ОФИЦИАЛЬНО: 3 команды от Украины выступит в Лиге Европы

УЕФА огласил распределение мест в Лиге Европы по странам на новый сезон

ОФИЦИАЛЬНО: 3 команды от Украины выступит в Лиге Европы

В УЕФА утвердили схему отбора в Лигу Европы сезона 2016/2017.

Официальный сайт организации сообщил, что от Украины в следующем сезоне стартует три команды в Лиге Европы – бронзовый призер чемпионата и команда, занявшая четвертое место, а также обладатель Кубка Украины.

Победитель Кубка попадет сразу в групповой раунд, а третья и четвертая команда чемпионата – в третий отборочный раунд.

Распределение мест на официальном сайте УЕФА.

Источник — УЕФА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Интересные факты
Комментарии
    Виталий Семенчук
    -4
    Vitalik Shevchenko, 26.02.2016 22:36
    Автоматично право переходить команді яка зайняла 3 місце в чемпіонаті.
    звідкu цe взяв
    Vitalik Shevchenko
    Vitalik Shevchenko, 26.02.2016 22:44
    +2
    Виталий Семенчук, 26.02.2016 22:35
    Vitalik Shevchenko, 26.02.2016 22:24
    vitaha33, 26.02.2016 22:00 Питання в іншому - якщо виграє шахта чи динамо кубок - чи потрапляє наша команда в групу ліги європи і якщо попадає то яка саме? Прошу відписати тільки того, хто достаменно знає 100% і не слухай уйню -Якщо кубок бере Динамо або Шахтар 3 команда чемпіонату України розпоченає Лігу Европи з ГРУПОВОЇ СТАДІЇ...................................
    щоб 3 команда грала напряму в групі в таблuці коєфeцієнтів Україна має бутu 6 а мu 8
    Я не знаю як тобі обяснити -позвони Вернидубу спитай чому він хоче щоб Зоря зайняла 3 місце в цьому сезоні в Премєр Лізі
    Виталий Семенчук
    -7
    vitaha33, 26.02.2016 22:39
    Виталий Семенчук, 26.02.2016 22:35
    Vitalik Shevchenko, 26.02.2016 22:24 vitaha33, 26.02.2016 22:00 Питання в іншому - якщо виграє шахта чи динамо кубок - чи потрапляє наша команда в групу ліги європи і якщо попадає то яка саме? Прошу відписати тільки того, хто достаменно знає 100% і не слухай уйню -Якщо кубок бере Динамо або Шахтар 3 команда чемпіонату України розпоченає Лігу Европи з ГРУПОВОЇ СТАДІЇ................................... щоб 3 команда грала напряму в групі в таблuці коєфeцієнтів Україна має бутu 6 а мu 8днНі, якраз перші 8 країн, я ж забув, що дніпро цього року попали напряму, такщо зорька має шанс попасти в групу
    дніпро грав в групі як фіналіст лє спорuть нe буду з вeрху пuшe розпрuділeння мість від уєфа
    musicxxx
    musicxxx, 26.02.2016 22:57
    0
    А толку?? у нас чемпионат розвален
    vitaha33
    online
    vitaha33, 26.02.2016 22:57
    +2
    Виталий Семенчук, 26.02.2016 22:39
    Vitalik Shevchenko, 26.02.2016 22:24
    vitaha33, 26.02.2016 22:00 Питання в іншому - якщо виграє шахта чи динамо кубок - чи потрапляє наша команда в групу ліги європи і якщо попадає то яка саме? Прошу відписати тільки того, хто достаменно знає 100% і не слухай уйню -Якщо кубок бере Динамо або Шахтар 3 команда чемпіонату України розпоченає Лігу Европи з ГРУПОВОЇ СТАДІЇ...................................
    .уйню пuшeш тu нe розумієшся нe умнuчай
    https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Ліга_Європи_УЄФА_2015—2016
    Виталий Семенчук
    +1
    зайдu там роздруковано
    vitaha33
    online
    vitaha33, 26.02.2016 23:01
    +2
    Виталий Семенчук, 26.02.2016 22:54
    vitaha33, 26.02.2016 22:39
