Виктор ГРАЧЕВ: «Чемпионат Европы утратил престиж»

Специалист считает, что в этом виноват новый формат розыгрыша Евро

shahta.org
© shahta.org

«Деякі гранди невдоволені новим форматом, і їх можна зрозуміти, - сказав Віктор Грачов, - Дотепер перше чи друге місце гарантувало їм участь у чвертьфіналі Євро. А за новою системою перше та друге місце дало право зіграти лише в 1/8 фіналу. Абсурдним виглядає і те, що організатори проводять аж 24 матчі групового раунду для того, щоб відчепити лише вісім збірних. Для порівняння, для визначення чемпіонів та призерів проводять лише 15 поєдинків. Це нелогічно. На мою думку, чемпіонат Європи втратив престиж. Під егідою УЕФА нині виступає 55 країн. І аж 24 з них виходять на Євро. Навіщо тоді організовувати відбірковий цикл? Можна поділити 55 команд на групи і визначити чемпіона без проведення фінальної частини Євро».

Источник — Експрес

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Интересные факты
Комментарии
    karron
    online
      karron, 14.07.2016 19:01
    +14
    «Деякі гранди невдоволені новим форматом, і їх можна зрозуміти, - сказав Віктор Грачов,
    Якшо гранди влітають маленьким країнам то які вони гранди? Грати потрібно а не плакатися І хто сказав ЧЕ тільки для так званих грандів?
    уух (праскурафф)
    уух (праскурафф), 14.07.2016 19:03
    +3
    Виктор Грачев утратил остатки разума
    Diego Souza
      Diego Souza, 14.07.2016 19:14
    +2
    иди проспись
    Serge_new
      Serge_new, 14.07.2016 19:21
    +3
    Комментарий свернут. Показать
    У Грачева потекли мозги. Уборщица - вытрите, санитары - уведите.
    Footballboy
      Footballboy, 14.07.2016 19:36
    +2
    Дотепер перше чи друге місце гарантувало їм участь у чвертьфіналі Євро.
    -----------------------------------------

    Это каким же образом?
    Footballboy
      Footballboy, 14.07.2016 19:42
    +1
    Абсурдним виглядає і те, що організатори проводять аж 24 матчі групового раунду для того, щоб відчепити лише вісім збірних.
    ------------------------------------------------------------



    Тада давай в очко разыгрывать кто станет чемпионом, нафиг ваще те матчи.
    Serge_new
      Serge_new, 14.07.2016 19:42
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Footballboy, 14.07.2016 19:36
    Дотепер перше чи друге місце гарантувало їм участь у чвертьфіналі Євро.
    -----------------------------------------Это каким же образом?
    Это он о группе уже на ЧЕ.
    Serge_new
      Serge_new, 14.07.2016 19:44
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    Footballboy, 14.07.2016 19:42
    Абсурдним виглядає і те, що організатори проводять аж 24 матчі групового раунду для того, щоб відчепити лише вісім збірних.
    ------------------------------------------------------------

    Тада давай в очко разыгрывать кто станет чемпионом, нафиг ваще те матчи.
    Мы сыграли с Талем десять партий -
    В преферанс, в очко и на бильярде, -
    Таль сказал: «Такой не подведет!»
    ginn20092009
      ginn20092009, 14.07.2016 19:45
    +3
    Лавры Леоненко не дают Грчеву спокойно спать. Пока что до Леона ещё далеко, но маразм крепчает и соревнование обещает быть интересным.
    Vitalik Shevchenko
      Vitalik Shevchenko, 14.07.2016 19:53
    +4
    Що гранди злі що Португалія з 3 місця взяла і виграла трофей Чи кривоногихАнглійців вздрючила 350 тис.Ісландія Нехай грач і павлікМорозов тормознеКоней....а грандів дрючили і будутьДрючити...Амінь.
    raven1923
      raven1923, 14.07.2016 20:02
    +3
    Россия очень хорошо выступила,9 выходов в финальную часть,с них 8 в жопу,или в говно,Карл?
    Vitalik Shevchenko
      Vitalik Shevchenko, 14.07.2016 20:26
    +2
    raven1923, 14.07.2016 20:02
    Россия очень хорошо выступила,9 выходов в финальную часть,с них 8 в жопу,или в говно,Карл?
    рос.підерація на Евро 2016,спромоглась влучити в рамку воріт 7 разів 7 РАЗІВ ПОПАСТИ ПО ВОРОТАХ по 2 удари за матч
    jekavayp
      jekavayp, 14.07.2016 20:36
    +4
    Footballboy, 14.07.2016 19:36
    Дотепер перше чи друге місце гарантувало їм участь у чвертьфіналі Євро.
    -----------------------------------------Это каким же образом?

    Та Грачев все эти годы, наверное какое то свое Евро смотрел, со своими правилами
    drjeckyl
      drjeckyl, 14.07.2016 21:08
    0
    Престиж не зменшився... Він розподілився між більшою кількістю команд.
    уух (праскурафф)
      уух (праскурафф), 14.07.2016 21:21
    +2
    організатори проводять аж 24 матчі групового раунду для того, щоб відчепити лише вісім збірних. Для порівняння, для визначення чемпіонів та призерів проводять лише 15 поєдинків. Це нелогічно.
    --------------------------------------------------

    во-первых, у таварисчя Грачёго несколько х**во с математикой - на групповом этапе было сыграно 36 матчей
    во-вторых, что нелогичного в том, что на 36 матчей в группах приходится 15 матчей плей-офф? и чем, интересно, такая пропорция хуже, чем 24:7, как было на прошлом чемпионате?
    Cortazar
      Cortazar, 14.07.2016 22:52
    +2
    Виктор ГРАЧЕВ: «Чемпионат Европы утратил престиж»
    ___________________________________________________________________

    Конечно, утратил, ведь базовый клуб сборной Украины оказался в полном дерьме... А вот если бы наша сборная оказалась в 1/4 финала, то все было бы прекрасно, и это была бы заслуга только одного клуба... Какие они все там хитросделанные!
    Vyacheslav Krusser
      Vyacheslav Krusser, 15.07.2016 00:04
    +1
    Грачёв как можно такое говорить?))
    Vyacheslav Krusser
      Vyacheslav Krusser, 15.07.2016 00:08
    0
    Vitalik Shevchenko, 14.07.2016 20:26
    raven1923, 14.07.2016 20:02
    Россия очень хорошо выступила,9 выходов в финальную часть,с них 8 в жопу,или в говно,Карл?
    рос.підерація на Евро 2016,спромоглась влучити в рамку воріт 7 разів 7 РАЗІВ ПОПАСТИ ПО ВОРОТАХ по 2 удари за матч
    рос.пидерация хоть гол забила,а у нас кто будет забивать Пилип?
    Footballboy
      Footballboy, 15.07.2016 00:23
    0
    Какая-то странная волна в прессе пошла о скучности ЧЕ-16. Шо за бред, кому от этого польза?