В товарищеском матче команды обошлись без забитых голов

1521
0
vorskla.com.ua

Що ж до гри, то казахи розпочали дуже впевнено, створивши два напівнебезпечних моменти біля воріт «Ворскли». Втім, полтавці швидко змогли трохи збити атакувальний запал своїх суперників. Перший напівмомент створив Ребенок. Павло розібрався на своєму фланзі і несподівано розгорнув атаку на протилежний. Там м’яча отримав Бартуловіч та відкотив під удар. На жаль, захисник зробив перехоплення. Далі Бартуловіч двічі намагався своєю лівою спрямувати м’яча у дальній кут воріт – не вийшло. Під кінець першого тайму Сімінін віддав класну передачу через пів поля на хід Ткачуку. Андрій увійшов у штрафний, але у боротьбі с захисником пробити не зміг.

На початку другого тайму наставник казахів випустив у бій усіх своїх резервістів. Але ті не змогли нічим перевершити полтавців, не зважаючи на те, що у них мав би бути запас витривалості. Крім того, червону картку за грубий фол отримав гравець «Іртиша» Керла. Але за згодою з тренерським штабом «Ворскли», замість нього вийшов гравець з лави для запасних. «Ворскла» тим часом комбінувала на половині поля суперників. Знову активними діями відзначався Бартуловіч, на його рахунку два удари у бік воріт. Під кінець матчу, здавалося, що «Ворскла» зможе «дотиснути» суперника, проте, нажаль, цього не сталося – 0:0.

Вже завтра в обід «Ворскла» вирушить до Полтави. «Ворскляни» летітимуть спочатку із Анталії до Стамбулу, а потім до Харкова. А вже звідти добиратимуться на автобусі. Трохи раніше в Україну відбув албанський легіонер Арменд Даллку. Капітанові необхідно вирішити «паперові» справи для отримання дозволу на роботу.

22 лютого. 2016. Туреччина. Белек. 18:00. «Папілон».

«Ворскла» - «Іртиш» - 0:0

«Ворскла»: 12.Непогодов, 40.Пердута, 3.Сімінін, 17.Чеснаков, 37.Довгий, 23.Сапай, 6.Скляр, 30.Бартуловіч, 77.Ребенок, 8.Ткачук, 99.Коломоец.
«Іртиш»: Лорія, Кісліцин, Ахметов, Фредгеймас, Семір, Фонсека, Іршак, Гетірієв, Гогуа, Суарес, Фаель.
У другому таймі на поле виходили: Алієв, Мілош, Сартаков, Цирін, Аяганов, Рибалко.

На 68-й хвилині видалений Керла (пряма червона)

Звітний матч судили арбітри із України: перший тайм – Катерина Монзуль (найкраща жінка-арбітр 2015 року), другий – Костянтин Труханов. Допомагали їм асистенти: Марина Стрілецька та Наталія Рачинська.