Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны

Чемпионат Украины
| Обновлено 26 сентября 2016, 11:10
11298
55

В чемпионате Украины впервые сыграл игрок 2000 года рождения

Владислав Дмитренко вошел в историю чемпионатов Украины

| Обновлено 26 сентября 2016, 11:10
11298
55
В чемпионате Украины впервые сыграл игрок 2000 года рождения
ФК Волынь

В чемпионате Украины впервые сыграл игрок 2000 года рождения. В матче «Шахтер» - «Волынь» на 75-й минуте встречи в составе луцкого клуба на поле вышел 16-летний Владислав Дмитренко.

«Шахтер» обыграл «Волынь» со счетом 3:0

Источник Sport.ua
Оцените материал
(1)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

Вирт рассказал, кого считает основным вратарем сборной Украины
Футбол | 18 марта 2024, 19:42 1
Вирт рассказал, кого считает основным вратарем сборной Украины

Бывший голкипер «Шахтера» отдает предпочтение Андрею Лунину

Премия, из-за которой игроки Зари начали бойкот, не прописана в контрактах
Футбол | 19 марта 2024, 06:48 7
Премия, из-за которой игроки Зари начали бойкот, не прописана в контрактах

Недавно лидеры луганского клуба отказались играть против «Динамо»

Комментарии 52
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
naboo
Когда читаю такие новости, внезапно осознаю, что я не так молод, как мне кажется
Владимир_Скидан( Ст.Оскол)
Вообще-то новое тысячелетие началось 1 января 2001 года.
myroslavmail
2001 означає що пройшов вже цілий рік нового третього тисячоліття.
Ти молодець, що відкрив хоча би вікіпедію, а ти почитаю ще англійську версію і ти побачиш, що ти не зовсім правий, бо є люди які тисячоліття рахують, назвем це так як я.тобто 31 грудня 1999 року о 23:59:59 закінчилось 2 тисячоліття а з першим днем 2000 і аж то 31 грудня о 23:59:59 2000 триває перший рік нового тисячоліття
movkli
блин, я выспаться уже успел, а вы все спорите
Тысячелетие (также миллениум) — единица измерения времени, равная 1000 годам или 10 векам.
Согласно принятой ныне в большинстве стран мира системе летосчисления (григорианский календарь), первым тысячелетием нашей эры считается период с 1 января 1 года н. э. по 31 декабря 1000 года н. э. включительно, вторым — с 1 января 1001 года по 31 декабря 2000 года включительно, третьим — с 1 января 2001 года по 31 декабря 3000 года включительно и т. д. (ГОСТ ИСО 8601-2001 СИБИД)
ГОСТ есть, а Вы спорите... Итого: игрок Волыни родился еще во втором тысячелетии, но в 2000-м году, про числительные порядковые тут уже было... А вот первый игрок 2001 года - будет первым из третьего тысячелетия...
уух (праскурафф)
myroslavmail, 25.09.2016 20:14
перший рік почався 0:00 в 0-му році
-------------------------------------------------------
не було 0-го року!!!!! НЕ БУ-ЛО!!! був 1 рік до н.е, а після нього зразу 1-й н.е
уух (праскурафф)
myroslavmail, 25.09.2016 18:01 +1
ти не правий. 2001 року вже ЦІЛИЙ рік нового тисячоліття пройшов а 1-го січня почався 2-ий рік 21 століття
------------------------------------------
10-й - це перший десяток, 20 -й - другий, 21-й - третій
100-й - це перша сотня, 200-й - друга, 201 - третя
1000-й - це перша тисяча, 2000-й - друга, 2001 - третя
movkli
в 2000 оно (тысячелетие) закончилось...
myroslavmail
якщо йдуть образи замість аргументів, то можна робити висновки
myroslavmail
і до речі, якщо ти все ж таки розумієш англійську то дочитаєш, що так вважає більшість у світі, тому ця стаття все каже правильно
уух (праскурафф)
movkli, 26.09.2016 00:41 0
