Корзун и Яковенко дебютировали за Динамо

Киевский клуб в товарищеском матче уступил пражской «Славии»

fcdynamo.kiev.ua
© fcdynamo.kiev.ua

Товарищеский матч

«Динамо» - «Славия Прага» - 1:2
Мигель Велозу, 84 - Яромир Змрхал, 52, Мурис Мешанович, 57

«Динамо»: Александр Шовковский (Артур Рудько, '61), Александр Драгович (Виталийс Ягодинскис, '46), Домагой Вида (Виторину Антунеш, '46), Данило Да Силва (Евгений Макаренко, '46), Никита Корзун (Александр Яковенко, '69), Виталий Буяльский (Мигель Велозу, '46), Александр Андриевский (Олег Гусев, '46), Евгений Хачериди (Радосав Петрович, '46), Сергей Мякушко (Роман Яремчук, '46), Денис Гармаш (Сергей Сидорчук, '46), Жуниор Мораес (Лукаш Теодорчик, '46)
«Славия Прага»: Мартин Берковец, Иржи Билек (Мартин Латка, '69), Симон Дели (Михал Фридрих, '76), Томаш Соучек, Томаш Яблонски, Ян Борил, Милян Вукадинович (Ян Микула, '81), Лукаш Железник (Антонин Барак, '69), Йосеф Хушбауэр (Карел Питак, '82), Яромир Змрхал (Милан Черны, '86), Милан Шкода (Мурис Мешанович, '34)
Александр Драгович, 30

ДИНАМО - СЛАВИЯ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА

Автор — Михаил Шаповалов, Sport.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Комментарии
    pepik70
    pepik70, 06.02.2016 08:18
    -1
    Видел здесь много наших селюков приехавших заработать и главное поучить чехов как им жить. Вместо благодарности лить на них г.вно это по нашенски. Некрасиво ребята
    uslan2705721
    uslan2705721, 06.02.2016 09:12
    +4
    Nazdar Pepik, мабуть ти не селюк, народився в місті проживаєшь в Празі?
    rozvidbat
    rozvidbat, 06.02.2016 12:46
    +1
    pepik70, 06.02.2016 08:18
    Видел здесь много наших селюков приехавших заработать и главное поучить чехов как им жить. Вместо благодарности лить на них г.вно это по нашенски. Некрасиво ребята
    ....а чому пепік,чому не кнедлик,або чехуїн,або кундолиз...?)
    Йосип,дай відповідь ?)
    rozvidbat
    rozvidbat, 06.02.2016 12:56
    0
    uslan2705721, 06.02.2016 09:12
    Nazdar Pepik, мабуть ти не селюк, народився в місті проживаєшь в Празі?
    знаєш,брате,пепік це один з тих селюків,котрий тільки перетнув кордон і зразу забув звідки він...)
    на жаль тут таких багато....з дітьми розмовляють чеською хоча і самі толком не вміють,до церкви не ходять,бо вони європейці...)
    але є і такі котрі вчать навіть чехів любити Україну...
    до мене в гості минулого року приїжджав хлопчина з Праги з дівчиною всього на 5 днів - і буквально загорівся Україною,вчить українську ,читає книжки ,по всій Празі шукав наші журнали,бо кацабських тут ,як насрати,а наших багато нема....
    знаю чехів котрі знають українську в основному це священники....
    а минулої неділі розмовляв з хлопцем котрий народився в напівукраїнській сім"ї,але який то виріс патріот - таких пошукати....
    rozvidbat
    rozvidbat, 06.02.2016 13:02
    0
    спеціально для ішаків (Izchak) і шопенхринякийсь,чи що (schopengauer)....)))
    переклад з шифровки...)
    славія має скальп учасника ліги чемпіонів,але бла-бла-бла...дальше не цікаво..)
    на кінець славія отримала найцінніший скальп...)
    ..а це вже коментарі чеської диванної сотні :це про динамівців - .."слідуючий раз вибрати іншу команду ,а не ці свині з Києва,нехай на мене ніхто не гнівається за ці слова,але це був лиш товариський матч,а та худоба що робила на полі - то це був жах.."- оце так про українців висловлюється чеський ватник...
    прочитати це можна на сайті спорт.цз
    так що ідіоти полний вперйод...)
    sdudar
    sdudar, 06.02.2016 13:26
    -3
    Динамо ху..ня,Шахтар чемпіон
    Назар Коханюк
    Назар Коханюк, 06.02.2016 15:02
    +2
    вчора спеціально дивився чт 4 спорт,там більше говорили про перемогу славії,ніж про поразку в футзалі від азейбарджану...)))))
    "...славія в другому таймі помстилася за зранєного шкоду..."))))))
    ...але те що склад "динамо" помінявся на 100% дублерами,ані словечка....)
    правда,в коментарях де-хто це пише,але в основному форевер....славія...пабєда...)
    промивання мозгів,як на параша тв...
    взагалі,чехи в усьому бачать позитив - навіть якщо хтось із них примчить останній - то і це добре...)
    ...а ще бокс для них не є спорт,бо їх там нема...)
    на гуртки з боксу тут в основному ходять українці,расіянці і цигани....
    Назар Коханюк
    Назар Коханюк, 06.02.2016 15:14
    +3
    Izchak, 05.02.2016 20:11
    rozvidbat, 05.02.2016 19:57
    оооооо....почалося....Slavia - Dynamo Kyjev 2:1Sešívaní mají skalp osmifinalisty Ligy mistrů, trnou však, co bude se zraněným Škodou...переклад : славія має скальп учасника ліги чемпіонів,але бла-бла-бла...дальше не цікаво..)або ще..."Na závěr přípravy získali nejcennější skalp.."переклад : на кінець славія отримала найцінніший скальп...)..а це вже коментарі чеської диванної сотні :"Příšt&amp
    ;#283; vybrat jiný tým než tyhle prasata z Kyjeva,at se na mě nikdo nezlobí šlo jen o přátelák a ty dobytci co předváděli na hřišti to bylo hrozný."переклад : це про динамівців - .."слідуючий раз вибрати іншу команду ,а не ці свині з Києва,нехай на мене ніхто не гнівається за ці слова,але це був лиш товариський матч,а та худоба що робила на полі - то це був жах.."- оце так про українців висловлюється чеський ватник Radek Veselý, Jičín http://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/747148-sesivani-maji-skalp-osm
    ifinalisty-ligy-mistru-trnou-vsak-co-bude-se-zranenym-skodou.htmlце адреса сайту - свіжа новина...)як і обіцяв...)
    Шо это такэ, типа Шифровка Юстас - Алексу. И самое главное, это всего лишь ТОВАРИЩЕСКИЙ матч. И майдан давно закончился. Спустись на грешную землю.
    казламордий,Майдан по-перше з великої літери,а по -друге Майдан закінчиться тоді,коли замість кремблядської зірочки буде височіти наш величний Тризуб. Запам"ятай це,лошара...!!!)
    EGOS
    online
    EGOS, 06.02.2016 19:25
    0
    Назар Коханюк, 06.02.2016 15:14
    Izchak, 05.02.2016 20:11
    rozvidbat, 05.02.2016 19:57 оооооо....почалося....Slavia - Dynamo Kyjev 2:1Sešívaní mají skalp osmifinalisty Ligy mistrů, trnou však, co bude se




