Поддержать украинских военных и людей, пострадавших из-за войны

Чемпионат Украины
| Обновлено 06 июня 2016, 19:43
9971
27

Фанаты попросили Порошенко спасти Металлист

Соответствующая петиция зарегистрирована на официальном сайте президента Украины

| Обновлено 06 июня 2016, 19:43
9971
27
Фанаты попросили Порошенко спасти Металлист
president.gov.ua

Футбольні уболівальники офіційно зареєстрували петицію, у котрій просять президента України Петра Порошенка врятувати харківський клуб від краху. Для цього, вважають автори петиції, потрібно конфіскувати клуб у Сергія Курченко и виставити на продаж, надавши право переважного викупу єкс-президенту «Металіста» Олександру Ярославському.

«Престиж Держави визначається не тільки її економічним потенціалом, але й спортивним. Донедавна футбольний клуб «Металіст» з успіхом представляв Україну на найпрестижніших європейських змаганнях, тішачи вболівальників по всьому світу грою і результатом, однак в даний момент клуб з дев'яносторічною історією готується до зникнення: зарплати гравцям і тренерському штабу не виплачуються, а сам ФК «Металіст» навіть не отримав атестат на участь в наступному чемпіонаті України з футболу. Оскільки нинішній президент футбольного клубу, пан С.В. Курченко, знаходиться в бігах, а ті кошти, якими він володіє, за рахунок яких ним було придбано ФК «Металіст», були отримані злочинним шляхом, ми, громадяни України, шанувальники спорту, переконливо просимо конфіскувати активи футбольного клубу «Металіст» в державну власність і оголосити відкритий конкурс на їх продаж, запропонувавши право переважного викупу О.В. Ярославському, який вивів спортивне життя Харкова на якісно новий рівень, фактично власноруч приготувавши наше місто до проведення ЕВРО-2012, і зараз, при бажанні, мав би можливість повернути ФК «Металіст» в свою власність», – написано в тексті петиції.

На даний момент петиція зібрала 174 підписи з необхідних 25 тисяч.

Нещодавно в Харкові відбулася громадська акція на підтримку «Металіста». В ній взяли участь близько 2 тисяч людей.

Оцените материал
(1)
Сообщить об ошибке

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите

Настроить ленту
Настройте свою личную ленту новостей

ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ

ВИДЕО. Без эмоций. Как Лунин отреагировал на победу Реала в суперматче в ЛЧ
Футбол | 18 апреля 2024, 07:21 8
ВИДЕО. Без эмоций. Как Лунин отреагировал на победу Реала в суперматче в ЛЧ

Андрей стал героем королевского клуба в серии пенальти против Манчестер Сити

Куртуа одним словом охарактеризовал Лунина после победы Реала над Ман Сити
Футбол | 18 апреля 2024, 01:50 1
Куртуа одним словом охарактеризовал Лунина после победы Реала над Ман Сити

Тибо опубликовал короткий твит после ответного матча 1/4 финала Лиги чемпионов

Комментарии 27
Введите комментарий
Вы не авторизованы
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
mihaill2009
Глядя на жалкое существование Нивы(Винница),понимаешь,что к футболу президент,по меньшей мере,равнодушен.
zh.y
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
Crusaider
Пользователь заблокирован администрацией за нарушение правил
Taras Struk
У нинішньому стані і з такими боргами Металіст не цікавий жодному інвестору
kung_vv
А всего-то делов - сделать Рошен титульным спонсором команды. Одним росчерком пера )))
уух (праскурафф)
mihaill2009, 06.06.2016 20:40+18
Глядя на жалкое существование Нивы(Винница),понимаешь,что к футболу президент,по меньшей мере,равнодушен.
----------------------------------------
а он обязан души в нем не чаять?
dontist1947
Очень жаль,что никто не подсказал Ультрас Металлиста,что президент не имеет права вмешиваться в деятельность ФК Металлист,как и в деятельность ФФУ.
SEMIRAMID
Обращение правильное! Жаль, что такой клуб исчезает с футбольной карты страны! Только, навряд ли Порошенко чем-то поможет. Ведь до сих пор Кернес и Добкин у власти, а не в тюрьме, где им место. Да и с Курченко Пороху не очень хочется горшки бить, ведь то чучело, что прячется в России, может Путину намекнуть о приватизации конфетной фабрики в Липецке.
Выход я вижу один. Ярославскому взять под своё крыло перволиговский "Гелиос" и переименовать его на "Металлист-Гелиос", чтобы юридически нельзя было подкопаться. А со временем приставка Гелиос отпадёт...
Kivals_grozny
прикольно, хотел проголосовать - нужна регистрация. Стал регистрироваться и...
Одним из условий регистрации - "Введіть зображені символи", а их нет! Раз десять нажимал "Оновити символи" - результат тот-же
уух (праскурафф)
ramzec, 07.06.2016 11:050
зато спортюа в своем репертуаре. как нижнее белье даставать и ссілки на него кидать, так нате вам. а как по делу - ссілку кинуть на петицию, кер вам, Сами ищите, єтож не интересно!
-----------------------------------------
ну да, это ж п**дец какой труд - набрать в поисковой строке "петиция президенту", перейти по ссылке и найти на 2-й странице нужную
ramzec
зато спортюа в своем репертуаре. как нижнее белье даставать и ссілки на него кидать, так нате вам. а как по делу - ссілку кинуть на петицию, кер вам, Сами ищите, єтож не интересно!
ramzec
и вообще!!!!! чем всяких зинченков и селезневіх в топе постить..... на заглавную - СПАСЕМ МЕТАЛИСТ ВМЕСТЕ!!!!!! (болельщик ДК)
ramzec
праскурафф-в том то и дело, как желтуху на вентилятор накидівать так линки есть ( и в хроме тоже) , а как чтото по делу..... ну ті в курсе))
diogendog
Мабуть, найбільш дієвим на цьому сайті, буде розповсюдження в коментарях онлайну під час матчів ЄВРО.
diogendog
На цей момент вже є 818 підписів.
Вчора бачив цю новину на сайті часопису НОВОЕ ВРЕМЯ чи в ТСН разом з посиланням. Усіться, СПОРТ.УА!
Щоб підписів було достатньо, потрібно весь час тиражувати посилання на петицію та поширювати в соцмережах.
Ось вам ще раз ця сциль:
https://petition.president.gov.ua/petition/24801
Kivals_grozny
2 уух (праскурафф), 07.06.2016 11:25
Спасибо за совет . Попробовал через Mоzilla FireFox - действительно все появилось (Google Chrom - не давал картинку), но выскочила другая проблема:
"Данний email не підтримується системою електронних петицій Президента України." - о как!
Оказывается не так-то просто оставить свой голос в петиции к Президенту . Ну ничего...
уух (праскурафф)
Kivals_grozny, 07.06.2016 11:19
-------------------------------------------------
все там есть. попробуй зайти с другого браузера или может дело в блокировщике рекламы
movkli
https://petition.president.gov.ua/petition/24801
регистрируемся и подписываемся
diogendog
Вже є 450 підписів.
halt12
Главного баригу страны попросили...