Сборная Украины U-17 вышла на Евро-2016!

В решающем матче команда Петракова обыграла Турцию

ffu.org.ua
© ffu.org.ua

Юнацька збірна України, складена з футболістів 1999 року народження,  виборола другу перемогу, а разом з нею і путівку на Чемпіонат Європи! На цей раз перед підопічними Олександра Петракова не встояли турки, які так само, як і збірна Фінляндії в минулому матчі, отримали три м’ячі без відповіді.

З перших хвилин матчу, українці заволоділи ініціативою – гра переважно відбувалась на половині поля збірної Туреччини, особливу загрозу несли стандартні положення, яких в українців було чимало в першому таймі. Та повести в рахунку «синьо-жовті» зуміли лише на 35-ій хвилині. Булеца, який був найактивнішим у складі українців, відкрив рахунок у матчі.

По перерві, малюнок гри не змінився, і справедливим підсумком цього стало чергове взяття воріт на 49-ій хвилині – знову відзначився Булеца. Проте 2 пропущених м’ячі турків не знітили, а, навпаки, змусили активно йти вперед та створювати небезпечні моменти. Проте дивідендів це їм не принесло, а навпаки, на 79 хвилині, українці поставили крапку в цьому матчі – гол Козиренко та чергові 3:0, а разом з ним і путівка на Євро-2016 в Азербайджані.

Еліт-раунд

Україна U-17 – Туреччина U-17 – 3:0

Голи: Булеца, 35, 49, Козиренко, 73.

Україна:Лунін, Сухар, Попов, Бондар (Авраменко, 77), Миколенко, Чех, Хахльов – Кащук, Булеца, Деда, Кулаков (Козиренко, 63).


 

Источник — Федерация футбола Украины

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Интересные факты
Комментарии
    chues
    chues, 27.03.2016 09:44
    +10
    и самое обидное что ни один из них не дорастет до уровня СБУ, Деньги портят футболистов. Что то надо менять уже давно было!!!!
    Dyadya Vitya
    Dyadya Vitya, 27.03.2016 10:11
    -6
    Ви ДЕБІЛИ !!! журналюжки туповаті! ніхто нікуда ще не вийшов! з групи виходить лише одна команда, а після двох турів в України і Англії по 2 перемоги і гра в останньому турі між собою!

    Нас влаштовує нічия, (так щоб знали)
    dydyyura
    dydyyura, 27.03.2016 10:12
    +4
    [quote chues, 27.03.2016 09:44] Деньги портят футболистов.
    не берешь во внимание родителей, не все бедные, и они воспитывают нормально, не ставят деньги при выше всего.
    Dyadya Vitya
    Dyadya Vitya, 27.03.2016 10:25
    +4
    Dyadya Vitya, 27.03.2016 10:11
    Ви ДЕБІЛИ !!! журналюжки туповаті! ніхто нікуда ще не вийшов! з групи виходить лише одна команда, а після двох турів в України і Англії по 2 перемоги і гра в останньому турі між собою! Нас влаштовує нічия, (так щоб знали)

    Гречно вибачаюсь!!! лоханувся справді вийшли! перепутав з регламентом U-19
    Streng
    Streng, 27.03.2016 11:43
    +6
    Комментарий свернут. Показать
    Dyadya Vitya, 27.03.2016 10:25
    Dyadya Vitya, 27.03.2016 10:11
    Ви ДЕБІЛИ !!! журналюжки туповаті! ніхто нікуда ще не вийшов! з групи виходить лише одна команда, а після двох турів в України і Англії по 2 перемоги і гра в останньому турі між собою! Нас влаштовує нічия, (так щоб знали)
    Гречно вибачаюсь!!! лоханувся справді вийшли! перепутав з регламентом U-19

    Да ничего. Мы уже привыкли. Что ты не зная всех подряд материшь и оскарбляешь.
    Николай Черкасов
    +4
    Молодцы пацаны, так держать.
    Роман Кириенко
    Роман Кириенко, 27.03.2016 15:21
    -3
    Что за бред? В Украине 2 победы в 2-х матчах, так же как и в Англии. А на Евро выходит одна команда. Украинцем еще предстоит сыграть против англичан за первое место!
    ihateyoubaby
    ihateyoubaby, 27.03.2016 17:42
    +1
    Роман Кириенко, 27.03.2016 15:21
    Что за бред? В Украине 2 победы в 2-х матчах, так же как и в Англии. А на Евро выходит одна команда. Украинцем еще предстоит сыграть против англичан за первое место!
    Oksana Mi
    online
    Oksana Mi, 27.03.2016 18:55
    0
    Петраков працює
    Sactolia
    Sactolia, 27.03.2016 22:12
    +2
    В финальную стадию турнира проходят победители групп, а также семь команд, занявших в своих квартетах вторые места.
    Андрей Овчаренко
    0
    Классная атака перед вторым голом, за такую игру не стыдно.
    Roman Plaskonj
    Roman Plaskonj, 28.03.2016 21:06
    -1
    барани тупорилі ніxто нікуди не вийшов!виxодить перемоець групи а в нас ще гра англійцями