Единственный гол в матче на счету Запорожана

1080
0
fco.com.ua

На товариську зустріч проти словацького  ФК «ДАК 1904» наша команда вийша надмотивованою. Після серії невдалих матчів, підопічні В. Шарана засумували за присмаком перемог.

Хоча матч міг і не відбутись. Зранку над Белєком панувала дощова погода із сильними поривами вітру і грати в таких умовах неможливо, проте  після обіду опади закінчились, а працівники комплексу підготували газон до матчу.

Сама гра за своїм характером не дуже нагадувала товариську. Обидві команди були налаштовані на перемогу, боролись  на кожному клаптику поля. Безкомпромісна боротьба іноді  доходила  до сутичок.

Але футбол - це робота  з м'ячем і нашим футболістам це вдавалось краще.  Вже на першій хвилині олександрійці повинні були відкрити рахунок - але не поталанило. Згодом, словаків врятувала поперечка.

Єдиний гол був забитий в середині другого тайму. А.Есеола вміло поставив корпус захиснику і пробивав по воротах, але його збив з ніг захисник «ДАКа» і білоруський арбітр назначив пенальті, який чітко реалізував А.Запорожан.

1:0 - мінімальна, але довгоочікувана перемога «Олександрії». Наступним суперником нашої команди буде «Атирау» (Казахстан). Матч заплановано на 16 лютого.

ФК «Олександрія» - ФК «ДАК 1904» - 1:0
Гол: Запорожан, 72,  с пенальті

ФК «Олександрія»:
1-й тайм: Новак, Басов, Путраш, Чеботаєв,  Імереков, Мягков, Запорожан, Таргамадзе, Леонов, Пономар, Куліш.
2-й тайм: Новак, Басов, Шендрік, Путраш (Гуськов, 60), Запорожан, Козак, Леонов(Мягков 77), Старенький,  Банада, Есеола, Пономар (Єлсуков,89)