Кропивницкий клуб в товарищеском матче обыграл «Десну»

3738
0
ФК Звезда

Кропивницька «Зірка» на тренувальному зборі в Харкові провела перший контрольний матч з представником першої ліги, чернігівською «Десною».

За це окремо хочеться подякувати чернігівській команді та головному тренеру Олександру Рябоконю, адже, незважаючи на те, що в «Десни» 4 вересня складний матч проти «Тернополя», вони все ж відгукнулись на пропозицію зіграти товариський матч.

Варто зазначити, що на грі був присутній президент ФК «Зірка» Максим Березкін. І на його очах команда здобула перемогу з рахунком 2:0. Вже на шостій хвилині прямим ударом зі штрафного відзначився один з потенційних новачків команди. Кропивничани продовжували володіти перевагою, створювали немало моментів, але відзначитися вдруге змогли вже на 47-й хвилині. Ще один потенційний новачок кропивничан з правого флангу увірвався до штрафного майданчика і низом пробив між ніг голкіперу «Десни».

Узагалі, варто відзначити, що у складі «Зірки», як й анонсувалося, було награно кілька потенційних новачків, котрі перебувають на перегляді. Після ж матчу з «Десною» команда провела ще й невелику двосторонню гру.

Зазначимо, що наступним спарингом кропивничан на зборі в Харкові буде представник другої української ліги, запорізький «Металург». Матч відбудеться 5 вересня о 17:00.