предлагаю обратный спор, проигрыш Мирослава могу забрать в Харькове, в Оскол передам пол ящика)))
Владимир_Скидан( Ст.Оскол), 26.09.2016 09:02 0
Можем в Харькове ящик и начать))))))
=========================
ну-ну...держите карман шире
...оппонент, судя по всему, на этапе, так сказать, материализации спора стал менее упрям и настойчив
movkli
уже даже заголовок поменяли на спорт юа)))
уух (праскурафф)
movkli, 25.09.2016 21:24
ГОСТ есть, а Вы спорите...
------------------------------------------
это не мы. это - Мирослав. а мы ему на трех страницах пытаемся то же самое донести. правда, без ГОСТа
уух (праскурафф)
myroslavmail, 25.09.2016 20:33 0
так почався рік, але дата не була 1.01.1 дата була просто 1.01.0000 не було року, що тобі не зрозуміло?
---------------------------------------------------
був 1-й.
перший - адже говоримо "перший", а не "один" - означає, що йде перший. не є в наяності, а тільки йде. так само як перша гривня починається з першої копійки і закінчується сотою.
22 травня 0001-го року - значить що від Різдва пройшло 22 дні, 4 місяця та 0 років
уух (праскурафф)
myroslavmail, 25.09.2016 20:23 0
чувак, так щоб тобі простіше було перша хвилина від коли починається від 00:01 чи від 01:01 ?
----------------------------------------------------
о!
і перша хвилина....і перший день...і перший рік...і перше тисячоліття
уух (праскурафф)
myroslavmail, 25.09.2016 20:10 0
ти тут капітально не правий....
-----------------------------------------------
я тут капітально правий
тисячоліття = 1000 років
отже якщо перше почалося 1.01.0001, то друге почнеться: ця дата +1000 років, тобто 1.01.1001, а третє +2000, тобто 1.01.2001-го...і ні днем раніше
myroslavmail
00:00 0 днів, нуль років, це початок літочислення відповідно перша секунда і буде початком і першого року і першого тисячоліття і першого століття
Владимир_Скидан( Ст.Оскол)
Мирослав цитирую с первой страницы." .тобто 31 грудня 1999 року о 23:59:59 закінчилось 2 тисячоліття а з першим днем 2000 і аж то 31 грудня о 23:59:59 2000 триває перший рік нового тисячоліття." Насколько я знаю первый день 2000 года это 1.1.2000. точная дата начала нового тысячелетия( третьего от РХ). вот и прошу назови дату точную начала ПЕРВОГО Тысячелетия.
уух (праскурафф)
myroslavmail, 25.09.2016 20:03 0
ти щось переплутав, я казав про 1 січня 2001 року, процитуй мені текст якщо я не правий, а люди тут говорять що тисячоліття з 2001 року рахується, прочитай ще раз
-------------------------------------------------------
перше тисячоліття почалося в 0.00 1 січня 1-го року
друге - рівно через 1000 років, тобто в 0.00т 1 січня 1001-го року
третє - ще через 1000 роківю тобто в 0.00 1 січня 2001-го року
уух (праскурафф)
і ще
2000-й рік - це порядковий числівник, а не кількісний. він означає, що пройшло не 2 тисячі років, а лише повних 1999, а 2000-й тільки йде.
6 квітня 2000 року - від різдва пройшло 1999 років, 3 місяці та 6 днів
уух (праскурафф)
myroslavmail, 25.09.2016 19:52
так в тому то і річ що літочислення з нуля починається! НУЛЬ!!!! лінійка ще до твого відома з нуля починається!
----------------------------
починається з нуля. але нульового року немає.
тому десятиліття починається першим роком і закічнчується десятим (10 років ) століття починається першим роком і закінчується. сотим ( 100 років)
тисячоліття починається першим роком і закінчується...правильно, тисячним! не 999-м, а 1000-м. інакше, в першому тисячолітті було б 999 років!!!