«Гронинген» – Падт, Каппелхоф, Тамата, Хатебур, Рейнен, Руснак (Ларсен, 32), Тибблинг, Линссен, Мадуро, Махи (Антониа, 82), де Леув (Хусен, 83).

«Марсель» – Манданда, Рекик, Роланду, Менди, Исла (Джа-Джедже, 67), Ромао, Лукас Силва, Кабелла (Баррада, 71), Алессандрини (Сарр, 82), Окампос, Батшуайи.
«Слован» Либерец – Коубек, Говорка, Бартошак, Цоуфал, Покорны, Шала (Бартль, 74), Павелка, Сикора, Ефремов, Шурал (Кербр, 90), Рабушиц (Бакош, 46).

Предупреждения: Рекик (37), Покорны (47), Окампос (61), Цоуфал (81), Бартошак (90).

Назар Коханюк
каліки чеські,блін...таке везіння,як мають "пепіки" в футболі побажав би каждому..
що збірна,так само і клуби....
збірна Чехії попала на Євро,тому що не заграла Голандія..
дивився матч Казахстан - Чехія - казахам треба було ще витримати 10 хвилин і ці "земановці" були б в сраці,а не на Євро..
вчора Вільяреал - Плзень...те ж саме - в них,в чехів, ворота,як зачаровані...м.яч не лізе в першому таймі іспанці мали вигравати 5 : 0
ну а цей колгосп з Ліберца взагалі грає антифутбол,їх рівень це друга ліга чемпіонату Андори...
в цьому матчі,по справедливості мало бути 11 : 0 на користь французів,вони навіть той гол коли забивали - то не був стопроцентний шанс
такі матчі,і такі команди,як представила Чехія - футбол не красить.краще вже дивитися регбі - там виграє сильніший....