Украинская команда отправила в сетку ворот соперника три безответных мяча

1211
0
fco.com.ua

ФК «Олександрія» провів свій заключний спаринг на навчально-тренувальних зборах в Туреччині. Суперником української команди був клуб із Боснії та Герцоговини - ДК «Младост».

Вже в дебюті зустрічі рахунок красенем-голом відкрив В.Грицук, влучивши в самісіньку дев'ятку. Вже через десять хвилин, після стрімкої контратаки олександрійці подвоїли перевагу. Гол на рахунку М.Козака. На 30-й хвилині все той же Козак вийшов віч-на-віч  з воротарем, але в штрафному майданчику його збив захисник. За фол останньої надії арбірт показав боснійцю лише гірчичника. Пенальті ж чітко реалізував А.Запорожан - 3:0.

В другому таймі інтриги додав С.Чеботаєв, який грубо зіграв в підкаті і рефері  вилучив його з поля. На 82-й хвилині А.Чорній в боротьбі з боснійським гравцем вибив м'яч на кутовий, але арбітр угледів порушення і назначив  пенальті показавши Артему гірчичника. Боснійці мали нагоду скоротити превагу, але В.Леванідов розвіяв всі мрії, парирувавши пенальті. На останніх хвилинах олександрійці могли залишитись в дев'ятьох. Друге попередження за гру рукою отримав А.Чорній, але арбітр вже мріяв про завершення матчу і «забув» показати червону картку Артему.

3:0 - «Олександрія» впевнено перемагає і завершує свої товариські зустрічі на мажорній ноті.

ДК «Младост» - ФК «Олександрія» - 0:3
Голи: Грицук (3), Козак (13), Запорожан (30) - пенальті.

ФК «Олександрія»: Новак (Леванідов, 65), Басов, Шендрік (Імереков, 46, Єлсуков,89), Чеботаєв, Банада (Леонов,70),  Козак (Чорній, 62) Запорожан, Таргамадзе (Старенький, 46), Грицук (Полярус, 46), Пономар (Куліш, 58)

Вилучення: Чеботаєв (57)

Неарелізований пенальті ДК «Младост»: 83 (воротар)