового року немає.
тому десятиліття починається першим роком і закічнчується десятим (10 років ) століття починається першим роком і закінчується. сотим ( 100 років)
тисячоліття починається першим роком і закінчується...правильно, тисячним! не 999-м, а 1000-м. інакше, в першому тисячолітті було б 999 років!!!