ФФУ объяснила, почему в сборную не вызвали игроков из России

Руководство сборной Украины отправило в российские клубы лишь предварительные заявки

ffu.org.ua
© ffu.org.ua
У зв’язку з підвищеним інтересом засобів масової інформації до запрошення чи не запрошення кандидатів збірною України з кола гравців, котрі виступають у чемпіонаті Росії, хочемо заявити наступне:
 
Гравцям Євгену Селезньову, Андрію Пилявському, Богдану Бутку та Олександру Зінченку, як і всім іншим кандидатам до національної команди, що виступають в іноземних чемпіонатах виклики були відправлені 10 березня (згідно з регламентом ФІФА зі статусу і трансферів гравців це необхідно робити за 15 днів до початку «міжнародного вікна»). Ці запрошення носили попередній характер, оскільки на той час тренерський штаб збірної України ще не визначився зі складом команди на цей збір.
 
Остаточна заявка була сформована 17 березня. Того ж дня цей склад був оприлюднений на офіційному сайті Федерації футболу України. Склад, сформований тренерським штабом на основі ігрових характеристик та стратегічного бачення тренерського штабу. Жодних інших причин відсутності гравців на зборі, в тому числі політичних, про що неодноразово згадувалося у ЗМІ, немає. Згадані кандидати і надалі залишаються в полі зору тренерського штабу. Цією заявою ми хочемо повністю вичерпати розкручену мас-медіа тему і продовжити спілкування на тему підготовки збірної до чемпіонату Європи через найближчі контрольні ігри проти Кіпру та Уельсу. 

Источник — Федерация футбола Украины

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Интересные факты
Комментарии
    Bandera.Lviv
    online
    Bandera.Lviv, 21.03.2016 19:13
    +6
    називайте речі своїми іменами - у збірній грають ПАТРІОТИ своєї країни, а не ЗАРОБІТЧАНИ, які працюють у країні АГРЕСОРА
    антиМордва
    антиМордва, 21.03.2016 19:18
    +5
    Красиво і ввічливо послали на … А по факту тепер жодного "кормильца семьи" з чемпіонату Параши у збірній не буде - "Згадані кандидати і надалі залишаються в полі зору тренерського штабу" і цей процес буде нескінченний
    solova63
    solova63, 21.03.2016 19:53
    +1
    "...на основі ігрових
    характеристик..."/// то есть, Тимоха, Каменюка, Путивцев - все мол имеют достаточный игровой опыт и по своим игровым кондициям подходят для первой Сборной страны? Я вас правильно понял, Михаил Иванович?
    solova63
    solova63, 21.03.2016 19:55
    +1
    "...на основі ігрових
    характеристик..."/// то есть, Тимоха, Каменюка, Путивцев - все они имеют В НАСТОЯЩИЙ МОМЕНТ достаточный игровой опыт в своих клубах и по своим игровым кондициям подходят для того, чтобы защищать честь первой Сборной страны? Я вас правильно понял, Михаил Иванович?
    raven1923
    raven1923, 21.03.2016 20:17
    +1
    коротко и ясно,пусть детей кормят.
    Cortazar
    Cortazar, 21.03.2016 21:33
    0
    Играющим в чемпионате расеи, путь в сборную должен быть закрыт навсегда! Как-то нехорошо получается, беру деньги у двух воюющих стран, патамуша семью кормить надо...
    keersh
    keersh, 21.03.2016 21:39
    -6
    Комментарий свернут. Показать
    Жалкая отмазка жалкого тренера.
    rocky14232
    rocky14232, 22.03.2016 07:17
    +3
    в сборной Украины не должны играть игроки из страны которая напала на Украину ибо в сборной Украины должны играть игроки которые играют за Украину и отстаивают честь Украины а какую могут честь Украины отстоять предатели типа селезнева сепаратиста в душе и бревна если по честному на поле
    kazap.net
    kazap.net, 22.03.2016 08:23
    0
    Сборная страны доросла, - наконец-то! - до того уровня, что незаменимых футболистов в ней, практически, нет (за исключением пару фамилий).
    Коты_Леона
    Коты_Леона, 22.03.2016 08:46
    -3
    Цією заявою ми хочемо повністю вичерпати розкручену мас-медіа тему.
    ============================================================
    Це типу "мас-медіа" З НІЧОГО розкрутили тему?? роздули проблему? і нічого в цьому такого поганого не має???

    Динамо вже догралося я його принципово не дивлюся, можливо й збірну дивитись не буду як що там будуть ЗРАДНИКИ!
    yuravk
    yuravk, 22.03.2016 09:49
    +1
    yuravk, 21.03.2016 17:47
    Footballboy, 21.03.2016 17:38
    Жодних інших причинвідсутності гравців на зборі, в тому числі політичних, про що неодноразово згадувалося у ЗМІ, немає. -------------------------------------------------------------И это правильно, зачем смешивать спорт и политику. Футбол должен объединять людей.
    (повторюся, бо помилка вкралася):Це кого ти людьми назвав? Прислати ссилочку на сайт, де зібрані документальні докази того, що ці "люди" роблять? З такими Нелюдами нічого "об*єднуватися"...
    Тут всі пацифісти і пофігісти?! Мінусуєте, бо про війну нагадав? Дай бог, що Вам війна не нагадала про себе...
    Одинокий волк
    Одинокий волк, 22.03.2016 11:52
    -2
    "Гибридный" ответ от ФФУ, типа не вызвали, да, но это не мы, мы же вызывали. А почему прямо не заявить о гражданской своей позиции в то время, когда БТГ ДШБ Мордора в данный час жгут нашу землю под Авдеевкой, идя в очередное наступление?.
    Дмитрий Нечаев
    Дмитрий Нечаев, 22.03.2016 15:49
    -1
    Одинокий волк, 22.03.2016 11:52
    "Гибридный" ответ от ФФУ, типа не вызвали, да, но это не мы, мы же вызывали. А почему прямо не заявить о гражданской своей позиции в то время, когда БТГ ДШБ Мордора в данный час жгут нашу землю под Авдеевкой, идя в очередное наступление?.

    А чего же тогда храбрый украинский хоббит не на передовой?
    kostyanayanoga
    kostyanayanoga, 22.03.2016 17:52
    -2
    raven1923, 21.03.2016 20:17
    коротко и ясно,пусть детей кормят.

    Грудью?