    Виталий Семенчук, 26.02.2016 22:35 Vitalik Shevchenko, 26.02.2016 22:24 vitaha33, 26.02.2016 22:00 Питання в іншому - якщо виграє шахта чи динамо кубок - чи потрапляє наша команда в групу ліги європи і якщо попадає то яка саме? Прошу відписати тільки того, хто достаменно знає 100% і не слухай уйню -Якщо кубок бере Динамо або Шахтар 3 команда чемпіонату України розпоченає Лігу Европи з ГРУПОВОЇ СТАДІЇ................................... щоб 3 команда грала напряму в групі в таблuці коєфeцієнтів Україна має бутu 6 а мu 8днНі, якраз перші 8 країн, я ж забув, що дніпро цього року попали напряму, такщо зорька має шанс попасти в групу
    дніпро грав в групі як фіналіст лє спорuть нe буду з вeрху пuшe розпрuділeння мість від уєфа
    Ти помиляєшся, фіналіст немає ніяких прав, з 1-12 асоціації володарі кубку або найвижча команда. Таким чином в цьому розіграші в групі були андерлехт, бешикташ і астерас, це команди які не вигравали кубок своєї країни
    Vitalik Shevchenko
    Vitalik Shevchenko, 26.02.2016 23:12
    +5
    vitaha33, 26.02.2016 23:01
    Виталий Семенчук, 26.02.2016 22:54
    vitaha33, 26.02.2016 22:39 Виталий Семенчук, 26.02.2016 22:35 Vitalik Shevchenko, 26.02.2016 22:24 vitaha33, 26.02.2016 22:00 Питання в іншому - якщо виграє шахта чи динамо кубок - чи потрапляє наша команда в групу ліги європи і якщо попадає то яка саме? Прошу відписати тільки того, хто достаменно знає 100% і не слухай уйню -Якщо кубок бере Динамо або Шахтар 3 команда чемпіонату України розпоченає Лігу Европи з ГРУПОВОЇ СТАДІЇ................................... щоб 3 команда грала напряму в групі в таблuці коєфeцієнтів Україна має бутu 6 а мu 8днНі, якраз перші 8 країн, я ж забув, що дніпро цього року попали напряму, такщо зорька має шанс попасти в групу дніпро грав в групі як фіналіст лє спорuть нe буду з вeрху пuшe розпрuділeння мість від уєфа
    Ти помиляєшся, фіналіст немає ніяких прав, з 1-12 асоціації володарі кубку або найвижча команда. Таким чином в цьому розіграші в групі були андерлехт, бешикташ і астерас, це команди які не вигравали кубок своєї країни
    Не слухай нікого я тобі 100%даю що 3 команда виходить в группу на пряму
    Vitalik Shevchenko
    Vitalik Shevchenko, 26.02.2016 23:14
    +6
    Дніпро виходив як 3 команда України які фіналісти
    vitaha33
    online
    vitaha33, 26.02.2016 23:14
    +1
    Vitalik Shevchenko, 26.02.2016 23:12
    vitaha33, 26.02.2016 23:01
    Виталий Семенчук, 26.02.2016 22:54 vitaha33, 26.02.2016 22:39 Виталий Семенчук, 26.02.2016 22:35 Vitalik Shevchenko, 26.02.2016 22:24 vitaha33, 26.02.2016 22:00 Питання в іншому - якщо виграє шахта чи динамо кубок - чи потрапляє наша команда в групу ліги європи і якщо попадає то яка саме? Прошу відписати тільки того, хто достаменно знає 100% і не слухай уйню -Якщо кубок бере Динамо або Шахтар 3 команда чемпіонату України розпоченає Лігу Европи з ГРУПОВОЇ СТАДІЇ................................... щоб 3 команда грала напряму в групі в таблuці коєфeцієнтів Україна має бутu 6 а мu 8днНі, якраз перші 8 країн, я ж забув, що дніпро цього року попали напряму, такщо зорька має шанс попасти в групу дніпро грав в групі як фіналіст лє спорuть нe буду з вeрху пuшe розпрuділeння мість від уєфа Ти помиляєшся, фіналіст немає ніяких прав, з 1-12 асоціації володарі кубку або найвижча команда. Таким чином в цьому розіграші в групі були андерлехт, бешикташ і астерас, це команди які не вигравали кубок своєї країни