    zraněným Škodou...переклад : славія має скальп учасника ліги чемпіонів,але бла-бла-бла...дальше не цікаво..)або ще..."Na závěr přípravy získali nejcennější skalp.."переклад : на кінець славія отримала найцінніший скальп...)..а це вже коментарі чеської диванної сотні :"Příšt
    ě vybrat jiný tým než tyhle prasata z Kyjeva,at se na mě nikdo nezlobí šlo jen o přátelák a ty dobytci co předváděli na hřišti to bylo hrozný."переклад : це про динамівців - .."слідуючий раз вибрати іншу команду ,а не ці свині з Києва,нехай на мене ніхто не гнівається за ці слова,але це був лиш товариський матч,а та худоба що робила на полі - то це був жах.."- оце так про українців висловлюється чеський ватник Radek Veselý, Jičín http://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/747148-sesivani-maji-skalp-osm
    ifinalisty-ligy-mistru-trnou-vsak-co-bude-se-zranenym-skodou.htmlце адреса сайту - свіжа новина...)як і обіцяв...) Шо это такэ, типа Шифровка Юстас - Алексу. И самое главное, это всего лишь ТОВАРИЩЕСКИЙ матч. И майдан давно закончился. Спустись на грешную землю.
    казламордий,Майдан по-перше з великої літери,а по -друге Майдан закінчиться тоді,коли замість кремблядської зірочки буде височіти наш величний Тризуб. Запам"ятай це,лошара...!!!)


    і тоді, коли жидоти у владі позбудемось, ну хоча б 2-3 шт...