    Не слухай нікого я тобі 100%даю що 3 команда виходить в группу на пряму
    Та я все зрозумів, поки сам не покопаєшся - ніхто нічого аргументовано не пояснить...
    Alex Gold
    Alex Gold, 26.02.2016 23:16
    -1
    что будет делать в ЛЕ нынешний Днепр и Ворскла понять сложно..... думаю оба сольются в первом же спаринге
    Vitalik Shevchenko
    Vitalik Shevchenko, 26.02.2016 23:21
    +6
    Просто хочу щоб Зорька нарешті в группу попала.Вернидуба жалко все на грані.........
    Виталий Семенчук
    +1
    прuношу свої вuбачeння за спор.вu праві
    alessandro13
    online
    alessandro13, 27.02.2016 00:02
    +2
    Alex Gold, 26.02.2016 23:16
    что будет делать в ЛЕ нынешний Днепр и Ворскла понять сложно..... думаю оба сольются в первом же спаринге
    Что будет делать в ЛЕ "Ворскла", меня мало волнует, а "Днепр" будет там нормально играть и добьётся неплохого результата!
    Black1982
    Black1982, 27.02.2016 12:09
    -1
    Днепр отстранен с подачи УЕФА и своего "господина". Не будет он ничего делать в след. год в Европе. Не тупите (
    severniyveter
    severniyveter, 27.02.2016 13:26
    +1
    alessandro13, 27.02.2016 00:02
    Alex Gold, 26.02.2016 23:16
    что будет делать в ЛЕ нынешний Днепр и Ворскла понять сложно..... думаю оба сольются в первом же спаринге
    Что будет делать в ЛЕ "Ворскла", меня мало волнует, а "Днепр" будет там нормально играть и добьётся неплохого результата!
    А, кто будет играть за Днепр? Второй состав? Ты, что за новостями не следишь?
    Пусть Днепр для начала займет 5-6 место...А Ворскла выглядит предпочтительней...
    Саша Хусейн
    Саша Хусейн, 27.02.2016 18:06
    0
    alessandro13, 27.02.2016 00:02
    Alex Gold, 26.02.2016 23:16
    что будет делать в ЛЕ нынешний Днепр и Ворскла понять сложно..... думаю оба сольются в первом же спаринге
    Что будет делать в ЛЕ "Ворскла", меня мало волнует, а "Днепр" будет там нормально играть и добьётся неплохого результата!
    с кем играть то будете?если ваши игроки сливаються один за другим,и Днепр становиться командой не лучше Зори в групповом этапе,так что твой высер тут не умесный,вы становитесь посредственной командой которой вы являлись до 2015 года,а одним словом команда выскочка ,как это было Брага в свое время
    Jovi Burst
    Jovi Burst, 27.02.2016 22:27
    0
    Откровенно говоря, сейчас и одной команды нет, которая могла бы хоть как-то бороться в ЛЕ.
    И в ближайшие несколько нет и не появится, скорее всего.
    Alex Gold
    Alex Gold, 28.02.2016 18:13
    +1
    Саша Хусейн, 27.02.2016 18:06
    alessandro13, 27.02.2016 00:02
    Alex Gold, 26.02.2016 23:16 что будет делать в ЛЕ нынешний Днепр и Ворскла понять сложно..... думаю оба сольются в первом же спаринге Что будет делать в ЛЕ "Ворскла", меня мало волнует, а "Днепр" будет там нормально играть и добьётся неплохого результата!
    с кем играть то будете?если ваши игроки сливаються один за другим,и Днепр становиться командой не лучше Зори в групповом этапе,так что твой высер тут не умесный,вы становитесь посредственной командой которой вы являлись до 2015 года,а одним словом команда выскочка ,как это было Брага в свое время
    Я вообще-то только Зарю как-то вижу в ЛЕ остальное-шлак.... читай внимательно